forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal anairam (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-anairam-3459.html)

Sasha20 13 apr 2010 10:32:31

Re: Jurnal anairam
 
Exact!......totul tine de tine....totul e foarte usor cand ai ambitie:x:x:x:x

ANAIRAM 13 apr 2010 10:38:14

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de Sasha20 (Post 148041)
Exact!......totul tine de tine....totul e foarte usor cand ai ambitie:x:x:x:x

singura mea pb e apa...nu pot sa beau 2l pe zi, am incercat dar vomit

ANAIRAM 13 apr 2010 10:38:55

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de Sasha20 (Post 148041)
Exact!......totul tine de tine....totul e foarte usor cand ai ambitie:x:x:x:x

tu cum procedezi?care e dieta ta?

Sasha20 13 apr 2010 10:41:00

Re: Jurnal anairam
 
eu tin Atkins!imi merge fff bine...cand am inceput acum o luna de zile aveam 93 si am tinut pana de paste si am dat 5 kg jos....si m-am apucat de ieri din nou de ea..si de ieri pana azi am dat 1 kg:x:x:x:x:x:x:x:x

Liviutzza 13 apr 2010 10:43:41

Re: Jurnal anairam
 
Anairam tu ce dieta tii?sport faci?

ANAIRAM 13 apr 2010 10:49:09

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de Liviutzza (Post 148059)
Anairam tu ce dieta tii?sport faci?

eu nu tin o dieta celebra,incerc pe cat posibil sa evit prajelile,dulciurile,sucurile,painea
fac 300 de abdomene pe zi plus masaj anticelultitc si vreau sa ies sa dau ture de parc (nu alergat doar mers pe jos)
tu tii o dieta anume?

ANAIRAM 13 apr 2010 10:52:16

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de Sasha20 (Post 148054)
eu tin Atkins!imi merge fff bine...cand am inceput acum o luna de zile aveam 93 si am tinut pana de paste si am dat 5 kg jos....si m-am apucat de ieri din nou de ea..si de ieri pana azi am dat 1 kg:x:x:x:x:x:x:x:x

te simti bine cu dieta asta?din cate am inteles e controversata...
eu am tinut MM si mi-a mers bine cu ea dar acum nu mai da roade
nu cred ca o dieta care iti scoate din alimentatie anumite alimente e ok deoarece in mom in care incepi sa mananaci sa zic "normal" imediat pui la loc:(
abia astept sa scap de kg astea in plus dar se pare ca tb sa-ti schimbi radical stilul de a manca pt ca apoi ajungi de unde ai plecat...:-s

andra_aly 13 apr 2010 10:55:36

Re: Jurnal anairam
 
Mai e cineva care a tinut(nu stiu daca inca mai tine ca nu am mai vorbit cu ea) atkins. pamy. stiu ca era foarte multumita:)

Liviutzza 13 apr 2010 10:56:46

Re: Jurnal anairam
 
Citat:

Anterior postat de ANAIRAM (Post 148073)
eu nu tin o dieta celebra,incerc pe cat posibil sa evit prajelile,dulciurile,sucurile,painea
fac 300 de abdomene pe zi plus masaj anticelultitc si vreau sa ies sa dau ture de parc (nu alergat doar mers pe jos)
tu tii o dieta anume?

Eu tin Montignac si fac mult sport!Saptamana asta ma axez pe proteine in special!E buna ideea cu plimbarile!:D:D>:D<>:D<In legatura cu apa,incearca treptat sa ajungi la 2 litri
nu deodata
si nu bea un litru din prima..bea cate o gurita mica la 15 minute!O sa vezi ca pana seara dai gata un bidon de 2 litri!si nici nu te vei simti rau!

ANAIRAM 13 apr 2010 11:02:13

Re: Jurnal anairam
 
acum 5 ani am slabit 7 kg intr-o luna si jumate mancand normal si mi-am permis chiar pe saptamana o prajitura (daca imi era f pofta) sau inghetata...m-am mentinut 2 ani apoi am inceput sa pun pe mine din cauza unei depresii, de la 52 kg am ajuns la 62 cam intr-un an...si de atunci ma chinui sa revin la forma initiala
sper sa reusesc pt ca ma afecteaza psihic,ceea ce ma omoara:((:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 02:19:44.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO