forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CCristina D (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ccristina-d-12068.html)

CCristina D 26 iul 2013 19:56:59

Re: Jurnal CCristina D
 
N-am mai plecat nicaieri,,,ramane pe maine intalnirea:)
Asa ca...am facut sport...asta dupa ce am facut dus inainte si m-am pregatit de plecare:)):))
40 min taebo si 150 abdomene#:-s#:-s#:-s
Si duus din nou ca au curs apele pe mine..uaaaiiii:D:D

mutulica 26 iul 2013 20:02:11

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283442)
N-am mai plecat nicaieri,,,ramane pe maine intalnirea:)
Asa ca...am facut sport...asta dupa ce am facut dus inainte si m-am pregatit de plecare:)):))
40 min taebo si 150 abdomene#:-s#:-s#:-s
Si duus din nou ca au curs apele pe mine..uaaaiiii:D:D

150 abdomene:-o:-o:-o:-o:-o:-o.....asa muuulte faci..bravooo...eu acuma nu pot sa fac deloc exercitii pentru abdomen:(...

mutulica 26 iul 2013 20:04:06

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283441)


Criiis, ai vazut ca ai scris kg in loc de km....:)):)):)):)):)):))
Am ajuns de totul se rezuma la kilograme =)) =))...acum am vazut si eu :)):)):)):))

nuuuu...ce obsedata sint[*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*]

CCristina D 26 iul 2013 20:06:23

Re: Jurnal CCristina D
 
Daaa, atatea am facut..dar le fac cu un aparat de asta
http://cum-sa-slabesti.savy.ro/wp-co...s/Abdomene.jpg

CCristina D 26 iul 2013 20:06:54

Re: Jurnal CCristina D
 
uita-te cu o pagina inainte, la ultimul mesaj:))

CCristina D 26 iul 2013 20:07:45

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283446)
nuuuu...ce obsedata sint[*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*]

Asa m-am distrat de bine, ca numa acum am vazut si eu...ce-am ajuns, suntem obsedate [*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*][*ras-puternic*]

mutulica 26 iul 2013 20:08:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283448)
Daaa, atatea am facut..dar le fac cu un aparat de asta
http://cum-sa-slabesti.savy.ro/wp-co...s/Abdomene.jpg

prima data vad si nici idee nu am cum se foloseste:)):)):)):))
e mai eficient cu aparatul sau mai usor?

CCristina D 26 iul 2013 20:12:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283451)
prima data vad si nici idee nu am cum se foloseste:)):)):)):))
e mai eficient cu aparatul sau mai usor?

Il am de vreo cativa ani..din Germania l-am carats a fac abdomene..si muuult o stat pe post de suport de haine:">:">:)):)):)):))
E ok...eu tot cu el fac, nu stiu sa-ti zic cum ar fi mai bine...
Uite asa se foloseste
http://www.magazinsport.ro/files/6631_ABRoller.jpg

mutulica 26 iul 2013 20:29:19

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283453)

Il am de vreo cativa ani..din Germania l-am carats a fac abdomene..si muuult o stat pe post de suport de haine:">:">:)):)):)):))
E ok...eu tot cu el fac, nu stiu sa-ti zic cum ar fi mai bine...
Uite asa se foloseste
http://www.magazinsport.ro/files/6631_ABRoller.jpg

aha, intr-un fel te sprijini, te tragi de el cred...pai decit suport de haine tot mai bine sa-l folosesti pentru un abdoment frumos:)

azra 27 iul 2013 09:12:20

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna dimineata Cristinel
Week-end frumos sa ai!!!!

CCristina D 27 iul 2013 13:48:23

Re: Jurnal CCristina D
 
Multumesc Gabita!!! weekend frumos si tie !!!>:D<>:D<:-*

CCristina D 27 iul 2013 22:43:58

Re: Jurnal CCristina D
 
Helllooo jurnal
Azi nu am avut timp sa trec pe aici decat ff putin..
AM fost la piata pana la amiaza, pe urma am avut de gatit , iar in seara asta am fost sa discut cu posibilul angajator....mare lucru n-am vorbit despre post, vrea sa ne intalnim inca o data, azi am fost mai multi cunoscuti la intalnire si am povestit despre alte lucruri :)) (nu sunt foarte incantata...nu de sef, e om bun..de ce oameni am vazut pe acolo...cam dubiosi sincer...acuma o sa vad, ma mai gandesc si vad cum fac:()
Apoi am iesit si noi la plimbare in oras dc tot e festival la noi...am mai aruncat si noi ochii pe la tarabe si am mancat niste colac secuiesc:">:">...nu se poate sa treaca festivalul si sa nu mancam, e traditie si la cum mirosea din toate partile...hmmm[*23*][*23*]
Maine mergem la o alta piata cateva ore, iar pe urma cred ca mergem la un strand....vedem cat de obositi sntem..
pffff cat am scris:-o
Gata.
Noapte buna jurnal!!>:D<

marinuta 28 iul 2013 10:10:17

Re: Jurnal CCristina D
 
O zi minunata sa ai...:-*

mutulica 28 iul 2013 10:45:26

Re: Jurnal CCristina D
 
Cristinush o duminica frumoasa>:D<>:D<>:D<>:D<
Pupicei:x:x:x:x
Sper sa rezolvi cu serviciul:)

CCristina D 28 iul 2013 21:17:45

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna jurnal..buna seara fetelor..>:D<

Va duc dorul, cum n-am prea stat pe aici ieri si azi:D
Azi ama vut o zi plinaaa iarasi...trezit devreme si plecat la piata...ackolo lumee multa, m-au obosit:-o...si caldura, la fel#:-s#:-s#:-s
Dar pe urma de la 14 am mers la strand, a fost foarte foarte frumos, ne-am balacit, am inotat cateva ture de bazin (vreo 50 m avea ), am facut si plaja....a fost o zi plina cud e toate, dar a trecut frumos,
Alt sport nu ma mai simt in stare sa fac....o zi de piata ma epuizeaza, dar asta e, trebuie sa scap de marfa....:-s
De maine din nou pe baricade..azi am avut o zi de carbo...am mancat un covrig, cateva crochete cu usturoi si o inghetata foaaarte buna, asta la strand:x:D...meritam una, nu am mai mancat chiar de muult:)):))

Noapte buna!!!>:D<

mutulica 28 iul 2013 21:30:32

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283778)
Buna jurnal..buna seara fetelor..>:D<

Va duc dorul, cum n-am prea stat pe aici ieri si azi:D
Azi ama vut o zi plinaaa iarasi...trezit devreme si plecat la piata...ackolo lumee multa, m-au obosit:-o...si caldura, la fel#:-s#:-s#:-s
Dar pe urma de la 14 am mers la strand, a fost foarte foarte frumos, ne-am balacit, am inotat cateva ture de bazin (vreo 50 m avea ), am facut si plaja....a fost o zi plina cud e toate, dar a trecut frumos,
Alt sport nu ma mai simt in stare sa fac....o zi de piata ma epuizeaza, dar asta e, trebuie sa scap de marfa....:-s
De maine din nou pe baricade..azi am avut o zi de carbo...am mancat un covrig, cateva crochete cu usturoi si o inghetata foaaarte buna, asta la strand:x:D...meritam una, nu am mai mancat chiar de muult:)):))

Noapte buna!!!>:D<

Cris si eu ieri am mincat o inghetata:)):)):))...asa de bunaaaaa>:); mai nou maninc la prinz mincare si in rest doar fructe si ma simt asa de bine:).
Vreau si eu la piscina, sper ca ajung weekendul viitor.


CCristina D 28 iul 2013 21:34:46

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283785)
Cris si eu ieri am mincat o inghetata:)):)):))...asa de bunaaaaa>:); mai nou maninc la prinz mincare si in rest doar fructe si ma simt asa de bine:).
Vreau si eu la piscina, sper ca ajung weekendul viitor.


Apai vara se mananca inghetata, nu?!?!:)):)):))
Degeaba, la cat imi plac fructele, as manca non stop si eu:):D
Lasa iubita ca nu mai stai asa mult la tara si o sa mergi la tine "acasuca" si o sa mergi la piscina:D:D
Sa dea Doamne Doamne sa reusiti sa va mutati la cauta voastra, e atat d e bine;;);;), bineinteles ca fara sacrificii nu facem nimic, asta e...mai bine am ales sa am o rata la banca, dar e casa noastra:)

mutulica 28 iul 2013 21:38:18

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283786)


Apai vara se mananca inghetata, nu?!?!:)):)):))
Degeaba, la cat imi plac fructele, as manca non stop si eu:):D
Lasa iubita ca nu mai stai asa mult la tara si o sa mergi la tine "acasuca" si o sa mergi la piscina:D:D
Sa dea Doamne Doamne sa reusiti sa va mutati la cauta voastra, e atat d e bine;;);;), bineinteles ca fara sacrificii nu facem nimic, asta e...mai bine am ales sa am o rata la banca, dar e casa noastra:)

daaaa...vara se maninc inghetata...macar una pe saptamina:)):)):)):))
Eu cite am in gradina nu ma pot opri de mincat>:)..si-s asa de bineee...acuma seara am mincat piersici..mamaaaa....buni rau:)):)):)):))
Da, joi ma duc acasa..si iuhuiiiiiii....[*66*][*66*][*66*][*66*]....mama a zis da poate mai stau aici ca ce sa fac acasa:-o:-o:-o:-o...am zis nuuuuuuuuu>:):)):)):)):)):))...am treaba acasa:)):)):)):))

mutulica 28 iul 2013 21:41:31

Re: Jurnal CCristina D
 
Apropo ai vindut ceva hainute azi?

CCristina D 28 iul 2013 21:42:14

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283788)
daaaa...vara se maninc inghetata...macar una pe saptamina:)):)):)):))
Eu cite am in gradina nu ma pot opri de mincat>:)..si-s asa de bineee...acuma seara am mincat piersici..mamaaaa....buni rau:)):)):)):))
Da, joi ma duc acasa..si iuhuiiiiiii....[*66*][*66*][*66*][*66*]....mama a zis da poate mai stau aici ca ce sa fac acasa:-o:-o:-o:-o...am zis nuuuuuuuuu>:):)):)):)):)):))...am treaba acasa:)):)):)):))

Oooo, tu ai stat ceva la ai tai...eu merg doar in vizita, doarte foarte rar dorm la ei si o noapte nu mai mult:D:)):)):))
CE tare ca ai atatea fructe in gradina...ai mei au doar pere si corcoduse, in gradina aia mica unde sa mai gasesti altceva:))...restul le tot cumpar....:(:-s

CCristina D 28 iul 2013 21:43:23

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283789)
Apropo ai vindut ceva hainute azi?

Am vandut ceva ceva...si din jucarii, asta ma bucur mai tare ca alea-s asa voluminoase:)):))

mutulica 28 iul 2013 21:46:46

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283790)


Oooo, tu ai stat ceva la ai tai...eu merg doar in vizita, doarte foarte rar dorm la ei si o noapte nu mai mult:D:)):)):))
CE tare ca ai atatea fructe in gradina...ai mei au doar pere si corcoduse, in gradina aia mica unde sa mai gasesti altceva:))...restul le tot cumpar....:(:-s

eheiii, eu suport ca stau singura, cu ei nu prea as sta mult timp:)):)):)):))..oricum m-am invatat singura, si e greu impreuna mult timp...numai asa de dor:P
ma duc si eu acasa si atunci o sa le cumpar si eu, deci profit cit am aici:D

mutulica 28 iul 2013 21:47:25

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283793)


Am vandut ceva ceva...si din jucarii, asta ma bucur mai tare ca alea-s asa voluminoase:)):))

ooo...foarte bine>:D<>:D<>:D<

CCristina D 28 iul 2013 22:00:37

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283795)
eheiii, eu suport ca stau singura, cu ei nu prea as sta mult timp:)):)):)):))..oricum m-am invatat singura, si e greu impreuna mult timp...numai asa de dor:P
ma duc si eu acasa si atunci o sa le cumpar si eu, deci profit cit am aici:D

Daaa,,,dar ce frumos e sa mergi sa le iei direct din pom si sa le mananci:D

CCristina D 28 iul 2013 22:03:48

Re: Jurnal CCristina D
 
Uaiiii, deci mi-e atat de somn ...cred ca parchez...ca dimineata iarasi n-o sa ma trezesc la cafea:">:">:)):))
Eu vreau...acuma vad eu dc reusesc:D
Somn usor Cristinush !!:-*>:D<
Pe maine!!!>:D<

marinuta 29 iul 2013 07:13:07

Re: Jurnal CCristina D
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...ysPAiYzqLrwHCD

mutulica 29 iul 2013 07:37:21

Re: Jurnal CCristina D
 
O saptamina minunata Cristinush scump:x:-*


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...84742872_n.jpg

CCristina D 29 iul 2013 09:56:24

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1283854)

Multumeeesc, asemenea si tie draga mea!!:-*

CCristina D 29 iul 2013 09:57:06

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283865)
O saptamina minunata Cristinush scump:x:-*


https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.n...84742872_n.jpg

Multumesc Cris, mai beau una si de la tine:D
Saptamana frumoasa si tie iubita!!>:D<:-*

mutulica 29 iul 2013 10:28:31

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1283960)


Multumesc Cris, mai beau una si de la tine:D
Saptamana frumoasa si tie iubita!!>:D<:-*

mai incape inca una?:)):)):)):))
eu cum am facut ochi am pus sticla de apa la gura, murea de sete...cred ca am mai mult de un litru de apa baut..am o sete de mor...si noaptea mi-e sete da ma stradui sa nu beau ca ma duc la baie des si ala de e somn da chin...cred ca de la caldura asta mare am asa sete...si parca-s umflata si la fatax-(

CCristina D 29 iul 2013 15:28:58

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1283969)
mai incape inca una?:)):)):)):))
eu cum am facut ochi am pus sticla de apa la gura, murea de sete...cred ca am mai mult de un litru de apa baut..am o sete de mor...si noaptea mi-e sete da ma stradui sa nu beau ca ma duc la baie des si ala de e somn da chin...cred ca de la caldura asta mare am asa sete...si parca-s umflata si la fatax-(

Merge Cris, cum sa nu....chiara s mai bea o cafea, dar parca cu caldura asta nu indraznesc:))
Sie u baut vreo 2L...cum am tot ucrat si am transpirat denuma, am baut apa ca rata:))
Nu credeam ca ma prinde ora 16 pana termin cu totul :O:O..dar na...and ma apuca harnicia, nu ma las :)))
Am terminat cu toate, acum imi trag sufletul ca-s franta si pe urma as vrea sa fac ceva sport...sa vad cum ma simt in stare ...
Tiu ce ai mai facut?

mutulica 29 iul 2013 15:35:41

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284024)


Merge Cris, cum sa nu....chiara s mai bea o cafea, dar parca cu caldura asta nu indraznesc:))
Sie u baut vreo 2L...cum am tot ucrat si am transpirat denuma, am baut apa ca rata:))
Nu credeam ca ma prinde ora 16 pana termin cu totul :O:O..dar na...and ma apuca harnicia, nu ma las :)))
Am terminat cu toate, acum imi trag sufletul ca-s franta si pe urma as vrea sa fac ceva sport...sa vad cum ma simt in stare ...
Tiu ce ai mai facut?

Bravooo...chiar esti harnicuta>:D<>:D<>:D<>:D<; eu mai putin...am strins prin casa, am spalat vesela si am bagat o masina de haine la spalat; si cu animalele si cam atit; maninc fructe si beau apa:D.
Da sint tare trista, ca avem un caine nemtesc, e batrin si bolnav si cred ca o sa moara, mi-e foarte mila de el ca s-a chinuit pina acuma, scoate niste gemete saracul si eu nu aveam ce sa-i fac:(:(:(; deja sta intins sub casa ca e racoare si abea respira:(

CCristina D 29 iul 2013 15:41:03

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1284025)
Bravooo...chiar esti harnicuta>:D<>:D<>:D<>:D<; eu mai putin...am strins prin casa, am spalat vesela si am bagat o masina de haine la spalat; si cu animalele si cam atit; maninc fructe si beau apa:D.
Da sint tare trista, ca avem un caine nemtesc, e batrin si bolnav si cred ca o sa moara, mi-e foarte mila de el ca s-a chinuit pina acuma, scoate niste gemete saracul si eu nu aveam ce sa-i fac:(:(:(; deja sta intins sub casa ca e racoare si abea respira:(

Oooo saracu de el :(:(...si mie mi-e asa mila cand stiu ca-s bolnavi..am avut si eu unu o data si a paralizat .,..a mancat otrava pt soareci..vaaaii da nu-ti spun ce-am plans cand il vedeam, am chemat dr , am crezut ca-l mai poate saltva, dar degeaba, intr-un final i-=a facut o injectie si a murit dormind...:((:((

mutulica 29 iul 2013 15:45:43

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284028)


Oooo saracu de el :(:(...si mie mi-e asa mila cand stiu ca-s bolnavi..am avut si eu unu o data si a paralizat .,..a mancat otrava pt soareci..vaaaii da nu-ti spun ce-am plans cand il vedeam, am chemat dr , am crezut ca-l mai poate saltva, dar degeaba, intr-un final i-=a facut o injectie si a murit dormind...:((:((

Al nostru e batrind si nu are ce sa-i faca, i s-a umflat un picior foarte tare si nici nu minca de ceva timp nimic; a cumparat si tati o injectie sa-i puna sa moara in somn sa nu se chinuie si nu a putut sa i-o puna ca il durea foarte tare, nu se putea atinge de el saracul si nu i-a mai pus-o:(:(:(; cred ca azi sau la noapte o sa moara ...si eu tot pling si pling..mi-e tare mila ca-l avem de 12 ani, s-a nascut la noi si era asa de iubaret chiar daca era mare.

CCristina D 29 iul 2013 15:59:50

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1284029)
Al nostru e batrind si nu are ce sa-i faca, i s-a umflat un picior foarte tare si nici nu minca de ceva timp nimic; a cumparat si tati o injectie sa-i puna sa moara in somn sa nu se chinuie si nu a putut sa i-o puna ca il durea foarte tare, nu se putea atinge de el saracul si nu i-a mai pus-o:(:(:(; cred ca azi sau la noapte o sa moara ...si eu tot pling si pling..mi-e tare mila ca-l avem de 12 ani, s-a nascut la noi si era asa de iubaret chiar daca era mare.

Asa e..ne atasam de ei , oricum ar fi, mari sau mici...si ne doare cand ii vedem ca sufera...sunt si ei suflete:(...macar sa nu mai chinuie ...
>:D<

CCristina D 29 iul 2013 16:03:58

Re: Jurnal CCristina D
 
Mda...am zis ca am terminat treaba, dar am uitat de hainele ce trebuie calcate si altele impachetate, dar nu mai fac nimic azi...si maine e o zi:)):))...

mutulica 29 iul 2013 16:25:51

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284035)
Mda...am zis ca am terminat treaba, dar am uitat de hainele ce trebuie calcate si altele impachetate, dar nu mai fac nimic azi...si maine e o zi:)):))...

da, da...mai ai si maine timp...
da de ce sa le impachetezi...sau alea pe care le vinzi?

CCristina D 29 iul 2013 17:08:21

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1284038)
da, da...mai ai si maine timp...
da de ce sa le impachetezi...sau alea pe care le vinzi?

Nuu Cris, sa le impatur trebuie...nush d e ce am zis impachetat8-}8-}:))...caldura face victime:)):)):))

CCristina D 29 iul 2013 17:09:25

Re: Jurnal CCristina D
 
Am reusit sa fac si ceva sport, cu caldura asta greu merge treaba....:-s:-s
30 min bicicleta + 100 abdomene

mutulica 29 iul 2013 19:35:52

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1284042)
Am reusit sa fac si ceva sport, cu caldura asta greu merge treaba....:-s:-s
30 min bicicleta + 100 abdomene

bravo>:D<>:D<>:D<
eu am lucrat o ora jumate pe afara si nu mai pot, curge apa pe mine#:-s#:-s#:-s
da ma bag si eu la sport, macar 30 minute


Ora este GMT +2. Ora este acum 22:54:22.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO