Subiect: Jurnal steffany
View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 15 apr 2011, 20:17:50
Alexandra Andreea's Avatar
Alexandra Andreea Alexandra Andreea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 06 feb 2011
Locaţie: Galati, Romania
Vârsta: 32
Dieta: In cautarea echilibrului! (Montignac personalizat)
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 2.637
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal steffany

Citat:
Anterior postat de steffany Vezi mesajul

buna ale vai ce de bunatati mi-ai adus multumesc frumos. din pacate lucrul meu nu e ceva temporar, am incercat sa-mi schimb locul de munca doar ca acum e foarte naspa situatia pe aici. in viitorul apropiat sper sa mi-l schimb. am venit aici in speranta ca o sa adunam niste bani mai repede decat acasa si o sa vina momentul sa ne intoarcem acasa si atunci sigur am sa ma reprofilez pentru ca asta nu e o meserie pe care o vreau pentru toata viata. are avantaje dar nu e o meserie ca sa ai o viata de familie dar deocamdata nu se poate alceva.tie cum mai iti merge treaba?
Buna Stefania!

Am inteles problema cu munca! Iti urez succes in adunarea de banutzi! Toti avem nevoie de ei din pacate!

Mie trebuie sa imi vina rusii duminica, si deja vad ca retin apa, si tranzitul nu m-a mai binecuvantat astazi! Am burtica cam umflata, dar cand imi vine, prin a doua zi, imi trece! E aiurea senzatia, dar asta este!

O seara frumoasa!
Alexandra Andreea, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1492 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]