forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Alexik (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alexik-8996.html)

Alexik 14 iun 2011 17:18:27

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 688658)


Hello scumpo>:D<Daca ai pofta de cioco poti sa iti iei si sa papi 2-3 patratele,insa biscuitii aia Tuc nu prea ti i`as recomanda.Mai bine ia`ti niste nuci,alune,migdale,fistic,caju,etc.Contin grasimi bune si iti tin si de foame.Chiar daca au ceva mai multe calorii sunt de 10 x mai bune dekt biscuitii aia>:D<

Aha, maine ma duc sa-mi iau ciocolata neagra cu cat mai multa cacao.si-mi pun si pe cantar sa vad cam cate kal mananc.
Ok , nu mai mananc tuc , maine oricum nu stau decat 1 h la sc so..n-am nevoie de gustare.Ma duc la market si-mi mai iau si ceva iaurturi.

Apropo , sa-mi zici pe unde e sala in care vei fi antrenoare;;) ca la anul termin cu liceul si vin la Bucuresti:D;;)>:D<

Alexik 14 iun 2011 17:22:03

Re: Jurnal Alexik
 
Gata si legislatia..am mancat 1 covrig inainte:-s ma simteam cam rau + ca mancasem doar 2 oua la pranz..asa ca nu aveam cum sa ajung la mai mult de 1000 cal.
Apoi am mancat (cina) salata de varza+piept d pui+sunca de piept de pui si dupa ca gustare 3 un iaurt cu 10 gr musli.:D
Ma simt plinaa.:DImi pare bine c-am gasit iaurtul in frigider ca ma cam batea gandul sa-mi iau o inghetata..asa mi-am facut pofta#:-s
In maxim 3 ore scriu si meniul pentru maine.
Desi nu beau cafea , voi incepe s'a fac si lucru asta pentru ca adoorm pe la 4-5 mereu , oriunde as fi.
Ce cafea ar fi mai buna:D?

lylye 14 iun 2011 18:17:21

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 688699)
Gata si legislatia..am mancat 1 covrig inainte:-s ma simteam cam rau + ca mancasem doar 2 oua la pranz..asa ca nu aveam cum sa ajung la mai mult de 1000 cal.
Apoi am mancat (cina) salata de varza+piept d pui+sunca de piept de pui si dupa ca gustare 3 un iaurt cu 10 gr musli.:D
Ma simt plinaa.:DImi pare bine c-am gasit iaurtul in frigider ca ma cam batea gandul sa-mi iau o inghetata..asa mi-am facut pofta#:-s
In maxim 3 ore scriu si meniul pentru maine.
Desi nu beau cafea , voi incepe s'a fac si lucru asta pentru ca adoorm pe la 4-5 mereu , oriunde as fi.
Ce cafea ar fi mai buna:D?

cafeaua fara zahar :))

Adina14 14 iun 2011 18:38:01

Re: Jurnal Alexik
 
Sa stii ca si eu ma gandeam sa incep sa beau ;;) Dar nah, sunt destul de mica si poate nu mi-ar face bine :)) As incerca-o pe cea cu lapte, fara zahar of course ;))

lylye 14 iun 2011 18:41:03

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 688760)
Sa stii ca si eu ma gandeam sa incep sa beau ;;) Dar nah, sunt destul de mica si poate nu mi-ar face bine :)) As incerca-o pe cea cu lapte, fara zahar of course ;))

hm e beau cafea cam de pe la 12 ani :))

Alexik 14 iun 2011 19:07:22

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Adina14 (Post 688760)
Sa stii ca si eu ma gandeam sa incep sa beau ;;) Dar nah, sunt destul de mica si poate nu mi-ar face bine :)) As incerca-o pe cea cu lapte, fara zahar of course ;))


Pai de ce crezi ca am evitat pana acum?:)) ca sa nu devin dependenta de ea..dar pana mea..cu scoala asta + ca atunci cand incep orele de condus nu pot sa ma duc in masina instructorului si sa dorm:))si totusi am 18 ani:D nu cred ca e nimic rau.Eu totusi as bea cu zahar..fara ma simt cam rau cand o beau:-s
Citat:

Anterior postat de lylye (Post 688766)
hm e beau cafea cam de pe la 12 ani :))

Si , bei zilnic:D?



lylye 14 iun 2011 19:12:07

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 688800)

Pai de ce crezi ca am evitat pana acum?:)) ca sa nu devin dependenta de ea..dar pana mea..cu scoala asta + ca atunci cand incep orele de condus nu pot sa ma duc in masina instructorului si sa dorm:))si totusi am 18 ani:D nu cred ca e nimic rau.Eu totusi as bea cu zahar..fara ma simt cam rau cand o beau:-s

Si , bei zilnic:D?



pana ieri, beam zilnic. nu e un lucru rau sa bei cafea zilnic, dar eu puneam foarteeeee mult zahar in ea. m-am hotarat s-o las mai moale cu cafeaua si vad ca rezist :D

Alexik 14 iun 2011 19:22:18

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de lylye (Post 688807)
pana ieri, beam zilnic. nu e un lucru rau sa bei cafea zilnic, dar eu puneam foarteeeee mult zahar in ea. m-am hotarat s-o las mai moale cu cafeaua si vad ca rezist :D

Eu am nevoie vara asta de eaaa!!:D
Bine..as incerca de maine totusi sa-mi iau sa-mi fac frappeuri dar nu stiu daca-mi ies , daca ma tin treaza..si daca sunt bune la dieta.

Oricum ..cu miere..daca nu cu zahar:))

lylye 14 iun 2011 19:33:57

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de Alexik (Post 688824)
Eu am nevoie vara asta de eaaa!!:D
Bine..as incerca de maine totusi sa-mi iau sa-mi fac frappeuri dar nu stiu daca-mi ies , daca ma tin treaza..si daca sunt bune la dieta.

Oricum ..cu miere..daca nu cu zahar:))

e o idee buna asta cu frappe'urile :D

Alexik 14 iun 2011 19:49:30

Re: Jurnal Alexik
 
Citat:

Anterior postat de lylye (Post 688833)
e o idee buna asta cu frappe'urile :D

E buna..da ar fi tare daca mi-ar iesi.Am incercat anul trecut la mare sa-mi fac si-am aruncat totttuuul la chivetaaa.Termin cu scoala si incerc sa-mi fac un frappe macar de pofta:x
Maine cred ca-mi iau o cafea de la tonomat..dar peste 2 zile incerc sa-mi fac si singura;;)


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:35:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO