Subiect: Jurnal Adina
View Single Post
  #913 (permalink)  
Vechi 08 sep 2011, 08:30:11
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adina

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul
Jurnalule, nu stiu daca sa iau drept un lucru bun sau nu dar astazi cantarul mi-a aratat 48.6 Nu intru din nou la dieta in niciun caz, ci continui sa adaug cate 50 de calorii.Am cateva teorii pentru care mi-a aratat cu fix 1kg mai mult:
1.Ieri am mancat telemea de vaca foarte sarata ( nu am avut rabdare sa o pun la desarat; mi-era prea foame)
2.Nu am avut scaun nici ieri si nici azi de dimineata
3.Am pus muschi?Parca ar fi prea frumos sa fie adevarat dar anyway..
Eu sunt multumita de cum arat, ba chiar mi se pare ca arat mai slabuta ca acum 1-2 sapt asa ca nu am de gand sa intru in panica Voi urca astazi caloriile la cel putin 1104 cu 85g carbo, nu ma voi atinge de sare si maine dimineata ma voi mai cantari inca o data sa vedem daca e vreao schimbare.Nu de alta dar daca am slabit mai mult nu vreau ca retinerile de apa sa imi acopere acest lucru si sa slabesc o sapt in continuare
Slabutelor, va astept cu cat mai multe sfaturi legate de mentinere fiindca acum chiar am nevoie de ele
Si eu zic..sa nu te panichezi ca data trecuta iti aratase cu o zi inainte de cantar 48, ... si pana la urma aveai 47.6
Si eu m-am cantarit ieri sii..mi-a aratat cam aiurea.(da nu mai avusesem la fel , scaun+retinere de apa).
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done