View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 27 sep 2011, 09:35:16
LicuriciColorat's Avatar
LicuriciColorat LicuriciColorat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 apr 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Alimentatie sanatoasa si echilibrata+sport
Date: 166cm, 62kg
Mesaje: 8.144
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Smile Re: Haine de firma vs haine noname

Sincer eu recunosc haine normale
eu consider ca daca ai bun gust de imbraci oki si de la SH
eu nu am nici o problema sa recunosc ca imi iau haine uneori si de acolo(am cam 3 bluze si vreo 2 rochitze si sunt faine)
eu cred ca la noi in Ro nu platim calitatea ci platim reclama,hainele de afara e alta problema si nu ma bag la ele,.insa aici la noi nu pot sa dau 2mil pe o pereche de ghetute doar pt ca is din mall,cand eu aici la mine in oras am gasit model mai fain cu 80lei....in plus ambele perechi se pot juli sau crapa talpa
daca as avea bani probabil ca m;as imbraca si eu de la mall sau strainanate ori shopping online,insa situatia nu'mi permite,nu ma plang,eu zic ca si oki,am multe haine si majoritatea mi's dragi
am cumparat si haine mai scumpe si haine ft ieftine si sunt de parere ca doar anumite haine merita sa scoti bani buni din buzunar ca sa le achizitionezi
criterile dupa care imi aleg hainele:
-sa stea bine pe mine,sa pice ca turnate
-sa aibe cusaturi/croiala/material bun in ele
-sa'mi convina pretul
sunt in stare sa renunt la o haina daca e scumpa indiferent cat de bine mi'ar sta,sunt putin zgarcita...stiu ca se zice' mai bine 3 tricouri bune decat 10 proaste' dar eu nu is de acord ci prefer sa fie undeva la mijloc
__________________
Revolta-te iar si iar pana mieii vor devenii lei.
http://forum.slabute.ro/jurnale-slabit-adolescente/jurnal-licuricicolorat-3358-401.html#post484828
Răspuns cu citat