View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 25 iul 2011, 21:11:33
mmm's Avatar
mmm mmm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 20 sep 2010
Locaţie: London, Anglia
Date: 166cm, 78.9kg
Mesaje: 116
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de redcris Vezi mesajul
Buna. Intru si eu in discutia voastra. Mmm pentru digestie ajuta fructele si cerealele integrale. Inainte sa tin dieta mancam dimineata lapte/iaurt cu musli. Si ma ajuta pentru digestie si ca sa mai scap de pofta de dulce care e foarte mare la mine. Incearca daca vrei si o sa vezi ca o sa ai rezultate.... Am avut o perioada in care imi cadea parul si am luat 3 luni vitamine pentru par,unghii si piele si au avut efect dar aveam o pofta de mancare incredibila. Nu stiu ce sa zic daca sa iei sau nu. E alegerea ta.

Dydee, cauta un sport care iti place. De exemplu poti sa dansezi prin casa daca iti place dansul. Sau sa faci o zi sport si una pauza.
asa am crezut si eu dar azi am mancat numai fructe si degeaba. inainte mancam dimineata un bol mare de lapte cu musli, dar nu mi s-a parut ca ar avea efect, iar de pofta de dulce.... nu cred ca reusesc sa scap.
vitamine ma gandesc ca ar trebiu sa iau sin fructe si legume. d-asta mananc 3 zile pe sapt, dar acum nu stiu....
dans fac eu. ascult pro fm latino si dansez de una singura. cred ca e singurul tip de sport pe care-l tolerez, asa ca tine....
p.s. ma bucur ca ai intrat in discutia noastra care oricum era deschisa si pt tine ....
Răspuns cu citat