View Single Post
  #75 (permalink)  
Vechi 11 sep 2014, 16:49:10
eliza david's Avatar
eliza david eliza david este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 30 nov 2009
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 41
Dieta: lowcarb
Date: 164cm, 59.6kg
Mesaje: 2.578
Aprecieri acordate: 191
Am fost apreciat(a) de 497 ori in 360 mesaje
Implicit Re: Jurnalul covrigaresei :)

Citat:
Anterior postat de shadowdinasty Vezi mesajul
Ce mai faceti, fetelor? Eu am descoperit ca am trait timp de un an o minciuna, langa mine a fost un impostor, un escroc, si jur ca acum mi-e scarba de mine ca am fost asa naiva. Timp de un an tot ce mi-a zis de trecutul si de prezentul lui... toate au fost minciuni! Mi-e o scarba ce nu ma lasa sa dorm, sa mananc, sa ma bucur de viata... cum am putut sa ajung aici? Cum??????
Incerc sa ma redresez cu mancarea, duminica si luni doar cafelele m-au tinut in viata. Nu o sa imi stric viata din cauza lui.... asa ca de azi am inceput sa mananc mai ok... imi prinde bine si faptul ca merg la sala, ca acolo nu ma apuca plansul. In rest... ma mir ca nu am secat de cate lacrimi am varsat... e ingrozitor sa iti povesteasca cineva de toata viata lui, pe urma sa descoperi ca absolut nimic nu e adevarat. Cumplit, nu alta!
Si iata-ma: fara job, fara iubit, fara vreo speranta...
Hei, capul sus!
Dezamagirile sunt si ele parte din viata, nu te lasa doborata!
Uneori ni se intampla chestii ultra de cacao, dar tre sa trecem peste toate. O sa te ambitioneze sa-ti urmezi visul, o sa vezi ca poti face orice fara sa depinzi de nimeni, o sa-ti gasesti un job dragut unde sa te duci cu placere, o sa fii slabuta si o sa fii fericita!

Nu te lasa
__________________



jurnal de primavara
Urmatorii 2 membri au apreciat mesajul lui eliza david:
LOREDANA99 (11 sep 2014), shadowdinasty (11 sep 2014)