View Single Post
  #984 (permalink)  
Vechi 23 iun 2012, 10:39:17
pad81's Avatar
pad81 pad81 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 04 iun 2012
Locaţie: ploiesti, Romania
Vârsta: 42
Dieta: south beach
Date: 163cm, 85kg
Mesaje: 327
Aprecieri acordate: 6
Am fost apreciat(a) de 28 ori in 22 mesaje
Implicit Re: Slabute care tin dieta South Beach faza II

Citat:
Anterior postat de fairydelysid Vezi mesajul
Bine v-am gasit ! M-am apucat acum 1 luna (fix) de S.B si am reusit sa slabesc 9kg si muuulti cm (dublez dieta cu starvac si fitness de 3 ori pe sapt) si chiar functioneaza . Am inca multe nelamuriri privitoare la dieta(multumita voua am clarificat multe neintelegeri , inca invat dar ce ma roade momentan este daca este indicat dimineata sa mananc un iaurt degresat imbunatatit cu nuci , alune ,seminte de in , susan , pin etc . Si inca ceva . Programul nu imi permite sa mananc 3 mese pe zi (si sincer nici nu imi este foame daca mananc bine dimineata ) ajung acasa pe la 4-5 si atunci mananc portie normala si seara doar un fruct si chiar nu sufar de foame. Oare e bine ce fac ? multumesc de raspunsuri si poate o sa ma descurc sa postez mai multe pe aici
9 kg intr-o luna!! sunt verde de invidie, ca de o luna tin si eu (cu abateri trebuie sa recunosc)si oscilez intre 3-3,6kg pierdute; mi se pare incredibil sa pierzi asa mult, asa ca felicitari! (totusi ai grija un pic, sa nu fie cam mult, stiu ca se recomanda max.4 kg, ca sa slabesti sanatos)-nu m-ar deranja sa slabesc si eu atat, in ciuda recomandarilor medicale. vad ca mananci si f putin si cred ca si asta te-a ajutat. eu zic ca semintele si nucile sunt grasimi bune asa ca e ok (acum depinde si de cantitate -parerea mea).
pot sa te intreb, luna asta de SB a fost numai SB1 sau combinat? o sa ma uit pe meniurile tale sa ma inspir ca eu sigur fac ceva gresit de slabesc asa putin.
spor la slabit si bine ai venit printre noi!
Răspuns cu citat