forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adrianaa-vreau-arat-bine-sanatoasa-8951.html)

Adrianaa 06 mai 2011 17:51:47

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 646837)
Pai dc tot nu mananc,macar sa ma uit!:))Bine ca uitatul nu ingrasa!:)):))Ma simt ca aurolacii cu nasul lipit de geam si se uita la tine cum mananci:))

=)))) Inteleg sentimentul perfect! Pisoi am observat ca mami e tare draguta in ultima vreme,nu numai ca ma ajuta si imi gateste tot ce o pun eu dar n-a mai facut dulciuri de cand i-am spus ca de data asta chiar ma tin de dieta ca am 64 de kg :)). Nici macar nu a mai cumparat,mare bucurie ce mi-a facut :D!
Daca imi pun in cap nu mananc .. cand stiu ca nu am voie dar face niste prajituri bune si cand le face ma gandesc la ele chiar si dupa ce le-au terminat de mancat .. :))

Adrianaa 06 mai 2011 17:53:36

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 646846)
Pai sunt singurica acasa.Pana vine el am linsat tot si am si aerisit casa ca sa nu ma prinda cu mata'n sac:P Vezi cum ma gandesc eu la tot?!Nici un detaliu nu0mi scapa:))

Smechera mica :)) eeeeei,acum iti trimit,stai sa mai scriu vreo 2,3 mesaje sa fac 1000 , imi dai adresa si tac-pac ajunge cat ai zice "cake boss".

dr jekil 06 mai 2011 18:32:53

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Pisoi ma doare tartacuta!!Plus ca as manca ceva si nu stiu ce..

Adrianaa 06 mai 2011 19:17:08

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 646910)
Pisoi ma doare tartacuta!!Plus ca as manca ceva si nu stiu ce..

:( of,of pisoias s-au adunat toate la tine azi ? Eu am plecat la plimbare,ne auzim cand vin daca nu adormi,pupiii sa te faci bine :-*:-*:-*

dr jekil 06 mai 2011 19:47:23

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 646998)
:( of,of pisoias s-au adunat toate la tine azi ? Eu am plecat la plimbare,ne auzim cand vin daca nu adormi,pupiii sa te faci bine :-*:-*:-*

Pupic pisoi.Plimbare placuta!:-*:-*

ylla 06 mai 2011 21:16:33

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Uratelorrrrrrrrrrrr deci aici va ascundeti de mine..habar nu aveam ca ai casuta..relelelor..m-am suparat..imi iau jucariile si ma duc acasa..pa!

Adrianaa 06 mai 2011 23:13:44

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de ylla (Post 647239)
Uratelorrrrrrrrrrrr deci aici va ascundeti de mine..habar nu aveam ca ai casuta..relelelor..m-am suparat..imi iau jucariile si ma duc acasa..pa!

:))) Pisoiasss nu stiam aceasta latura "dura" a ta :-s! Suntem active aici in casuta ca m-a pus Marina la treaba,mi-a zis sa fac 1000 de mesaje cat mai repede,oricum eu stau mai mult in casuta ta decat in a mea :)).. Cum sa ne ascundem noi de tineee ? :x

dr jekil 07 mai 2011 08:38:54

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Ce faci pisoi?Neata..ce planuri ai pt astazi?

Adrianaa 07 mai 2011 08:55:38

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 647556)
Ce faci pisoi?Neata..ce planuri ai pt astazi?

Neata! M-am trezit,am mancat ca eram lesinata de foame cu noaptea in cap:)) si acum trebuie sa ma imbrac sa plec.. sunt de rand la facut "piatza". Momentan nu am planuri pentru azi,nu stiu nici macar cum e afara ca mi-e lene sa ridic jaluzelele :D. Tu ce faci pisoi ? :-*

dr jekil 07 mai 2011 09:25:24

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 647579)
Neata! M-am trezit,am mancat ca eram lesinata de foame cu noaptea in cap:)) si acum trebuie sa ma imbrac sa plec.. sunt de rand la facut "piatza". Momentan nu am planuri pentru azi,nu stiu nici macar cum e afara ca mi-e lene sa ridic jaluzelele :D. Tu ce faci pisoi ? :-*

Eu grumpy!Maraita rau!Ar trebui sa pun pancarda ca atentie caine rau!:))


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:11:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO