forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adrianaa-vreau-arat-bine-sanatoasa-8951.html)

Adrianaa 07 mai 2011 09:27:33

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 647621)
Eu grumpy!Maraita rau!Ar trebui sa pun pancarda ca atentie caine rau!:))

:)))) Haha!! Cum te mai simti ? Am venit de la cumparaturi si mi-am cumparat toate cele necesare sa ma apuc de budinca cum ai facut tu ca tare mult mi-a stat gandul la ea :)):D:x
Pazeaaaaaa!!!

dr jekil 07 mai 2011 12:59:59

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Off imi pare rau ca s-a suparat Ally!A fost vina mea ca am uitat sa-i spun si ei de reteta!:(Am fost asa de absorbita sa o linsez cand a fost gata,ca am uitat de toate!:))

dr jekil 07 mai 2011 13:06:31

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Pisoi m-am gandit sa-mi i-au de manuta prietenul si sa mergem sa tragem cu urechia la concertul madamei Shakira de asta seara dc nu ploua:D Nu avem noi bani de bilete,dar macar sa profit ca e in aer liber :)):))

Adrianaa 07 mai 2011 13:27:03

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 647892)
Pisoi m-am gandit sa-mi i-au de manuta prietenul si sa mergem sa tragem cu urechia la concertul madamei Shakira de asta seara dc nu ploua:D Nu avem noi bani de bilete,dar macar sa profit ca e in aer liber :)):))

:)) Foarte frumos,de ce nu ? :D E chiar buna ideea :P
Si mie imi pare rau ca s-a supi Ally pe noi :-s dar ea e fata buna si poate o sa ne ierte ca stie ca suntem mai capiate :D Sa ii lasi reteta ca daca face budinca,dupa ce o mananca sigur ii trece supararea :)) :D

dr jekil 07 mai 2011 14:42:15

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Auzi pisoi tu pe unde stai?Ca am uitat sa te intreb

Adrianaa 07 mai 2011 16:43:55

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 648006)
Auzi pisoi tu pe unde stai?Ca am uitat sa te intreb

:D Stiu ca nu e tocmai frumos din partea mea sa spun asta acum dar sunt din Giurgiu. Cand mi-am facut cont pe site-ul asta am pus Bucuresti la locatie asa sa fie,nu credeam ca o sa imi fac prietene pe site,nu prea le am cu socializarea. Ma gandeam ca vor fi fete cu care sa discut asa .. bla bla dar am ajuns sa vorbesc cu voi mai mult decat vorbesc cu cele mai bune prietene ale mele . Nu am spus pana acum de unde sunt pentru ca nu m-a intrebat nimeni.
E bine ca e distanta mica din Gr pana la Buc.,dupa ce fac 1000 de mesaje chiar am putea sa ne intalnim pentru ca am un iubit tare dragut care daca l-as ruga sa ma aduca la voi m-ar aduce in 2 timpi si 3 miscari.
Sper sa nu supar pe cineva,nu mi-a picat tocmai bine intrebarea asta si nu vroiam sa va mint. Chiar m-am atasat tare si de tine si de Ally cu toate ca sunteti mai mari putin ca mine.Nu mi-ar placea sa va dezamagesc sau sa va schimbati parerea despre mine ... O sa ma confesez si la Ally ca nu vreau sa se supere iar pe mine , sa spuna ca o dam la o parte pentru ca nuuuu e deloc adevarat.

dr jekil 07 mai 2011 17:35:53

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 648129)
:D Stiu ca nu e tocmai frumos din partea mea sa spun asta acum dar sunt din Giurgiu. Cand mi-am facut cont pe site-ul asta am pus Bucuresti la locatie asa sa fie,nu credeam ca o sa imi fac prietene pe site,nu prea le am cu socializarea. Ma gandeam ca vor fi fete cu care sa discut asa .. bla bla dar am ajuns sa vorbesc cu voi mai mult decat vorbesc cu cele mai bune prietene ale mele . Nu am spus pana acum de unde sunt pentru ca nu m-a intrebat nimeni.
E bine ca e distanta mica din Gr pana la Buc.,dupa ce fac 1000 de mesaje chiar am putea sa ne intalnim pentru ca am un iubit tare dragut care daca l-as ruga sa ma aduca la voi m-ar aduce in 2 timpi si 3 miscari.
Sper sa nu supar pe cineva,nu mi-a picat tocmai bine intrebarea asta si nu vroiam sa va mint. Chiar m-am atasat tare si de tine si de Ally cu toate ca sunteti mai mari putin ca mine.Nu mi-ar placea sa va dezamagesc sau sa va schimbati parerea despre mine ... O sa ma confesez si la Ally ca nu vreau sa se supere iar pe mine , sa spuna ca o dam la o parte pentru ca nuuuu e deloc adevarat.

Aaaaa!!!Ca sa vezi rasturnare de situatie!:))Nu stiu dc dar mica ta confesiune mi-a adus aminte de poezioara aia cu catelusul cu paru' cret!:))
Nu-i nimic Adri,macar nu esti din Bacau sau Timisoara:)):))

ylla 07 mai 2011 18:06:09

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Mai copilas..cum ai putea sa crezi ca te dam la o parte ..silly girl..ce conteaza ca esti din giurgiu..om face noi 1000 de mesaje si atunci putem schimba si alte informatii..ma bucur mult ca ne consideri prietene..chiar daca esti mai mica decat noi..esti o scumpica si ne e tare drag de tine:-*

dr jekil 07 mai 2011 19:18:30

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Pisoi s-a dus trasul meu cu ucechia la coxcertul madamei!Plouaaaaaaaa!Nu ies din casa pe vremea asta nici batuta!

Adrianaa 07 mai 2011 23:11:10

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 648188)
Aaaaa!!!Ca sa vezi rasturnare de situatie!:))Nu stiu dc dar mica ta confesiune mi-a adus aminte de poezioara aia cu catelusul cu paru' cret!:))
Nu-i nimic Adri,macar nu esti din Bacau sau Timisoara:)):))

Pisoi nu fi Grinch [-( ca si asa ma simt cu musca pe caciula si ma regasesc in poezie :)))


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:38:43.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO