forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal andra (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-andra-1795.html)

andra_aly 12 dec 2010 22:18:35

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de anqutz (Post 436391)


Abia astept. Discutam si de munte, poate weekendul viitor mergem sa schiem. :D

Zice ceva de genul ca statul la calc e o boala mintala. Ca a citit el in ziare ca noi astia care stam mult la calc suntem dependenti si ca se manifesta asemenea unei boli. :)) In fine, el de multe ori nu intelege ca eu mai am de facut si proiecte la calc...

Acum am vazut cat e ceasul, ma duc sa ma imbrac. O seara placuta. :-*

Ce sa le faci... lasa ca ce stiu ei:)) bine...intr-un fel le dau si lor dreptate. pe vremea lor de le aratai asa eva ii cam speriai:P
o seara frumoasa iti doresc:-*

inadorabila 13 dec 2010 12:27:51

Re: Jurnal andra
 
Buna dimineataaaaaaaaaaaaaa [la amiaza!]
[*128*] Am venit sa te trezesc! :D[*5*]
Iti las la usa casutei tale, o floare de nu-ma-uita [*floare-tie*]Pentru ca o meriti. Toate meritam.
Draguto, sa ai o zi de luni plina de relaxare si de odihna. Azi sa te ocupi de tine si doare de tine.
Sa fii cuminte. :-*
Azi esti minunata, NU UITA!!!!!!
[*10*][*66*][*103*][*super*]
Iti las niste ceai pentru cand o sa te trezesti![*ceai*][*ceai*]
Haiiiii sus, daca esti bengos! [*65*]

andra_aly 13 dec 2010 16:32:41

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 437171)
Buna dimineataaaaaaaaaaaaaa [la amiaza!]
[*128*] Am venit sa te trezesc! :D[*5*]
Iti las la usa casutei tale, o floare de nu-ma-uita [*floare-tie*]Pentru ca o meriti. Toate meritam.
Draguto, sa ai o zi de luni plina de relaxare si de odihna. Azi sa te ocupi de tine si doare de tine.
Sa fii cuminte. :-*
Azi esti minunata, NU UITA!!!!!!
[*10*][*66*][*103*][*super*]
Iti las niste ceai pentru cand o sa te trezesti![*ceai*][*ceai*]
Haiiiii sus, daca esti bengos! [*65*]

Buna Ema:-* m-am apucat de ordine de dimineata si cum am aflat ca lunea viitoare nu am liber:( am zis sa fac bradul ca apoi nu mai am cand... pana am despachetat, curatat...etc#:-s
asa ca pana la urma l-am facut si eu:) cu toate ca eu s fi vrut sa il fac in ultimele zile...:)
Ziua mea libera...si doar acum am apucat sa ma pun si eu jos#:-s Binenteles, n-m facut cum am vrut dar merge si asa. mai face si mama:P
am dureri de burtica si spate:( dar trece;)
Tu ce faci? cum a fost ziua cu treburi?:D a trecut bine?>:D<

inadorabila 13 dec 2010 17:06:33

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 437483)

Buna Ema:-* m-am apucat de ordine de dimineata si cum am aflat ca lunea viitoare nu am liber:( am zis sa fac bradul ca apoi nu mai am cand... pana am despachetat, curatat...etc#:-s
asa ca pana la urma l-am facut si eu:) cu toate ca eu s fi vrut sa il fac in ultimele zile...:)
Ziua mea libera...si doar acum am apucat sa ma pun si eu jos#:-s Binenteles, n-m facut cum am vrut dar merge si asa. mai face si mama:P
am dureri de burtica si spate:( dar trece;)
Tu ce faci? cum a fost ziua cu treburi?:D a trecut bine?>:D<

Aoleu ma, biata de tine, in ziua ta libera ai muncit atat de mult.Macar odihneste-te acum dupa ce ai terminat cu toate, daca nu o sa ai lumea viitoare liber. :(
Cum a iesit bradu? Cum a iesit bradu? ;;)

Oare de la ce or fi durerile? :(
E foarte bine ca esti optimista!

Eu acum sunte la punctul unde imi fac bagajul pentru miercuri. Nu am mai ajuns pe la scoala, ne-au mutat niste cursuri pe maine, asa ca inevitabil maine va fi ziua cu mai multe treburi.
Am zis sa profit putin de timpul asta si sa fac o parte de treburile aferente zilei de maine. :-/
Ma gandesc ce sa imi pun cu mine, tot timpul pun cam multe si se enerveaza mama ca le car degeaba! :))

andra_aly 13 dec 2010 17:12:25

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 437513)
Aoleu ma, biata de tine, in ziua ta libera ai muncit atat de mult.Macar odihneste-te acum dupa ce ai terminat cu toate, daca nu o sa ai lumea viitoare liber. :(
Cum a iesit bradu? Cum a iesit bradu? ;;)

Oare de la ce or fi durerile? :(
E foarte bine ca esti optimista!

Eu acum sunte la punctul unde imi fac bagajul pentru miercuri. Nu am mai ajuns pe la scoala, ne-au mutat niste cursuri pe maine, asa ca inevitabil maine va fi ziua cu mai multe treburi.
Am zis sa profit putin de timpul asta si sa fac o parte de treburile aferente zilei de maine. :-/
Ma gandesc ce sa imi pun cu mine, tot timpul pun cam multe si se enerveaza mama ca le car degeaba! :))

O iesit frumos:) am facut o poza dar in poza nu e asa frumos:P l-am facut rosuuu si auriu. mai mult rosu:D
Pai da...acum mai stau cu voi putin, apoi ma pun sa ma uit la niste episoade.
pai de la musafiri. acum parca m-a mai lasat...dar imi venea cam mult de aia ma durea:(
Lasa ca asa fac si eu:)) imi iau o gramada de lucururi cand plec undeva si nici jumate nu le folosesc;))
ei, atunci pastreaza energie pentru maine;)
pupici:-*

anhelyto 13 dec 2010 23:26:07

Re: Jurnal andra
 
buna seara scumpa!
ce mai faci? :-*

inadorabila 13 dec 2010 23:34:33

Re: Jurnal andra
 
Ce mai faci Andruta? ;;)

inadorabila 14 dec 2010 00:44:18

Re: Jurnal andra
 
Noapte buna draga Andruta! >:D<:-*
Sa ai parte de un somn linistit! ;;)

andra_aly 14 dec 2010 10:46:14

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 438028)
buna seara scumpa!
ce mai faci? :-*

Buna Ralu:-* Bne fac:) tot cu munca, treburile...#:-s:(
tu ce mai faci?:-*
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 438037)
Ce mai faci Andruta? ;;)

Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 438088)
Noapte buna draga Andruta! >:D<:-*
Sa ai parte de un somn linistit! ;;)

Neata Ema:-* Aseara am iesit ca nu stu ce a avut netul si m-am enervat, asa c m-am pus la nani:P
Iti doresc o zi frumoasa:-*

inadorabila 14 dec 2010 12:25:31

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 438246)



Neata Ema:-* Aseara am iesit ca nu stu ce a avut netul si m-am enervat, asa c m-am pus la nani:P
Iti doresc o zi frumoasa:-*

>:D<:-* Buna dimineata frumoaso! >:D<:-*
Ti-aduc ceaiul la pat! [*124*]
Si floarea! [*floare-tie*]
O zi superba sa ai! :-*>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:04:21.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO