forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexik-8996.html)

Alexik 21 aug 2011 18:14:49

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 766515)


Ma bucur ca a fost o zi ok si ca te descurci asa de bine cu chestionarele >:D<
Ai emotii in privinta inceperii scolii?Ai de facut cumparaturi gen geanta/ ghiozdan/ carti/haine?:)

Eu nu-mi iau niciodata haine , carti , ghiozdane:))
Doar o geanta pe care sa zicem ca o iau de la mama:Phaine-mi iau pe parcurs..mai ales ca acum vreau ori sa-mi iau haine mici ori deloc:D.
Cartile..trb sa-mi vand cartile de anul asta si dupa sa iau de a 12:))
Tu? Ai avea de ce sa-ti iei haine;;)la cum arati:-">:D<

irina27 21 aug 2011 18:19:07

Re: Jurnal Alexik
 
Buna :*
Am venit si eu la tine in jurnal..Poate stam la o vorba;;)
Cum merge dieta?

Adina14 21 aug 2011 18:20:33

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 766518)
Eu nu-mi iau niciodata haine , carti , ghiozdane:))
Doar o geanta pe care sa zicem ca o iau de la mama:Phaine-mi iau pe parcurs..mai ales ca acum vreau ori sa-mi iau haine mici ori deloc:D.
Cartile..trb sa-mi vand cartile de anul asta si dupa sa iau de a 12:))
Tu? Ai avea de ce sa-ti iei haine;;)la cum arati:-">:D<

Ah, stai ca mi-ai spus.Uitasem :">
Dintr-a 11a parca le cumparam noi cartile, nu?:-/ Ai ochit pe careva?:>
Merci :"> Da, trebuie sa imi cumpar haine :-s De-abea astept sa merg la shopping :-"
Am ras astazi cu o amica.Nu ma mai vazuse de mult si mi-a zis ca mi-ar trebui curea si la boxeri la cat am slabit =))

Alexik 21 aug 2011 18:20:53

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de irina27 (Post 766520)
Buna :*
Am venit si eu la tine in jurnal..Poate stam la o vorba;;)
Cum merge dieta?

Buna:-*
Stam stam;;)
Bine..abia de azi merge bine:))ieri am facut o greseala da prefer sa nu-mi mai aduc aminte:D.Cu sportul merge mai greu..oricum sper ca ma apuc in seara asta si nu las pana maine.
La tine?;;)
La ce facultate ai dat pana la urma:D? ca tin minte ca ai dat bacul..

Alexik 21 aug 2011 18:25:13

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 766521)

Ah, stai ca mi-ai spus.Uitasem :">
Dintr-a 11a parca le cumparam noi cartile, nu?:-/ Ai ochit pe careva?:>
Merci :"> Da, trebuie sa imi cumpar haine :-s De-abea astept sa merg la shopping :-"
Am ras astazi cu o amica.Nu ma mai vazuse de mult si mi-a zis ca mi-ar trebui curea si la boxeri la cat am slabit =))

Da:D.Eu atunci in ultimele zile stau la mama sa o ajut ca e multa zarvaaa:))toti vin si iau ghiozdane pe 11/10.
>:D<Pai asa si e..ai slabit 15 kgg!!o gramada:Pesti un exemplu.In curand o sa-ti fie luat un interviu:-"

irina27 21 aug 2011 18:28:29

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 766522)
Buna:-*
Stam stam;;)
Bine..abia de azi merge bine:))ieri am facut o greseala da prefer sa nu-mi mai aduc aminte:D.Cu sportul merge mai greu..oricum sper ca ma apuc in seara asta si nu las pana maine.
La tine?;;)
La ce facultate ai dat pana la urma:D? ca tin minte ca ai dat bacul..

La mine merge ca naiba..nici nu am de gand sa ma cantaresc pt minim doua sapt.nici sa ma masor.imi dau seama dupa ce vad in oglinda cat m-am ingrasat.nu vreau sa ma urc pe cantar si sa am un soc :)) dar de maine revin la alimentatia sanatoasa..de sport nu m-am lasat dar degeaba..atunci cand mananci porcarii nu prea e relevant ca faci sport.
La facultate am intrat la turism,la D.Cantemir.Si o sa mai incerc la anul la kinetoterapie..anul asta nu am reusit sa intru.au fost prea multi pe loc :(

Alexik 21 aug 2011 18:41:33

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de irina27 (Post 766526)

La mine merge ca naiba..nici nu am de gand sa ma cantaresc pt minim doua sapt.nici sa ma masor.imi dau seama dupa ce vad in oglinda cat m-am ingrasat.nu vreau sa ma urc pe cantar si sa am un soc :)) dar de maine revin la alimentatia sanatoasa..de sport nu m-am lasat dar degeaba..atunci cand mananci porcarii nu prea e relevant ca faci sport.
La facultate am intrat la turism,la D.Cantemir.Si o sa mai incerc la anul la kinetoterapie..anul asta nu am reusit sa intru.au fost prea multi pe loc :(

Crede-ma ca mi-a luat mai mult d 2 saptamani(vreo 18 zile) sa-mi revin dupa ce am venit de la mare:)
Hmm..conteaza:Peu imi revin greu cu sportul..o zi fac , alta nu..desi vreau sa fac cam zilnic..
N-am stiut ca asa de multi vor la kineto:-s.
Tu la ce profil ai fosT?:-?

irina27 21 aug 2011 18:47:04

Re: Jurnal Alexik
 
Atunci cand mananci prost o zi doua deja te inveti su cu greu te dezveti:))Corpul iti cere porcarii si tot asa..oricum pe mine ma afecteaza si vara.nu am pofta de mancare deloc..numai pepene as manca:Dsi ala mi-a afectat slabitul+ca im iumfla sanii.
ff multi ..anul trecut nu stia nimeni de kineto..anul asta normal,cand am vrut sa dau si eu s-au trezit toti:)) si culmea,au fost doar 60 de locuri..eu am fost a 85-a :(
La mate-info.Tu ce clasa esti?

Alexik 21 aug 2011 18:56:38

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de irina27 (Post 766544)
Atunci cand mananci prost o zi doua deja te inveti su cu greu te dezveti:))Corpul iti cere porcarii si tot asa..oricum pe mine ma afecteaza si vara.nu am pofta de mancare deloc..numai pepene as manca:Dsi ala mi-a afectat slabitul+ca im iumfla sanii.
ff multi ..anul trecut nu stia nimeni de kineto..anul asta normal,cand am vrut sa dau si eu s-au trezit toti:)) si culmea,au fost doar 60 de locuri..eu am fost a 85-a :(
La mate-info.Tu ce clasa esti?

Pai si nu s-a retras niciunul?
Eu acum am trecut a 12:Pfilologie..
Cum de nu ai dat la o facultate cu profil real?:-/Eu am o ciuda ca-s la filo..ca acum trebuie sa ma apuc sa invat toata biologiax-(

irina27 21 aug 2011 19:10:13

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 766549)
Pai si nu s-a retras niciunul?
Eu acum am trecut a 12:Pfilologie..
Cum de nu ai dat la o facultate cu profil real?:-/Eu am o ciuda ca-s la filo..ca acum trebuie sa ma apuc sa invat toata biologiax-(

Nu s-a retras din ce-am vazut eu..Oricum la cat s-a muncit pt admitere mi-e greu sa cred ca cineva ar renunta :)))
Hmm eu am dat la real sa am toate posibilitatile..Nu ma pasioneaza munca la birou,,mi-ar placea un loc de munca mai activ :d


Ora este GMT +2. Ora este acum 06:02:49.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO