View Single Post
  #87 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 13:51:29
GinaViesianu's Avatar
GinaViesianu GinaViesianu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 ian 2011
Locaţie: timisoara, Romania
Vârsta: 35
Date: 165cm, 57.3kg
Mesaje: 346
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O luna fara zahar si faina alba!

Citat:
Anterior postat de BornCrank Vezi mesajul
In mesajul postat de slabuta aycha (sper sa nu gresesc), a zis ca avem voie orice fel de faina, dar sa nu fie alba.

Eu am dat-o in bara azi cu croissantul integral, inainte nu ma atingeam deloc de paine, croissant si alte porcarii, iar acum parca numai asta mananc, salatele s-au cam rarit in meniul meu...

Tu cum stai?

Nu ai dat`o in bara. Esti inca in grafic: nu ai consumat nici faina alba, nici zahar si l-ai si mancat in prima parte a zilei! restul de nutrienti, si salata poti sa le papi la gustare+ cina.
Eu ...deseara am Seara de Spaghete si Vin cu iubitul meu...e un obicei al nostru...si eram cam nefericita, nestiind cum se va impaca asta si cu luna fara faina alba , si cu dieta Montignac pe care am inceput-o (la care n-am voie paste de porumb), dar iaca m-a ajutat una din fetele din gasca monti si mi-a dat ideea de paste integrale
Asa ca meniul meu va suna cam asa:
MD: Porridge (ce coincidenta, nuh)
G1: mere
P: ciorba de legume
sadwich din paine integrala cu albus de ou si branza degresata+ 1 rosie
C: paste integrale + sos de rosii, soia, ciuperci si usturoi

Azi am decis sa renunt la cioco, pt k si la pranz am paine integrala si seara paste...a si bineinteles, 100 ml vin
__________________
We don't gain weight because we eat too much, but because we eat poorly.


http://forum.slabute.ro/sport/six-months-journey-01-11-2011-01-05-2012-a-10493-18.html

Răspuns cu citat