forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adina-9129.html)

Adina14 11 aug 2011 22:09:18

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 757047)
Da , faza cu "ultima" " asta chiar ca e ultimaa" o fac mai mereu:))mai ales la ceva ce nu e bun pt silueta:))
Ei , eu de sambata sa vad cum vor sta caloriile:POricum , ma bazez pe proteine..:D
Aha , acum am inteles:))(Nu e scuza..dar am un soomn:)))

Eu mai rezist pana luni sa nu mananc carne dar atunci ma asteapta o friptura din piept de pui urgeeent :)) Cu o mega salata si putin piper..8-> Mm...Bine ca am sticla de apa langa mine =))
Nu-i nimic ;) Pai du-te sa te culci atunci ca si eu fac la fel.Mai vorbim maine ;) Noapte buna, honey :-* >:D<

Alexik 11 aug 2011 22:14:55

Re: Jurnal Adina
 
1 ataşament(e)
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 757056)


Eu mai rezist pana luni sa nu mananc carne dar atunci ma asteapta o friptura din piept de pui urgeeent :)) Cu o mega salata si putin piper..8-> Mm...Bine ca am sticla de apa langa mine =))
Nu-i nimic ;) Pai du-te sa te culci atunci ca si eu fac la fel.Mai vorbim maine ;) Noapte buna, honey :-* >:D<

Pai si eu..fara carne astea 2 sapt si vineri tinut post :PAm mancat peste doar de dezlegare.
Mi-am luat un fel de shaker. de la herbel...asa-mi fac si un frappe cateodata:">si beau apa mai multa:DNormal eu am luat pentru apa:))Cam asa arata
Da..imi pun un film sa adorm mai repede:))
Noapte buna>:D<

Adina14 12 aug 2011 20:38:11

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 757066)
Pai si eu..fara carne astea 2 sapt si vineri tinut post :PAm mancat peste doar de dezlegare.
Mi-am luat un fel de shaker. de la herbel...asa-mi fac si un frappe cateodata:">si beau apa mai multa:DNormal eu am luat pentru apa:))Cam asa arata
Da..imi pun un film sa adorm mai repede:))
Noapte buna>:D<

Hm..E fara zahar?:-? :-/
Imi place paharelu' :D

Georgii 12 aug 2011 21:41:54

Re: Jurnal Adina
 
Noapte buna scumpa!>:D<:-*:-*

Adina14 12 aug 2011 21:45:44

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 758334)
Noapte buna scumpa!>:D<:-*:-*

Multumesc la fel, Tina :-*:-*>:D< Sweet dreams!

Alexik 12 aug 2011 21:58:48

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 758270)


Hm..E fara zahar?:-? :-/
Imi place paharelu' :D

Hmm..nu m-am uitat:))Oricum nu o sa mai pun o buna perioada gura pe frappe:P

Adina14 13 aug 2011 08:15:29

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 758363)
Hmm..nu m-am uitat:))Oricum nu o sa mai pun o buna perioada gura pe frappe:P

Pai chiar nu ar trebui :P
Ce mai faci ? >:D<

Alexik 13 aug 2011 20:16:22

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 758508)


Pai chiar nu ar trebui :P
Ce mai faci ? >:D<

Binisor..mai mult teste pentru sala:-<tu?

Adina14 13 aug 2011 21:07:45

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 759016)
Binisor..mai mult teste pentru sala:-<tu?

Spor la invatat!Lasa ca iti prind bine ;) Cate puncte faci?
Eu acum am iesit la dus si mi-e tare somn :)) Cred ca mai astept putin sa nu ma culc cu buclele ude ca iar mi se incurca dar apoi ma pun sa fac nani.

Alexik 13 aug 2011 21:43:27

Re: Jurnal Adina
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 759056)


Spor la invatat!Lasa ca iti prind bine ;) Cate puncte faci?
Eu acum am iesit la dus si mi-e tare somn :)) Cred ca mai astept putin sa nu ma culc cu buclele ude ca iar mi se incurca dar apoi ma pun sa fac nani.

Hmm..nu stiu sa-ti zic sigur:))de luni iti zic:D
acum fac ba un chestionar..ba un chestionar cu intrebari din aceeasi categorie:..depinde:)).
Hm..m-am cam lasat pe ultima suta de metri..sa vedem ce castigam acum:DAzi si maine fac pe capitole si de luni fac cele 30 de chestionare de pe un site fix pentru ele
Si eu m-am spalat pe cap!:))..mai fac teste pana la 11 si dupa ma uit la un film sa adorm mai bine:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:13:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO