forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Banana (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-banana-7552.html)

coolbanana 13 iun 2011 19:30:55

Re: Jurnal Banana
 
hello! e dejea eara si nu am trecut pe aici. azi zic eu ca nu a fost bn, adica am mancat dezordonat, dar ahhhhhhh :x am ajuns la mentinere:x:x:x
maine sper sa fie mai bn, >:D<

grasuta88 13 iun 2011 19:31:30

Re: Jurnal Banana
 
Citat:

Anterior postat de coolbanana (Post 686445)
daaa :x gata cu slabitul. eu vreau sa ma mentin la 54,5 *55* adica daca e sa ma ingras .5 kg atunci tot ok o sa fiu, nu o sa simnt nevoia sa le dau jos contra cronometru ;;) eu am o orb, snt super perfectionista, daca cantarul nu e perfect, incep sa x-(. dar trebuie sa u mai fac asta, acum incerc sa ma gidey dupa oglinda nu dupa cantar :-/

Felicitarii ti-ai atins targetul:-*:-*:-*

coolbanana 13 iun 2011 20:21:03

Re: Jurnal Banana
 
multumesc!!!>:D<
iti dorec slabire fericita (hehe :):-*

coolbanana 14 iun 2011 15:57:44

Re: Jurnal Banana
 
la meniul de azi (1050) mai adaug vreo 300 de kl, ptr am 'ciugulit' :((:((

lylye 14 iun 2011 16:01:23

Re: Jurnal Banana
 
Citat:

Anterior postat de coolbanana (Post 688634)
la meniul de azi (1050) mai adaug vreo 300 de kl, ptr am 'ciugulit' :((:((

eh, se mai intampla >:D< stai linistita, recuperezi tu ;;) felicitari pentru kilgramele slabite pana acum :-* pupici

coolbanana 14 iun 2011 18:42:14

Re: Jurnal Banana
 
Citat:

Anterior postat de lylye (Post 688643)
eh, se mai intampla >:D< stai linistita, recuperezi tu ;;) felicitari pentru kilgramele slabite pana acum :-* pupici

dahhh :)) acum am terminat elipticaa:x bici arata 1700 kj, care cred ca e cam 400 cal, deci cred ca am scapat de 300 cal :)

multumesc, nu este atat de greau, cu mancare echilibrata, sport se poate!!:x
pupici si tie
ps- ms ptr visitaa>:D<

coolbanana 18 iun 2011 15:56:15

Re: Jurnal Banana
 
of of of, am facut o mica (mare) schimbare la "luna mea fara zahar" :)):))
adica am spus ca e ok sa mananc putina cioco (90% and over, of course!)
o data pe sapt. am mancat azi cam haotic, trebuie sa ma abtim, sa nu mai ciugulesc!!!

coolbanana 18 iun 2011 16:02:15

Re: Jurnal Banana
 
aproape am uitat... azi m.am suit pe cantar si arata.... 54.1 :-o :-s nush daca e prea bn... dar oricum. sub 54 sper sa nu scad. vreau sa pun masa musculara, nu grasime. maine e ziua de cantar, anyway.

coolbanana 22 iun 2011 20:29:01

Re: Jurnal Banana
 
wow- nu pot sa cred.. am facut cv rau :( dar asata e , mergem inainte

acum 3 zile am plecat in excursie, pe munte cu cortul si niste colegi. am mancat f multe batone energizante, prostii etc. ( nu eu m.am ocupat de mancare, a trebuit sa ma #adaptez#. azi a fost ultima zi de skl, si mi.am dat frau liber la tot, si din pacate am super exagerat, si am mancat ca sparta. dar asta e, de maine am o vacanta de vara (55 zile) pentru mine, ptr un corp mai sanatos si o minte mai sanatoasa. mi.am facut program, si vara asta will be my summer!

coolbanana 01 iul 2011 09:39:18

Re: Jurnal Banana
 
Am cost in vacant 1 sap la munte, unde am mancat mai muult, si nu am faucet sport:-s doar m.am plimbat. Azi cand m.am cantarit aveam 53.6 kg. Eu zic ca pare cam put in dar ca si aspect am niste aripioare mari de tot. Anyway, aci sunt cam singura =((


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:34:10.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO