forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Cassy (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cassy-4746.html)

Livia89 08 ian 2011 23:11:13

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 465216)


Da .. am auzit la mai multe fete ca de obicei la sala sunt fete care arata foarte bine si tot spun ca vor sa slabeasca.. pai numai cand le auzi plangandu-se te simti dubla~X(.
Faza cu aia care merg la aparate si citez: " fac ca animalele si se stramba .." =)) o cunosc foarte bine ..e cam penal dupa parerea mea:">. Vorba ta, mai bine faci acasa la tine, linistita, nimeni nu te grabeste, nimeni nu se uita la tine ca la cinema @-):shock: etc:)). Mie cand fac sport imi trebuie anumite conditii:)) De obicei ii trimit pe ai mei la plimbare..la bunica , la cumparaturi..pentru ca am nevoie de toata sufrageria pentru insanity . Eu am o camera.. foarte, FOARTE MICA!=(( Deabia am loc sa ma intind si sa fac abdomene, pentru ca am patul cam mareL-).
Complexe are toata lumea..dar cum ii spuneam si lui NorthernStar.. noi ne vedem si calitatile ca fiind defecte.. suntem prea aspre cu noi:)).


si eu am o camera micuta:-s ca si tine, abia ma pot intinde pe jos:(

nu le pot impune alor mei sa plece cand ma apuca pe mine sportul, ca il fac destul de tarziu, cam pe la ora asta:) o sa vad eu cum fac... am vazut un filmulet, un tip s-a filmat facand unul dintre antrenamente la insanity, si se intorcea cand pe lungime, cand pe latime:)) cam atata spatiu am si eu acuma:D

eeeeh, burta gelatinoasa n-o sa ajunga in veci pururi calitate:P nu am reusit sa slabesc pana la patratele, dar de Sarbatori mi s-a umflat frumos chiar:> ca un aluat la dospit8-|

ma apuc de aerobic, vorbim peste o ora:-* daca nu te mai prind, noapte buna>:D<

Cassy 08 ian 2011 23:34:22

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 465228)
si eu am o camera micuta:-s ca si tine, abia ma pot intinde pe jos:(

nu le pot impune alor mei sa plece cand ma apuca pe mine sportul, ca il fac destul de tarziu, cam pe la ora asta:) o sa vad eu cum fac... am vazut un filmulet, un tip s-a filmat facand unul dintre antrenamente la insanity, si se intorcea cand pe lungime, cand pe latime:)) cam atata spatiu am si eu acuma:D

eeeeh, burta gelatinoasa n-o sa ajunga in veci pururi calitate:P nu am reusit sa slabesc pana la patratele, dar de Sarbatori mi s-a umflat frumos chiar:> ca un aluat la dospit8-|

ma apuc de aerobic, vorbim peste o ora:-* daca nu te mai prind, noapte buna>:D<

:( Lasa ca de data asta nu te lasi pana nu se vad 6 packsurile:))
Spor la aerobic>:D<

inadorabila 08 ian 2011 23:42:09

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 465227)


Bine=))! Defapt, foarte bine ! Azi m-am simtit excelent !b-)
Tu ce faci?;;)

Ohoooo ...
Vesti bune? Ia sa aud! ;;) Eu ma tot invart pe aici. :D Nimic constructiv! :))

Cassy 08 ian 2011 23:49:08

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 465272)
Ohoooo ...
Vesti bune? Ia sa aud! ;;) Eu ma tot invart pe aici. :D Nimic constructiv! :))

Eh.. nu sunt cine stie ce shocking news:shock: daaar a fost o zi buna in sensul ca am mancat corect si am facut si sport !b-)

inadorabila 08 ian 2011 23:50:00

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 465280)


Eh.. nu sunt cine stie ce shocking news:shock: daaar a fost o zi buna in sensul ca am mancat corect si am facut si sport !b-)

Bravo, tot asa si la mai mare! >:D<:-*
Is mandra de tine copilo! :x

Livia89 08 ian 2011 23:58:59

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Cassy (Post 465259)


:( Lasa ca de data asta nu te lasi pana nu se vad 6 packsurile:))
Spor la aerobic>:D<

sa stii;) sa-ti fie gura de aur, ca n-as mai cere nimic in plan fizic daca as ajunge sa-mi vad burta complet plata:x

am zburat>:D<

Cassy 08 ian 2011 23:59:02

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 465282)
Bravo, tot asa si la mai mare! >:D<:-*
Is mandra de tine copilo! :x

:x Si eu sunt mandra de mine astazi !:)) b-)
mersi>:D<

Cassy 08 ian 2011 23:59:54

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de Livia89 (Post 465293)
sa stii;) sa-ti fie gura de aur, ca n-as mai cere nimic in plan fizic daca as ajunge sa-mi vad burta complet plata:x

am zburat>:D<

Asa Livia ! >:)
STIM CA POTI![*103*]

inadorabila 09 ian 2011 00:50:28

Re: Jurnal Cassy
 
Noapte buna pissy! :>
>:D<:-*

Cassy 09 ian 2011 00:58:44

Re: Jurnal Cassy
 
Citat:

Anterior postat de inadorabila (Post 465342)
Noapte buna pissy! :>
>:D<:-*

Noapte buna !:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:15:37.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO