forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal de bord VentoFreddo:))) (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-bord-ventofreddo-2187.html)

maryg 17 ian 2011 22:08:55

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Buna draga Emy:):-*>:D<,
Am venit sa iti dau mare dreptate [*68*]!De aprox.trei zile nu am mai consumat dulciuri fara limita:D.....defapt le-am cam redus ...asa cu 80%!Am la carbo "mic"...iti dai seama...eu care depaseam mai tot timpul! As mai manca dulce...dar nu tin neaparat ,acum! Ieri as fii vrut dar m-am impotrivit;)!Oare tine miracolul mai mult:-s sau doar cateva zile :-/?
O seara minunata ![*128*]

nicoleta100 18 ian 2011 13:12:22

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 478862)


:-oNu eram eu, era mama lui, ca eu inca nu-l cunosc decat din poze, ca si voi:((
Da e superb:DMs de complimente:-*Sa dea Domnul!>:D<

Da?:-/:-o:-o:-o
Dar ce am vazut eu acolo???:-/
Am crezut ce esti tu!:-s

VentoFreddo 18 ian 2011 13:24:47

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de maryg (Post 479208)
Buna draga Emy:):-*>:D<,
Am venit sa iti dau mare dreptate [*68*]!De aprox.trei zile nu am mai consumat dulciuri fara limita:D.....defapt le-am cam redus ...asa cu 80%!Am la carbo "mic"...iti dai seama...eu care depaseam mai tot timpul! As mai manca dulce...dar nu tin neaparat ,acum! Ieri as fii vrut dar m-am impotrivit;)!Oare tine miracolul mai mult:-s sau doar cateva zile :-/?
O seara minunata ![*128*]

Buna iubita!!:-*Tine miracolul, tine totul de chimie, daca carbo sunt mici nu se mia declanseaza o reactie chimica care la urma iti cere alti carbo:)Pofta dispare, sau cel putin tii sub control cu cantitati f mici:)
Pup, o sa te convingi cu trecerea timpului:-*>:D<
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 479981)

Da?:-/:-o:-o:-o
Dar ce am vazut eu acolo???:-/
Am crezut ce esti tu!:-s

Adevarul e ca semanam un pic:)As vrea eu sa-l cunosc pe bebe,a zi am vb la tel acasa, si are otita:((Face injectii:-s
Voi sunteti bine?am avut probleme cu netul, 3 zile am fost doar de pe laptop, si asa greu se scrie..azi vad ca l-au reparat;;)>:D<>:D<>:D<

nicoleta100 18 ian 2011 13:30:54

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 479998)

Adevarul e ca semanam un pic:)As vrea eu sa-l cunosc pe bebe,a zi am vb la tel acasa, si are otita:((Face injectii:-s
Voi sunteti bine?am avut probleme cu netul, 3 zile am fost doar de pe laptop, si asa greu se scrie..azi vad ca l-au reparat;;)>:D<>:D<>:D<

Si mie mi se pare ca semanati!!!;;)
Dragul de el ,asa mic si are otita!!???:-/:-s:-s:-sMicutul!!! Sa dea Domnul sa se faca bine ,sa ii treaca repede si sa scape de injectii!!!:(:(:(
Suntem bine ,asteptam data de 26 ian sa mergem la eco!:D

VentoFreddo 18 ian 2011 13:34:28

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de nicoleta100 (Post 480009)

Si mie mi se pare ca semanati!!!;;)
Dragul de el ,asa mic si are otita!!???:-/:-s:-s:-sMicutul!!! Sa dea Domnul sa se faca bine ,sa ii treaca repede si sa scape de injectii!!!:(:(:(
Suntem bine ,asteptam data de 26 ian sa mergem la eco!:D

Superr!!!Deci o sa stim ce e bebele:DSanatos sa fie!!
Ms de urari, si eu sper sa raspunda la tratament, sa scape de injectii si de spital, ca daca nu ii trece il interneaza..:-s

nicoleta100 18 ian 2011 14:36:02

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de VentoFreddo (Post 480013)


Superr!!!Deci o sa stim ce e bebele:DSanatos sa fie!!
Ms de urari, si eu sper sa raspunda la tratament, sa scape de injectii si de spital, ca daca nu ii trece il interneaza..:-s

Da,abia astept!!!;);););)
Doamne ajuta!!!Sa speram ca nu va ajunge acolo! Nu stiu in ce oras sta sora ta ,dar la noi e jale la pediatrie ,mai bine angajezi asistenta sa vina acasa cu tratamentul decat sa te internezi in spital!!!:-s:-s:-s:-s

laurra 18 ian 2011 14:46:10

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Emy am vazut poza de azi si mi-a atras atentia paharul acela....asa ca mi-am pus si eu un vin roze si il beau acum in cinstea ta.Immm ce aroma !

laurra 18 ian 2011 15:03:38

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Emy ,a inceput sa mi se lase vinul in picioare,si sa ma doara capul#-o n-am mai baut de cand am taiat porcul:de ce m-ai corupt?:((

VentoFreddo 18 ian 2011 15:06:31

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Citat:

Anterior postat de laurra (Post 480151)
Emy ,a inceput sa mi se lase vinul in picioare,si sa ma doara capul#-o n-am mai baut de cand am taiat porcul:de ce m-ai corupt?:((

:)):))Eram la tine in jurnal:PPai..nu esti invatata, eu beau mereu un pahar la masa, bine, juma de pahar, ca nu se umple paharul:P
Pacat ca de doare capul:-oInseamna ca e vin tare, de tara..:)Si nu te-am corupt eu..:((:)):))

andra_aly 18 ian 2011 15:09:32

Re: Jurnal de bord VentoFreddo:)))
 
Laura... tu nu stii ca la italia se bea vin la fiecare masa?:P
dar tu nu te lua dupa emy...ca vinul de acasa te duceee:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:36:01.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO