View Single Post
  #909 (permalink)  
Vechi 03 mar 2011, 21:24:24
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Alla,imi pare rau ca suferi,eu nu ma pricep la ce ai tu deci nu pot sa te sfatuiesc,dar nu mi se pare ok sa nu mai iei tratamentul pe baza unei banuieli..du-te cu toata increderea la medic si bate-l la cap sa-ti explice ce si cum,si dinc e cauza..sa nu-ti fie rusine,ca nu stii limba,e dreptul tau sa ii zici ca ai gasit simptomele de supradozaj si ca poate e asta..iti tin pumnii pt luni!
Oana,ne e tare dor de tine,sper sa treceti cu bine peste aceasta perioada dificila
Onutza,felicitari pt scadere,am vazut bebele,e f dulce si frumos,pacat ca nu ai venit mai devreme,il inscriai in concursul cu bebei frumosi,sigur castiga un loc fruntas
Dia d,nu-ti face probleme pt ziua ta, o zi ai voie sa mai calci stramb,pana si Monty recunoastea ca si el nu rezista cornurilor calde cu untrecupera pe urma,tinand mai strict cateva zile
Laura,felicitari pt cantar,sa-l stapanesti sanatoasa!Tin minte cand mi_am luat si eu prima data cantar,mi se parea VREO BIJUTERIE CEVA..ACUMA NU PREA IL MAI BAG IN SEAMAups,scuzati capsu
Ame,sper ca esti bine,am vazut ce vreme urata e pe acolo,la Spezia mereu are frane si caderi de noroi..sper sa va ocoleascahiar daca crimele nu va ocolesc..
Loly draga,de mult nu am mai vb,cum te mai simti?la noi ploua intruna,cum stau pe coasta muntelui mi-e teama sa nu ma trezesc cu casa in valeAl meu rade de mine,da cand vad la tv cate se intampla
Pup,fetele,scuzati daca am uitat pe cineva,nu e cu intentie
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]