forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal alynacrystyna (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-alynacrystyna-7581.html)

alynacrystyna 04 ian 2011 18:52:38

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de micutza1 (Post 458059)
nu ai pentru ce draga mea !!! Orice ai nevoie ..... >:D<>:D<>:D<

>:D<mersi ink o data ...>:D<

alynacrystyna 05 ian 2011 13:57:48

Re: Jurnal alynacrystyna
 
azi, ziua a3a din rina...carbo...
mic dejun - mere, vreo 3 :D
pranz - paste cu sos de rosii
cina - cred k sa merg sa imi iau de la patiserie ceva bun , sau imi fac 2-3 clatite mai light :)
am baut ceai de afine toata ziua

alynacrystyna 06 ian 2011 12:06:53

Re: Jurnal alynacrystyna
 
rina ...ziua 4...vitamine
toata ziua fructe si ceai dea afine :D ... cam asta ar fi papa pe toata ziua :D ...sper sa pot :D

alynacrystyna 07 ian 2011 18:20:41

Re: Jurnal alynacrystyna
 
ooooook...am terminat cu bine si prima sesiune de 4 zile de rina....de azi incepe a doua :D ...ink rezultate nu am k snt in perioada critica a lunii :)) ..sap viit o sa ma cantaresc si informez fetele :))
meniu pt ziua de proteine:
mic dejun fructe
pranz pulpa dezosata si "dezpielitata :))" la gratar cu o felie de paine si un ardei cu varza murat
si la cina la fel ...doar k nu o sa consum paine :)

crissa17 07 ian 2011 21:31:23

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Cum merge Alyna?

Vad ca ti-ai ales Rina, eu nu stiu exact despre ce e vb, parca era destul de complicata, asa am vaga amintire...;).

Nu conteaza asta merge? Te descurci? Rezultate ceva?:D

Bravo:*:*

alynacrystyna 07 ian 2011 23:04:17

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 463584)
Cum merge Alyna?

Vad ca ti-ai ales Rina, eu nu stiu exact despre ce e vb, parca era destul de complicata, asa am vaga amintire...;).

Nu conteaza asta merge? Te descurci? Rezultate ceva?:D

Bravo:*:*


buna draga mea >:D<:-*>:D<...da miam laes rina, mi sa parut umpic mai pt mine :)..ma descurc, merge destul de bine...pana acuma a fost bine....ink nu ma pot cantari k snt in perioada lunii...sapt viit doar....tu? cum merge treaba la tine? >:D<>:D<:-*:-*

crissa17 07 ian 2011 23:38:33

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de alynacrystyna (Post 463763)

buna draga mea >:D<:-*>:D<...da miam laes rina, mi sa parut umpic mai pt mine :)..ma descurc, merge destul de bine...pana acuma a fost bine....ink nu ma pot cantari k snt in perioada lunii...sapt viit doar....tu? cum merge treaba la tine? >:D<>:D<:-*:-*

La mine e super. fac sport si maine ma cantaresc. De ce voi nu va cantariti in...perioada lunii?;)

alynacrystyna 08 ian 2011 11:41:35

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Citat:

Anterior postat de crissa17 (Post 463803)

La mine e super. fac sport si maine ma cantaresc. De ce voi nu va cantariti in...perioada lunii?;)

ma bucur k totul e ok si la tine>:D<>:D<. pai asa au zis mai veterenale in site..k ar fi bine sa nu te cantaresti in perioada asta k mno ..esti si balonata si ti si corpu in tranzitu ala sapai deaia..ele zic k ii bine sa ne cantarim dimineata dupa ce mergem la baie :D..i cel mai bine...>:D<>:D<>:D<..pupici dulci spor la treaba:-*:-*

alynacrystyna 15 ian 2011 14:03:47

Re: Jurnal alynacrystyna
 
mai am cam uitat sa mai scriu si eu la mine in jurnal :)):))
se stie deja ca am inceput rina de vreo 12 zile si sunt foarte multumita de rezultate, e o dieta care chiar da rezultate ;;);;)
>:D<>:D<

orhidee 22 ian 2011 19:19:44

Re: Jurnal alynacrystyna
 
Alyna, am vazut ca ti-ai facut jurnal ! :)
La "casa" noua nu se vine cu mana goala...asa ca ti-am adus niste flori ! [*56*]
>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:59:09.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO