forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexik-8996.html)

BornCrank 15 sep 2011 16:42:35

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 791060)
Da , citisem odata la anqutz ca ea manca frisca in faza 1:">si mi-am luat acum daca tot am fost pe la marketul unde o gasesc light:D
Eh , mai am vreo ora dintr-un film:-s..cred imi fac un ceai cum ai zis tu si stau in pat:(.

Off pofticioasa mica. :-*
Filmul nu-l vezi la pc? Daca da...te poti intinde in pat, strand asa iti obosesti mai tare ochii si o sa te doara capul si mai tare. Promit ca aici ne gasesti. :)
Puup >:D<

Alexik 15 sep 2011 18:40:17

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 791062)
Off pofticioasa mica. :-*
Filmul nu-l vezi la pc? Daca da...te poti intinde in pat, strand asa iti obosesti mai tare ochii si o sa te doara capul si mai tare. Promit ca aici ne gasesti. :)
Puup >:D<

Mareee:)).Da nu ma mai duc la marketul ala :Dasa ca de acum fara friscaa:))

Vad ca mi-a mai trecut putin..si-am capatat si putina energie asa ca pana la urma fac turbo fire hiit 15..daca reusesc fac si tracy:D

BornCrank 15 sep 2011 22:24:10

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 791140)
Mareee:)).Da nu ma mai duc la marketul ala :Dasa ca de acum fara friscaa:))

Vad ca mi-a mai trecut putin..si-am capatat si putina energie asa ca pana la urma fac turbo fire hiit 15..daca reusesc fac si tracy:D

Ce faci pofticioasa mareee? :)):D

Ai reusit sa faci ceva miscare? Am citit despre o emisiune, vreau sa vad si eu, pe ce prog e?

Alexik 16 sep 2011 05:37:48

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de BornCrank (Post 791361)
Ce faci pofticioasa mareee? :)):D

Ai reusit sa faci ceva miscare? Am citit despre o emisiune, vreau sa vad si eu, pe ce prog e?

Ma pusesem in pat la ora aia:)):D
Am reusit sa fac 3 sferturi din hiit 15 turbo fire..:))dupa imi exploda capul8-|.
Ce emisiune?:-?

RedOnion 16 sep 2011 09:36:40

Re: Jurnal Alexik
 
Hello, scumpilici, ce mai faci? >:D<

Am venit sa-ti amintesc si aici ca esti frumoasa in felul tau si ca nu trebuie sa semeni nimanui, niciuneia dintre prietenele sau cunostintele tale :) Gandeste-te ca asa cum le admiri tu din afara, ele poate ca au complexele lor, ca si tine, si ca se prea poate ca alte fete sa suspine dupa trasaturile tale. Desi nu am vazut poze cu tine, sunt sigura ca esti frumoasa si ca ai de ce sa te mandresti ;;)

Cum iti ziceam si la mine in jurnal, nu trebuie sa slabesti atat de mult pe cat ti-ai propus pentru ca e din ce in ce mai greu sa te mentii la o greutate mai mica... Plus ca nu are rost sa fii atat de severa cu tine si sa iti ceri atat de mult spre a fi multumita de tine. Iubeste-te asa cum esti, si totul va fi mai usor :) Ah, si ti-am mai zis, stressul ingrasa, prin urmare si cel legat de slabit, ingrasa (culmea) :P

Iti urez si aici o zi buna si un weekend placut >:D<

Jen 16 sep 2011 09:37:01

Re: Jurnal Alexik
 
Salut Alexiko. >:D<;;)
Ce mai faci?
Cum e treaba pe la scoala? :)

Alexik 16 sep 2011 16:00:40

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 791658)
Salut Alexiko. >:D<;;)
Ce mai faci?
Cum e treaba pe la scoala? :)

Treaba pe la scoala..e ok:Dpana acum:)).cel mai bine dau un raspuns la sf sem 1 ..la craciun:D
Eu incerc sa ma tin de sb dar ma ispitesc ai naibii strugurii8-|.
Tu ce faci?:-*
Citat:

Anterior postat de RedOnion (Post 791656)
Hello, scumpilici, ce mai faci? >:D<

Am venit sa-ti amintesc si aici ca esti frumoasa in felul tau si ca nu trebuie sa semeni nimanui, niciuneia dintre prietenele sau cunostintele tale :) Gandeste-te ca asa cum le admiri tu din afara, ele poate ca au complexele lor, ca si tine, si ca se prea poate ca alte fete sa suspine dupa trasaturile tale. Desi nu am vazut poze cu tine, sunt sigura ca esti frumoasa si ca ai de ce sa te mandresti ;;)

Cum iti ziceam si la mine in jurnal, nu trebuie sa slabesti atat de mult pe cat ti-ai propus pentru ca e din ce in ce mai greu sa te mentii la o greutate mai mica... Plus ca nu are rost sa fii atat de severa cu tine si sa iti ceri atat de mult spre a fi multumita de tine. Iubeste-te asa cum esti, si totul va fi mai usor :) Ah, si ti-am mai zis, stressul ingrasa, prin urmare si cel legat de slabit, ingrasa (culmea) :P

Iti urez si aici o zi buna si un weekend placut >:D<

Eu fac binisor:Dincerc sa-mi fac un plan de sport..si sa-mi scot la imp anumite mesaje:D sa le pun intr-o agenda.
Poate par narcisista dar mie-mi place cum arat(si aici ma refer la fata) dar..:(sunt fete ce arata la fel de bine si mai au si un corp..si eu nu vreau sa ma "plac" pe jumatate:)).
Ce ma enerveaza e ca sunt foarte nefotogenica..:(dar pana nu ma vad cum vreau eu..nu ma las!

In ultimele zile nu prea am baut apa :(iar doar 300 ml..si in loc sa beau(at cand imi era sete) mancam..cine ma mai intelege:-j

Georgii 16 sep 2011 16:04:24

Re: Jurnal Alexik
 
Si eu sunt la fel cu apa de cateva zile..:(.
Ce mai faci?>:D<

Alexik 16 sep 2011 16:11:15

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Georgii (Post 792210)
Si eu sunt la fel cu apa de cateva zile..:(.
Ce mai faci?>:D<

Eu asa am fost toata viata.Nu-mi place apaa!!decat atunci cand mi-e sete..si crede-ma am zile in care nu beau apa decat inainte sa ma culc!!:)) dar trebuie sa ma invaaat:((sa beau!.
Eu incerc sa gasesc o modalitate prin care sa ma abtin de la struguri ca pana mea ,nu-s fructele mele preferate:)prima data cand am tinut sb am avut 2 saptamani nectarine(fructele mele pref) in frigider si nu m-am atins de ele..si le introdusesem si calumea..
Tu ce mai faci?:-*

Georgii 16 sep 2011 16:13:07

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 792219)
Eu asa am fost toata viata.Nu-mi place apaa!!decat atunci cand mi-e sete..si crede-ma am zile in care nu beau apa decat inainte sa ma culc!!:)) dar trebuie sa ma invaaat:((sa beau!.
Eu incerc sa gasesc o modalitate prin care sa ma abtin de la struguri ca pana mea ,nu-s fructele mele preferate:)prima data cand am tinut sb am avut 2 saptamani nectarine(fructele mele pref) in frigider si nu m-am atins de ele..si le introdusesem si calumea..
Tu ce mai faci?:-*

Eu nu sunt asa decat de ceva zile.Beau cateodata si 3l pe zi dar acum nu stiu ce am.Stiu faza cu nectarinele..atunci cand am tinut si eu sb1 mai stii?:P
La ce faza mai esti acum?;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 05:30:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO