forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Banana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-banana-7552.html)

DoarEu 07 aug 2011 19:05:51

Re: Jurnal Banana
 
heeeei:x:x
multumesc si eu pt incurajari :D:x:x
si normaaaaal ca poti!>:D< gandeste-te doar daca chiar merita sa strici tot ce ai realizat pana acum pentru cateva minute cat savurezi ceva bun? eu zic ca nu prea merita :D ai fost foarte harnicuta pana acum, si vorba Adinei, iti poti face dulciuri dietetice care nu au chiar asa multe calorii >:D<
in legatura cu apa...poti sa pui doua felii de lamaie intr-o cana pe care s-o ai in camera la tine impreuna cu o sticla cu apa...apa cu lamaie e muuult mai buna :D atat la gust, cat si pentru sanatate :D asa fac si eu, si reusesc sa beau macar 1,5 l in fiecare zi :-*

coolbanana 07 aug 2011 20:16:46

Re: Jurnal Banana
 
Va multumesc ptr sustinere, ma faceti deja mai increzatoare, si sper ca maine sa fie o zi mult mai buna. multumesc ptr idei, am vazut mai multe retete aici, si o sa imi fac si eu :D

coolbanana 08 aug 2011 08:52:27

Re: Jurnal Banana
 
Buna dimineata!!!

Cantarul azi de dimineata a aratat........53.8 kg. Cred ca m-am ingrasat cam 800-900 de g intro sapt de mancat mai muulte dulciuri.
Eu zi ca azi am inceput cu dreptul-
md- 2 oua cu 4 masline, ceapa putina, o rosie si un ardei. 2 pahare de apa
cred ca o sa mananc putin ingetata, nu am mancat deloc vara asta, si am una acasa cu 104 cal/100 g. zic eu ca e ok..>:D<

DoarEu 08 aug 2011 09:25:25

Re: Jurnal Banana
 
neata>:D< ce matinala esti :D
inghetata nu o sa strice nimic, eu am reusit sa slabesc si mancand o inghetata in fiecare zi :D (inghetata e marea mea iubire:)))

coolbanana 08 aug 2011 15:18:35

Re: Jurnal Banana
 
Citat:

Anterior postat de DoarEu (Post 751515)
neata>:D< ce matinala esti :D
inghetata nu o sa strice nimic, eu am reusit sa slabesc si mancand o inghetata in fiecare zi :D (inghetata e marea mea iubire:)))

daa, snt trezita de la 7!! :((

INGETATA:x care e fav ta?

DoarEu 08 aug 2011 15:40:22

Re: Jurnal Banana
 
vaaaai :x mor dupa cea de caramel, cu cat mai muuult topping, si cea de pepene galben imi place :D nu fac mofturi la inghetata, toate-mi super plac :x
sper ca nu ti-am facut pofta :))
tie care iti plac?:D

coolbanana 08 aug 2011 19:04:45

Re: Jurnal Banana
 
hello :)
gata si cu sportul pe azi :35 min tae-bo plus 30 min pilates. I feel goood :))
ahh ador ori ce fel de ingetata dar in special malaga(dar scot stafidele :P) cea cu cioco si menta, si cea de fructe facuta in casaa:x oricum, iubesc fructele mai mult decat dulciurile :)))

DoarEu 10 aug 2011 11:44:29

Re: Jurnal Banana
 
aaa ce fain :D eu recunosc ca daca ar fi sa aleg intre o bucata de cioco si un mar, nici nu m-as gandi de 2 ori si as lua cioco :))
asta e un + pt tine...ca banuiesc ca nu ti-a fost chiar asa greu sa renunti la dulciuri in timpul dietei :D

coco23 10 aug 2011 13:18:35

Re: Jurnal Banana
 
Buna:) Ma primesti in casuta ta si pe mine?:D

Mie imi plac fructele mai mult, dar am o slabiciune deosebita pt placinte si foietaje, strudele etc :D

riky 10 aug 2011 15:19:42

Re: Jurnal Banana
 
[QUOTE=coolbanana;752183]daa, snt trezita de la 7!! :((

QUOTE]

Zi-mi si mie cum reusesti sa te trezesti la 7, ca eu as snooz-ui toata dimineata :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:01:38.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO