forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-adrianaa-vreau-arat-bine-sanatoasa-8951.html)

Adrianaa 07 mai 2011 23:11:58

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de ylla (Post 648229)
Mai copilas..cum ai putea sa crezi ca te dam la o parte ..silly girl..ce conteaza ca esti din giurgiu..om face noi 1000 de mesaje si atunci putem schimba si alte informatii..ma bucur mult ca ne consideri prietene..chiar daca esti mai mica decat noi..esti o scumpica si ne e tare drag de tine:-*

Multumesc,multumesc credeam ca o sa va suparati pe mine ca am tacut asa :">>:D<:-*:-*:x:x:X

Adrianaa 07 mai 2011 23:12:55

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 648292)
Pisoi s-a dus trasul meu cu ucechia la coxcertul madamei!Plouaaaaaaaa!Nu ies din casa pe vremea asta nici batuta!

:))) Doamne dar cata lume era,am vazut la stiri,cum i-o fi plouat pe aia pe toti :))))

dr jekil 07 mai 2011 23:17:16

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 648564)
:))) Doamne dar cata lume era,am vazut la stiri,cum i-o fi plouat pe aia pe toti :))))

Lasa lasa sa-i ploua!Ca doar sunt olteanca..sa moara si capra vecinului!:)):))

Adrianaa 07 mai 2011 23:26:59

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 648570)
Lasa lasa sa-i ploua!Ca doar sunt olteanca..sa moara si capra vecinului!:)):))

:))))))) Haha!!!

Adrianaa 08 mai 2011 08:02:55

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Hei draga jurnalutule,tot o laudam pe mami ieri la Marina ca nu mai face dulciuri :)) Azi face savarine si tarta :)) Daaaaaaar!!! nici nu ma intereseaza bombele ei calorice pline cu kilograme de zahar care mi-ar aduce un plus de celulita pe picioarele mele care oricum plang de cata celulita au pe ele . Si pentru ca e duminica inainte de concurs si sa nu mor de pofta sau eu stiu,sa zic ca eu nu am voie si bla bla o sa imi fac delicioasa budinca a Marinei :x:x:x care e mai buna de o mie de ori decat savarinele ei b-)!
Lor nici nu le dau !

ylla 08 mai 2011 10:09:10

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Bravo..te bat la propriu daca cumva te atingi de ce-o fi facut ea acolo care oricum e bleah..asa ca savureaza-ti budincuta ta si gandeste-te ce piele frumoasa si fara celulita o sa ai..;-*

Adrianaa 08 mai 2011 11:49:26

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de ylla (Post 648922)
Bravo..te bat la propriu daca cumva te atingi de ce-o fi facut ea acolo care oricum e bleah..asa ca savureaza-ti budincuta ta si gandeste-te ce piele frumoasa si fara celulita o sa ai..;-*

:-* Nu m-am atins nici macar de o feliutza de banana :D Mhmmm,joi termin faza 1,vineri mananc fructeee :)):x:x:x

dr jekil 08 mai 2011 15:27:58

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Bau pisoi.Ce faci dormi?Sau esti plimbarel,ah??Eu sunt lenevici rau de tot,ca de dupa o masa ar merge un somn:D

Adrianaa 08 mai 2011 16:07:45

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de dr jekil (Post 649245)
Bau pisoi.Ce faci dormi?Sau esti plimbarel,ah??Eu sunt lenevici rau de tot,ca de dupa o masa ar merge un somn:D

Nici una nici alta pisoi,m-am uitat la un film :D. La Dorian Gray si m-a convins sa citesc si cartea imediat cum termin domnisoara Christina.
Pai cum sa nu mearga,si mie mi s-a facut putin somn dar parca nu m-as culca acum ca iar adorm tarziu diseara si maine ma trezesc capie .. mai bine ma lipsesc. Nu mai am mult si plec la plimbare :))
Tu ai fost plimbarel,te-ai simtit bine ? :-*

dr jekil 08 mai 2011 16:11:11

Re: Jurnal Adrianaa - Vreau sa arat bine si sa fiu sanatoasa!
 
Citat:

Anterior postat de Adrianaa (Post 649283)
Nici una nici alta pisoi,m-am uitat la un film :D. La Dorian Gray si m-a convins sa citesc si cartea imediat cum termin domnisoara Christina.
Pai cum sa nu mearga,si mie mi s-a facut putin somn dar parca nu m-as culca acum ca iar adorm tarziu diseara si maine ma trezesc capie .. mai bine ma lipsesc. Nu mai am mult si plec la plimbare :))
Tu ai fost plimbarel,te-ai simtit bine ? :-*

Da pisoi,m-am jucat cu bebita,i-am dat biberon,ce mai..ne-am pupacit!!:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 15:26:54.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO