View Single Post
  #8293 (permalink)  
Vechi 08 oct 2012, 15:01:12
madalinafrincu's Avatar
madalinafrincu madalinafrincu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 iul 2011
Locaţie: padborg, Danemarca
Vârsta: 38
Dieta: No DIET
Date: 182cm, 87.4kg
Mesaje: 1.675
Aprecieri acordate: 377
Am fost apreciat(a) de 650 ori in 307 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Citat:
Anterior postat de simonet Vezi mesajul
Dragele mele, peste 2 week-end-uri face finuta noastra 2 anisori.
Acum ma gandesc la idei de cadouri.
Am vazut niste masute care aveau atasate piese lego cu care se pot construi diverse chestii nici nu mai stiu ce ... ma gandeam sa ii luam ceva in genul acela.
o fi ok?
la hainute nu ma mai bag sa ii cumpar ca nu am mai vazut-o de mul si nu pot aprecia marimea ... e mai inalta decat normalul zic eu ...
aveti alte idei de cadouri?
ma gandesc sa ii dau si ceva bani o fi de prost gust? ma gandesc ca decat sa ii iau eu prostii mai bine sa ii ia mama ei ceva util.
ca daca o intreb pe mamai a ei de ce are nevoie, ma abureste si nu ma lamureste, ca am facut si asta
fetita mea a primit de la nasi, la 2 ani, un Laptop educativ (costa cca 150-200 ron ) si atat , Almei i-a placut si se joaca si acum cu el , eu am fost ok cu ideea ca nu avea si oricum vroiam sa ii iau.....poti sa incerci sa ii iei o jucarie mai scumpa si atat, daca le dai bani oricum nu ii folosesc pentru a-i cumpara ceva copilului (cazul meu cel putin, de cate ori a primit bani au intrat in bugetul familiei gandindu-ma ca oricum ii iau eu ce ii trebuie) asa se bucura si copilul bine, depinde mult si de situatia financiara a finilor tai....
__________________
Now or never!
madalinafrincu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
madalinafrincu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2287 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1770 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de madalinafrincu; 08 oct 2012 at 15:03:58.
Răspuns cu citat