forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexandra-punct-capat-data-asta-voi-reusi-12402.html)

alexandra123 27 aug 2013 10:25:47

Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna slabutelor! Pentru cine nu ma cunoaste sunt Alexandra, sunt din Brasov, am 23 de ani si momentan stau in Roma! Pentru cine ma cunoaste I'm back!

Mi-am deschis un nou jurnal, si vreau sa incep noua dieta, am ales south beach, mi se pare nici preaq usor nici prea greu! Din pacate am ajuns la 66,3 kg (ohh ce frumos era la 55...) si toate kg sau depus pe burta si pe aripioarele mele, deci arat ca si cum am uitat sa dau jos colacul de salvare.Dar mai povestim mai incolo.
Asavea si eu o rugaminte la voi, mai ales la fetele care au tinut aceasta dieta, nu stiu ce pot manca la micul dejun eu care de muuult tim manac lapte cu cereala in fiecare dimineata, insa la faza I nu e permis, si sunt total in pana de idei, ouale ar fi o varianta dar nu pot manca oua in fiecare zi. ?!?!..

Va astept cu mult mult drag la mine sa povestim!

Rallara 27 aug 2013 13:25:02

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Ceau Alexandra, eu am tinut SB, si ma voi apuca iar de ea, mi-a fost benefica.
La micul dejun mancam omleta de obicei. Dar nu in fiecare zi aceeasi. Ci in fiecare zi altfel, anume cu:

  • rosii proaspete/conserva-iarna, zucchini si masline;
  • ciuperci champinion+salbatice (schimba gustul cu totul) si branza;
  • mozzarella, rosii si busuioc proaspat;
  • sunca/piept pui;
  • broccoli;
  • branza burduf si ceapa verde;
  • simpla cu o salata de cruditati mare stropita cu otet balsamic (andive, rucola, iceberg, radicchio, spanac, creson, valeriana, nasturel, etc.) + un praf de seminte in. (macinate) sau alternezi cu muraturi.

Si important, daca nu iti plac ouale de gaina la gust sau ai probleme cu colesterolul, opteaza pentru cele de prepelita.

  • Mai poti opta pentru ou romanesc, iar pe post de paine fasole verde.
  • Alte alternative pentru micul dejun ar fi un platoas rece, cu legumele preferate - rosii, castravete, ardei/gogosar, cateva feluri de carnita/sunca light, branzeturi si un ou tare.
  • Daca vrei ceva mai rapid, faci o mica salata cu somon afumat (salbatic ar fi recomndabil) + rucola + migdale. Pentru asta ai nevoie de 5 minute sa o faci, si cam tot atat sa o mananci.:)
  • Pentru dulce, alege branza de vaci, cu putin iaurt sau fara. Pui niste sirop de agave peste si gata.

Poate ne apucam/reapucam impreuna.:)


alexandra123 27 aug 2013 20:47:13

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Mersi pt raspuns! Ar fii super sa incepem impreuna eu as vrea sa incep pe 1 septembrie! Ma chinui mult prea mult si am impresia ca south beach ii rezolvarea pt mine! Tu cand vrei sa incepi? Ce planuri ai?

alexandra123 27 aug 2013 22:31:20

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Dragul meu jurnal! Deci sunt hotarata sa incep dieta. Din pacate nu prea ma sustine lumea din jur dar ce va fi va fi, trebuie sa ma bazez pe mine!!!maine o sa fie o zi agitat dar seara vin sa raportez noile planuri!

mutulica 28 aug 2013 08:17:50

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna dimineata iubita!!!!
Sa stii ca noi te sustinem si sintem alaturi de tine>:D<>:D<


https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.n...33120149_n.jpg

alexandra123 28 aug 2013 08:22:27

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna dimineata jurnalule si slabutele! Mai am cateva zile si pe 1 septembrie incepem atacul, azi nu prea am timp sa imi fac meniul dar cred ca m-am documentat suficient, si oricum daca nu vin sa intreb de la voi si va fi ok! Cristina iti multumesc pt mesajul de incurajare, adevarul ca si mie mie putin teama de prima faza dar 2 saptamani o sa treaca cat ai zice peste.

mutulica 28 aug 2013 08:25:03

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293079)
Buna dimineata jurnalule si slabutele! Mai am cateva zile si pe 1 septembrie incepem atacul, azi nu prea am timp sa imi fac meniul dar cred ca m-am documentat suficient, si oricum daca nu vin sa intreb de la voi si va fi ok! Cristina iti multumesc pt mesajul de incurajare, adevarul ca si mie mie putin teama de prima faza dar 2 saptamani o sa treaca cat ai zice peste.

Eu zic ca intri la slabute in casuta SB, acolo sigur o sa gasesti meniuri..oricum sint sigura ca o sa te descurci>:D<

alexandra123 28 aug 2013 08:32:16

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293083)
Eu zic ca intri la slabute in casuta SB, acolo sigur o sa gasesti meniuri..oricum sint sigura ca o sa te descurci>:D<

Sper din tot sufletul:D, dar ma oftic cand stiu ca am ajuns unde vroiam odata si din prostie am reusit sa ma ingras pana la 73 de kg...ce performanta. Imi vine sa plang cand ma vad uneori, deci daca nu reusesc sunt sigura ca o sa o i-au razna. Toata vara mi-a fost rusine de mine la mare la piscina peste tot inconjurata numai de persoane cu corp aproape perfect. Off si cand ma gandesc cate lume sufera de ''boala'' asta, sa zic asa...pe vremea bunici nu mai era toate probleme astea...

mutulica 28 aug 2013 08:35:42

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293089)


Sper din tot sufletul:D, dar ma oftic cand stiu ca am ajuns unde vroiam odata si din prostie am reusit sa ma ingras pana la 73 de kg...ce performanta. Imi vine sa plang cand ma vad uneori, deci daca nu reusesc sunt sigura ca o sa o i-au razna. Toata vara mi-a fost rusine de mine la mare la piscina peste tot inconjurata numai de persoane cu corp aproape perfect. Off si cand ma gandesc cate lume sufera de ''boala'' asta, sa zic asa...pe vremea bunici nu mai era toate probleme astea...

73 kg e greutatea limita cred ca si eu acolo am ajuns:))..ci eu cind ma gindesc ca vara trecuta aveam 63 kgx-(...10 kg in aproape un an, ce performanta.
Oricum vad ca ai slabit bine, cum le-ai dat jos?

alexandra123 28 aug 2013 08:42:22

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293093)
73 kg e greutatea limita cred ca si eu acolo am ajuns:))..ci eu cind ma gindesc ca vara trecuta aveam 63 kgx-(...10 kg in aproape un an, ce performanta.
Oricum vad ca ai slabit bine, cum le-ai dat jos?

Pai am incercat cat de cat sa manac mai normal, fara paine si dulciuri, dar la unele , cum ar fi inghetata nu am putut rezista nici cum:)). Am mai facut si sport, am mai facut si foame, am mai apelat si la hipocalorica, ajunsesem la 64 dar datorita nebunelii mele am reusit sa mai adaug 2 kg din nou pe mine. Sunt genul care nu stie sa guste, deci eu daca gust o bucatica de ciocolata o manac pe toata, daca manac azi manac si maine,daca tot am mancat ciocolata mai manac si paine, ca mno dupa toata ciocolata aia ce mai conteaza si in fiecare zi ziceam ca gata asta e ultima zi dar o lumea de la inceput mai mancam si biscuti mai un alta si uite asa in 2 saptamani mi-am batut joc de toata munca mea de cateva luni, pentru ca toate astea mi s-au pus inapoi pe burta si m-am ales cu 3-4 cm in plus din nou...

mutulica 28 aug 2013 08:47:48

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293104)


Pai am incercat cat de cat sa manac mai normal, fara paine si dulciuri, dar la unele , cum ar fi inghetata nu am putut rezista nici cum:)). Am mai facut si sport, am mai facut si foame, am mai apelat si la hipocalorica, ajunsesem la 64 dar datorita nebunelii mele am reusit sa mai adaug 2 kg din nou pe mine. Sunt genul care nu stie sa guste, deci eu daca gust o bucatica de ciocolata o manac pe toata, daca manac azi manac si maine,daca tot am mancat ciocolata mai manac si paine, ca mno dupa toata ciocolata aia ce mai conteaza si in fiecare zi ziceam ca gata asta e ultima zi dar o lumea de la inceput mai mancam si biscuti mai un alta si uite asa in 2 saptamani mi-am batut joc de toata munca mea de cateva luni, pentru ca toate astea mi s-au pus inapoi pe burta si m-am ales cu 3-4 cm in plus din nou...

mdaa...tare complicat...am si eu perioade de astea...dar se educa..trebuie sa ne invatam sa ne alimetam corect si in limita bunului simt..sper ca in viitorul apropiat s-o putem face, ca cel mai greu iar va fi la mentinere..

alexandra123 28 aug 2013 08:48:48

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Dupa cateva chestii citite mi-am dat seama ca trebuie sa declar razboi carbohidratiilor, pentru ca sunt cel mai mare dusman al colacului meu, pe care trebuie sa il dezumflu cat mai repede, si daca nu renunt pt o perioada la carbi nu coi reusi never.

alexandra123 28 aug 2013 08:50:15

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293109)
mdaa...tare complicat...am si eu perioade de astea...dar se educa..trebuie sa ne invatam sa ne alimetam corect si in limita bunului simt..sper ca in viitorul apropiat s-o putem face, ca cel mai greu iar va fi la mentinere..

Foarte adevarat ca de slabit slabesti cu chiu cu vai dar cand trebuie sa te mentii ii vai si amar de zilele noastre :). Mai ales dupa o perioada cand te abtii de la unele chestii si la mentinere mori de pofta :)), si o iei de la capatca un cerc vicios #:-s

mutulica 28 aug 2013 08:51:55

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Alex cind zici carbi te referi si la fructe, ai simtit ca si ele iti fac rau?

alexandra123 28 aug 2013 08:54:39

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293117)
Alex cind zici carbi te referi si la fructe, ai simtit ca si ele iti fac rau?

Pai acuma nu stiu, posibil cum am citit prea multe mi-a intrat in cap (uneori e mai bine sa nu stii unele chestii), si posibil si de asta plus ca eu am mancat mai ales seara fructe multe de toate categoriile pt ca imi era foame si sa nu manac mancare mancam cate un fruc 2 3 5 6 :)) si cred ca si fructele in exces dauneaza. Citisem ca burtosi slabesc cel mai usor cu diete low carb.

mutulica 28 aug 2013 09:01:10

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293122)


Pai acuma nu stiu, posibil cum am citit prea multe mi-a intrat in cap (uneori e mai bine sa nu stii unele chestii), si posibil si de asta plus ca eu am mancat mai ales seara fructe multe de toate categoriile pt ca imi era foame si sa nu manac mancare mancam cate un fruc 2 3 5 6 :)) si cred ca si fructele in exces dauneaza. Citisem ca burtosi slabesc cel mai usor cu diete low carb.

cica da, ne zici tu deja..cit de repede se duce;)
si sigur ca si fructele in exces dauneaza, mai ales cele mai dulci...da daca mi-e imi plac:P

alexandra123 28 aug 2013 09:02:41

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Mie greu pt ca nu sunt prietena nici cu proteinele, dar fara sacrificii nu ajungem nicaieri. Ma descurc eu cumva cumva. Acuma trebuie sa fug ca am ceva de rezolvat. Ma intorc putin mai tarziu. Va pupacesc :*

alexandra123 28 aug 2013 09:04:28

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1293127)
cica da, ne zici tu deja..cit de repede se duce;)
si sigur ca si fructele in exces dauneaza, mai ales cele mai dulci...da daca mi-e imi plac:P

Si mie imi plac extrem extrem de mult, dar mie imi place tot ce e carbo:)). Pepenele rosu as manca si 10 kg intr-o zi daca nu as exploda de la el. Dar am aflat de curand ca are Ig foarte mare de 75 :O, si eu am bagat toata vara cat cuprinde :D.

quarc 28 aug 2013 17:24:10

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Daca astepti pana pe 1 iti cresc sansele sa nu reusesti.
Atitudinea e gresita.

Eu zic ca ai mai mult succes cu: am inceput, inca nu e perfect, inca invat, e mai bine decat ieri.

Din ce spui se pare ca mergi similar cu ce fac eu.
Google lchf pentru mai multe detalii.

Bafta!

lina20 28 aug 2013 20:47:28

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna Alexandra!!!Cum spuneai si tu... Suntem muuulte care suferim de boala aceasta, e trist...dar ne-am facut-o cu mana noastra. In cazul meu a fost chiar dieta low carb tip southbeach( nu iti spun ca am tinut-o de vreo zece ori fara succes insa). Tineam 2-3 saptamani, slabeam 5-6 kg insa erau numai apa si eram trista, depresa si fara vlaga. Prin urmare dadeam iama in carbs raaai evident sa imi alin durerea. E drept, slabesti 6-7 kg in doua sapt, dar dupa....??? Si uite asa am devenit dependenta de tot ce e dulce (mancam uneori chiar si 6-7 mii cal pe zi pana am ajuns la maximum de 78-80 kg). Incerc sa ma vindec, insa in mine e o continua lupta. Oricum nu as mai putea sa mananc ca inainte, insa stiu ca daca ma pun sa mananc aiurea pot sa iau si 4-5 kg intr-o sapt...
Eu am apelat la ajutorul unui nutrizionist si iti garantez ca unica solutie e dieta hipocalorica cu putin din toate grupele si mult sport.
Eu nu vreau sa te descurajez, eu doar ti-am povestit experienta mea sa nu faci ca mn... Suntem diferiti asa ca tu stii cel mai bn ce ai de facut!!
Iti urez succes si nu mai astepta 1 sept.. Incepe chiar de maine!!
O sa mai trec pe la tn cand o sa mai am tp desigur

alexandra123 29 aug 2013 21:51:03

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna deagul meu jurnal si dragele mele slabute! Va multumesc pentru mesajele voastre! Nu e vb de atitudine deocamdata nu am timp de nimic azi am facut 'foame beach' ca la carte! Am niste zile mai incarcate asta e si motivul ca vroiam sa incep mai tarziu dieta! Draga Linutza si eu sunt exact in aceeasi oala cu tine dar eu simt nevoia sa fac ceva nu mai suport! As merge cu toara inima la nutritionist dar deicamdata nu imi permit.vreau sa incerc sa fac ceva pt mine.sper din tot sufletul sa fie ok.e greu sa te mentii dar de data asta chiar trebuie sa incerc.

Rallara 29 aug 2013 21:55:30

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Alexandra daca te apuci de SB, te asteptam la casuta.:-*

alexandra123 29 aug 2013 22:02:56

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1293742)
Alexandra daca te apuci de SB, te asteptam la casuta.:-*

Cred ca incep de maine ca am mai mult timp:). Imi poti da linkul de la casuta ca am cautat dar nu am gasit! Tu ce mai faci cum e cu sb?

Rallara 29 aug 2013 22:08:00

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293749)


Cred ca incep de maine ca am mai mult timp:). Imi poti da linkul de la casuta ca am cautat dar nu am gasit! Tu ce mai faci cum e cu sb?

Incepe cand esti tu pregatita, doar atunci.
Aici e
E bine cu SB, maine trec la ziua 3... :)
Nu mi-a placut azi ca am mancat la 9 seara... dar nu e nimic, de maine mananac la 7 mai consistent, sa ma lase in pace poftele si foamea.

alexandra123 29 aug 2013 22:14:50

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de Rallara (Post 1293755)
Incepe cand esti tu pregatita, doar atunci.
Aici e
E bine cu SB, maine trec la ziua 3... :)
Nu mi-a placut azi ca am mancat la 9 seara... dar nu e nimic, de maine mananac la 7 mai consistent, sa ma lase in pace poftele si foamea.

Ne mai punem poftavin cuiiiii! Ms de link. Vad eu dimneata cum fac acum ma bag la somnic ca sunt la obosita. Mai e o sa revin in fortaaa maxima. Te pupacesc pisicuta :)) am vazut cat iti iti plac miau miau-ure!

Rallara 29 aug 2013 22:28:23

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1293761)


Ne mai punem poftavin cuiiiii! Ms de link. Vad eu dimneata cum fac acum ma bag la somnic ca sunt la obosita. Mai e o sa revin in fortaaa maxima. Te pupacesc pisicuta :)) am vazut cat iti iti plac miau miau-ure!

Da, asa e. Mersi, noapte buna!:)

mutulica 30 aug 2013 08:04:01

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Neata Alex>:D<>:D<
Succes cu SB....si fie cu bafta ziua de azi;)!

alexandra123 30 aug 2013 10:00:47

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna dimineata!!!! Cine vrea o cafeluta?? Sunt gata de atac incepem ziua cu o omleta cu branza. Inainte de asta ma cantaresc si ma masor sa vedem cum sta treaba. Vin cu masuratoarea imediat. Pupiciii:*

alexandra123 30 aug 2013 10:12:04

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Deci am si revenit, la kg am 66,1 a disarut 200 de g ca prin minune fara dieta :)). CM: Bust- 95
Talie - 79
Colac - 92
Sold - 96
Coapse - 56
Cam astea sunt destul de urate, dar incepem noul plan de atac. Dear FAT here I come :))>:)

alexandra123 30 aug 2013 19:29:23

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna seara frumoasele mele lalele! A trecut prima zi hip hip hurra! A fost ok am mancat oua branzica pastai la cuptor seminte si nuci, m-am incadrat in 1200 kcal.in mare parte a fost ok, de maine vreau sa fac si sport sa fie treaba treaba. Sunt fericita ca a trecut prima zi cu brio!

alexandra123 31 aug 2013 10:08:01

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna dimineata tutror! Va doresc un weeken placut si linistit! Eu ma pregatesc sa iau micul dejun, dar inainte de asta m-am cantarit, am o problema cu cantaritul cum vad cantarul hop pe el si cum il am in baie ma cantaresc aproape zilnic, azi mi-a aratat 65,3...inca nu schimb tickerul doar vineri cand trece o saptamana sper sa nu creasca desu sunt constienta ca nu pot slabi un kg 2 zile, dar macar ma motiveaza sa continui cu dieta, incerc sa nu ma mai cantaresc pana vineri...off tare mult mai e pana atunci.

alexandra123 31 aug 2013 19:16:49

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Off fetele! Azi am dato in bara. Nu am mancat lucruri nepermise dar am depasit pragul de 1200kcal.am mancat in jur de 1400. Ce ziceti voi e problema mare?

alexandra123 31 aug 2013 19:24:09

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Ce liniste e aici nu este nimeni sa imi dea un sut in fundulet!

mutulica 01 sep 2013 16:21:00

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Alex 1400 calorii nu e mult stai linistita, e chiar ok..si daca ti se pare mult baga sport vre-o 30-50 min si ai rezolvat problema.
In weekend e cam liniste pe sabute:)....da daca vrei suturi iti dau eu:)):)):))

alexandra123 01 sep 2013 21:26:16

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Buna slabutici! A trecut a 3a zi din sb. A fost ok am facut si o ora de sport am mancat 1200 kcal si cam atat!

alexandra123 01 sep 2013 21:27:56

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1294319)
Alex 1400 calorii nu e mult stai linistita, e chiar ok..si daca ti se pare mult baga sport vre-o 30-50 min si ai rezolvat problema.
In weekend e cam liniste pe sabute:)....da daca vrei suturi iti dau eu:)):)):))

Buna scumpa mea! Pai pana la urma m-am impacat cu caloriile, dar culmea:)) nici nu mi-a trecut prin cap sa fac niste sport! Cum a fost distractia de ieri?

anca1997 01 sep 2013 21:52:12

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Mult succes!
Îmi place citatul tău „Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..„
Atît de adevărat :D.
P.S : Observ că nu-s singura de peste Prut aici;;)

alexandra123 02 sep 2013 08:46:23

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de anca1997 (Post 1294386)
Mult succes!
Îmi place citatul tău „Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..„
Atît de adevărat :D.
P.S : Observ că nu-s singura de peste Prut aici;;)

Buna Anca si bine ai venit! Te astept cu mult drag si alta data! Sunt multe fete din rep. Moldova pe forum. Cat despre citat si mie imi place! Tu ce dieta tii? Te pup!

mutulica 02 sep 2013 08:46:43

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de alexandra123 (Post 1294383)


Buna scumpa mea! Pai pana la urma m-am impacat cu caloriile, dar culmea:)) nici nu mi-a trecut prin cap sa fac niste sport! Cum a fost distractia de ieri?

Foarte bine a fost, am dat de niste oameni placuti cu care am putut purta niste discutii placute...seara tirziu am ajuns la prietena mea dar nu am mai ajunsin club-ca asa trebuia- ca prietena mea s-a simtit cam rau, oricum ne-am culcat pe la 3 de noapte;;)

mutulica 02 sep 2013 08:47:25

Re: Jurnal Alexandra! Punct si de la capat, de data asta voi reusi!
 
Citat:

Anterior postat de anca1997 (Post 1294386)
Mult succes!
Îmi place citatul tău „Orice lucru bun in viata e imoral, ilegal, ori ingrasa..„
Atît de adevărat :D.
P.S : Observ că nu-s singura de peste Prut aici;;)

sigur ca nu esti singura, eu tot din Moldova R. sint:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:11:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO