forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal andra (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-andra-1795.html)

anhelyto 04 ian 2011 11:36:01

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 457020)
Am revenit:) Deci... sa va povestesc:)
A fost frumos, am stat in familie...sunt cam obosita ca am dormit f putin dar nu-i nimic ca doar o data pe an ne petrecem atata:P
Ieri am fost la patinuar si la bowling, deci pot sa zic ca am ars caloriile ce le-am papat;))
sambata seara am colindat prin Roma de m-au durut picioarele deci pot sa zic ca am fost f activa zilele astea si sper sa fie darnic cantarul;;)
Mai trebuie sa treaca weekendul acesta ca avem 2 zile de nastere . Face finutul 3 anisori:) si apoi gata cu petrecerile;))
Voi cum ati petrecut?>:D<>:D<
Va doresc un 2011 plin de fericire, bucurii si kg in minus:P
Voi cum ati petrecut?

buna ziua andruto si la multi ani!>:D<:-*
suna bine ce ai zis tu....
eu am fost cu iubi la o pensiune cu un prieten de al lui de la munca si alti prieteni ai prietenului...a iesit frumos....chiar nu ma asteptam sa fie asa!:x.......pupicei:-*:-*:-*

andra_aly 04 ian 2011 13:40:05

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de anhelyto (Post 457479)

buna ziua andruto si la multi ani!>:D<:-*
suna bine ce ai zis tu....
eu am fost cu iubi la o pensiune cu un prieten de al lui de la munca si alti prieteni ai prietenului...a iesit frumos....chiar nu ma asteptam sa fie asa!:x.......pupicei:-*:-*:-*

Buna Ralu:-* La multi ani si tie!!!! Mi-a fost dor de tine>:D<
Ma bucur ca te-ai distrat:) Pupici si tie :-*

andra_aly 04 ian 2011 13:41:47

Re: Jurnal andra
 
Buna fetele:-* Azi am zis ca vin cu raportul dar m-am trezit tarziu si n-am mai apucat. m-am cantarit pe fuga si aveam 53. hmmm... sa speram ca isi revine repede ca de nu fac urat:)) oricum, nu mai e mult pana la zona cu musafiri..deci poate e si asia:-/ eu sper sa fie asa;)
Va pup si va doresc o zi frumoasa>:D<

andra_aly 05 ian 2011 11:29:03

Re: Jurnal andra
 
Buna dimineata - cam tarziu pentru dimineata:P
Ce fac fetele? Eu sunt la magazin:) Am zis sa vin aici sa va dau anuntul:P avand in vedere ca am ceva in plus...nu puteam scrie la mentinereb-)
Deci... azi de dimi aveam 52.9 dar nu am vizitat baia cum trebuie. Sa speram ca mai scade putin:P
La cm m-am masurat asa mai pe fuga si am pus cam un cm cam peste tot in zona mijlocului:P (adica talie, burta, pe buric...)maine sper sa am timp sa ma masor cum trebuie si sa si notez:)
Va pup si va doresc o zi frumoasa>:D<:-*

inadorabila 05 ian 2011 11:34:01

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 459084)
Buna dimineata - cam tarziu pentru dimineata:P
Ce fac fetele? Eu sunt la magazin:) Am zis sa vin aici sa va dau anuntul:P avand in vedere ca am ceva in plus...nu puteam scrie la mentinereb-)
Deci... azi de dimi aveam 52.9 dar nu am vizitat baia cum trebuie. Sa speram ca mai scade putin:P
La cm m-am masurat asa mai pe fuga si am pus cam un cm cam peste tot in zona mijlocului:P (adica talie, burta, pe buric...)maine sper sa am timp sa ma masor cum trebuie si sa si notez:)
Va pup si va doresc o zi frumoasa>:D<:-*

O sa dai repede jos. Poate si de la menstruatie si pentru ca nu aveai tranzit!
Nu te alarma! Poate nu te-ai masurat bine. Maine dimineata faci tot ca la carte! ;;)

andra_aly 05 ian 2011 11:36:53

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 459094)
O sa dai repede jos. Poate si de la menstruatie si pentru ca nu aveai tranzit!
Nu te alarma! Poate nu te-ai masurat bine. Maine dimineata faci tot ca la carte! ;;)

De masurat m-am masurat asa pe fuga. pe talie m-a interesat cel mai tare si prin zona buricului. ca acolo se pune imediat:P
ceva am pus... dar sunt optimista. daca am grija, se duce imediat ce este in plus;) ca doar nu s-au depus de mult;)
>:D<

inadorabila 05 ian 2011 11:40:33

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 459101)


De masurat m-am masurat asa pe fuga. pe talie m-a interesat cel mai tare si prin zona buricului. ca acolo se pune imediat:P
ceva am pus... dar sunt optimista. daca am grija, se duce imediat ce este in plus;) ca doar nu s-au depus de mult;)
>:D<

Mie mai jos de buric mi se pune cand se pune! x-( Dar a scazut! :>

inadorabila 05 ian 2011 11:46:03

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 459101)


De masurat m-am masurat asa pe fuga. pe talie m-a interesat cel mai tare si prin zona buricului. ca acolo se pune imediat:P
ceva am pus... dar sunt optimista. daca am grija, se duce imediat ce este in plus;) ca doar nu s-au depus de mult;)
>:D<

Oricum sunt sigura ca ai gresit la masuratori! ;;)

andra_aly 05 ian 2011 11:49:42

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 459104)
Mie mai jos de buric mi se pune cand se pune! x-( Dar a scazut! :>

Pai eu ma masor asa: pe talie, colacel, pe buric;)) se pune imediat aici, in zona burticiix-(
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 459115)
Oricum sunt sigura ca ai gresit la masuratori! ;;)

Nu cred...ca putin umflata sunt:) dar e bine si asa. am zis sa nu pun mai mult de 1.5 cm si mai mult de 1 kg jumate;)

inadorabila 05 ian 2011 11:52:39

Re: Jurnal andra
 
Citat:

Anterior postat de andra_aly (Post 459125)

Pai eu ma masor asa: pe talie, colacel, pe buric;)) se pune imediat aici, in zona burticiix-(


Nu cred...ca putin umflata sunt:) dar e bine si asa. am zis sa nu pun mai mult de 1.5 cm si mai mult de 1 kg jumate;)

Te masori si te cantaresti dupa ce ai tranzit si menstruatie! ;;) O sa fie rezultate frumoase! b-)


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:01:16.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO