View Single Post
  #92 (permalink)  
Vechi 16 feb 2011, 20:53:37
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VIII

Diana , ti-am scris si la poza ....mortala e culoarea la ochi , imi place mult de tot o sa se potriveasca superb cu rochita ...dar daca spui ca s-a dus intr-o ora machiajul nu prea e de bine, de obicei miresele sunt date cu ceva spray cu protectie deasupra la make up , sa nu se scurga toata noaptea ...mai ales ca te pupa toata lumea ....eu o sa urasc momentul asta la nunta mea, sa trag 100 de pupaturi

Ame,
Te felicit ca reusesti sa te mentii pe pozitii cu Man ....eu din pacate am renuntat din cauza la stomac, Flori a fost plecata din oras, Alice a renuntat si ea , te-am cam parasit toate ,,,
Am mancat in asa fel incat sa acumulez astazi un pic peste 1300 kcal parca, la meniul ce mi-l facusem initial aveam abea 1000 kcal
Dupa o zi intreaga in care m-am simtit bine, am luat toate medicementele (mai putin la trezire de dimi cand m-a intepat iar stomacul) , m-a pus naiba sa mananc un mar mainainte .....acuma iar clocoteste stomacul , si cat timp n-am mai mancat eu mere pe stomacul gol inca, la varianta 1 de slabire .....
Macar m-am invatat minte ....astazi mi-am luat o groaza de chestii bune pt stomacel : paste sm, orez basmati, ovaz+caise uscate pt mic dejun, seminte de in ,,

Va pup pe toate , ma pun in pat ca ma simt obosita rau ! Noapte buna !
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]