View Single Post
  #8994 (permalink)  
Vechi 18 nov 2012, 08:55:56
MIRUTZA's Avatar
MIRUTZA MIRUTZA este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 26 mai 2010
Locaţie: Sfantu Gheorghe, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Dukan, consolidare
Date: 159cm, 56.9kg
Mesaje: 3.047
Aprecieri acordate: 707
Am fost apreciat(a) de 890 ori in 422 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

Neata.
Felicitari Jessik ptr baietel.
Nico,am tinut 5 zile de atac si am dat jos 2,1 kg...de ieri sunt in croaziera si mi se pate super dieta. O tine si sora mea asa ca ne sustinem reciproc.Ea a scapat de 3 kg pana acum. Vreau sa o tin pana pe 22 decembrie si dupa trec la consolidare.

Marti la ora 3 imi voi scoate maselele de minte si doctorita mi-a zis ca trebuie sa stau internata o noapte...asa ca pana miercuri dupamasa raman in spital.Trebuie sa le scot deoarece imi strica dantura din partea de jos rau de tot si daca mai astept....o vor strica mult,mult mai tare [ inghesuie foarte tare dintii de jos]

Trebuie sa plec la niste rude de ale sotului in Onesti, dar mai intru azi si mai scriu.


Duminica placuta tuturor!
MIRUTZA, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
MIRUTZA, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1875 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1358 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 842 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui MIRUTZA:
nicoleta100 (19 nov 2012)