forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CCristina D (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ccristina-d-12068.html)

CCristina D 02 iul 2013 22:37:06

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna seara jurnal:)
Sportul pe azi...52 min dance walking
6 min ex pt fese

Noapte buna !>:D<

Danutzza 03 iul 2013 06:42:59

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1275237)
Buna seara jurnal:)
Sportul pe azi...52 min dance walking
6 min ex pt fese

Noapte buna !>:D<

felicitari Cristina:-*...vad si un minus;),super;;)

CCristina D 03 iul 2013 09:13:50

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de Danutzza (Post 1275271)

felicitari Cristina:-*...vad si un minus;),super;;)

Multumesc Dana:-*
Da e un minus ..nu atat de mare ,dar e cu minus:D:))
O zi faina sa ai !!

marinuta 03 iul 2013 10:24:02

Re: Jurnal CCristina D
 
o zi minunata sa ai...;;)

CCristina D 03 iul 2013 22:01:46

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna seara jurnal
Azi am lipsit...am fost plecata la parinti, la tara....a fost o zi plina si din pacate , nu doar cu luccruri bune...:(
Mama nu s-a simtit bine deloc si am ajuns pe la urgente in seara asta....tensiune fff mare:-o...nu i s-a mai intamplat niciodata, dar de dimineata a muncit prin gradina si probabil de la efort...caldura...nu a baut apa...ea nu a avut niciodata probleme de tensiune...dar se pare ca au aparut:(
Dupa o duzina de pastile, injectii....i-a mai scazut si i-a dat voie sa vina acasa...sper ca Dumnezeu sa fie bun cu noi si sa nu mai avem probleme:)

Eu ce sa zic...am mancat conform, dar putin.....doar la amiaza si fructele de dimineata...si nu mi-a mai trebuit nimic in seara asta..abia am mancat putin pepene galben....m-am speriat, m-a dat peste cap si nu ma simt in stare de nimic...sport 0, dar voi recupera maine, vreau sa merg cu sotul meu la sala:):D

Va pup dragelor, o noapte linistita sa aveti!!:-*

marinuta 04 iul 2013 07:09:45

Re: Jurnal CCristina D
 
Salutare Cristina...of tensiunea asta...sper sa fie mai ok cu mama ta...si a mea mama se chonuie cu tensiunea...a fost acum 3 luni la control la medici si iau zis MAI FEMEIE MAI ESTI INCA VIE?:-o:-o:-o:-o..doamne ce mam speriat atunci....azi la sala merg pe la 18.00...mas duce dar ploua acum la noi...e foarte bine ca mergi cu sotulica la sala..:x:x

supermire83 04 iul 2013 08:49:29

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1275527)
Buna seara jurnal
Azi am lipsit...am fost plecata la parinti, la tara....a fost o zi plina si din pacate , nu doar cu luccruri bune...:(
Mama nu s-a simtit bine deloc si am ajuns pe la urgente in seara asta....tensiune fff mare:-o...nu i s-a mai intamplat niciodata, dar de dimineata a muncit prin gradina si probabil de la efort...caldura...nu a baut apa...ea nu a avut niciodata probleme de tensiune...dar se pare ca au aparut:(
Dupa o duzina de pastile, injectii....i-a mai scazut si i-a dat voie sa vina acasa...sper ca Dumnezeu sa fie bun cu noi si sa nu mai avem probleme:)

Eu ce sa zic...am mancat conform, dar putin.....doar la amiaza si fructele de dimineata...si nu mi-a mai trebuit nimic in seara asta..abia am mancat putin pepene galben....m-am speriat, m-a dat peste cap si nu ma simt in stare de nimic...sport 0, dar voi recupera maine, vreau sa merg cu sotul meu la sala:):D

Va pup dragelor, o noapte linistita sa aveti!!:-*


ciao scumpo:-*:-*:-*
imi pare rau pentru mami ta, sper ca azi sa se simte mult mai bine si sa-i treaca cat mai repede>:D<:-*
te pupicesc si ai grija de tine :-*:-*:-*

mutulica 04 iul 2013 09:07:40

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna Cristina, ma bucur ca am revenit blinga voi dupa citeva zile de lipsa>:D<>:D<>:D<.
Sper sa fie bine mama ta, ii doresc multa, multa sanatate>:D<>:D<>:D<:">.
O zi minunata draga mea!!!!!

CCristina D 04 iul 2013 11:37:30

Re: Jurnal CCristina D
 
:D
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1275590)
Buna Cristina, ma bucur ca am revenit blinga voi dupa citeva zile de lipsa>:D<>:D<>:D<.
Sper sa fie bine mama ta, ii doresc multa, multa sanatate>:D<>:D<>:D<:">.
O zi minunata draga mea!!!!!

Buna Cristinuta:-*
Multumesc mult>:D< Sa dea Dumenzeu sa fie bine:)
Nu am avut-o niciodata bolnava si pt noi a fost oarecum un soc...dar cu ajutorul lui Dumnezeu v-om trece peste:)
Iar tie..sa sti ca ti-am simtot lipsa...dar ma bucur ca ti-=a fost bine in practica si te-ai distrat :D:D

Te pup draga mea:-* O zi frumoasa sa ai !>:D<

CCristina D 04 iul 2013 11:39:00

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de supermire83 (Post 1275582)
ciao scumpo:-*:-*:-*
imi pare rau pentru mami ta, sper ca azi sa se simte mult mai bine si sa-i treaca cat mai repede>:D<:-*
te pupicesc si ai grija de tine :-*:-*:-*

Multumesc Mire draga>:D<:-*
E mai binisor azi...ia tratamentul, dar din cate am inteles nu se regleaza chiar asa repde tensiunea...sa speram ca v-a fi bine. Te pup, ai grija de tine si tu>:D<:-*

CCristina D 04 iul 2013 11:42:22

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1275539)
Salutare Cristina...of tensiunea asta...sper sa fie mai ok cu mama ta...si a mea mama se chonuie cu tensiunea...a fost acum 3 luni la control la medici si iau zis MAI FEMEIE MAI ESTI INCA VIE?:-o:-o:-o:-o..doamne ce mam speriat atunci....azi la sala merg pe la 18.00...mas duce dar ploua acum la noi...e foarte bine ca mergi cu sotulica la sala..:x:x

Buna Marinuta>:D<
Asa e...nu e de joaca cu tensiunea...putea paraliza la cat de mare a fost...si incepuse sa amorteasca toata partea dreapta cu picior, fata, mana.. si ne-am speriat groaznic:((
Dar speram ca o sa fie bine, luand tratamentul..:)

Nu am ajuns la sala:(...am fost in oras cu al meu sa se tunda si ne-am plimbat pe jos vreo 5km....

o safac sportul acasa, dupamiaza. Tie spor la sala...pacat ca ploua, la noi e tare cald si frumos:)

Alynuta 04 iul 2013 12:04:15

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1275527)
Buna seara jurnal
Azi am lipsit...am fost plecata la parinti, la tara....a fost o zi plina si din pacate , nu doar cu luccruri bune...:(
Mama nu s-a simtit bine deloc si am ajuns pe la urgente in seara asta....tensiune fff mare:-o...nu i s-a mai intamplat niciodata, dar de dimineata a muncit prin gradina si probabil de la efort...caldura...nu a baut apa...ea nu a avut niciodata probleme de tensiune...dar se pare ca au aparut:(
Dupa o duzina de pastile, injectii....i-a mai scazut si i-a dat voie sa vina acasa...sper ca Dumnezeu sa fie bun cu noi si sa nu mai avem probleme:)

Eu ce sa zic...am mancat conform, dar putin.....doar la amiaza si fructele de dimineata...si nu mi-a mai trebuit nimic in seara asta..abia am mancat putin pepene galben....m-am speriat, m-a dat peste cap si nu ma simt in stare de nimic...sport 0, dar voi recupera maine, vreau sa merg cu sotul meu la sala:):D

Va pup dragelor, o noapte linistita sa aveti!!:-*

Sanatate mamei, bine ca n-a patit altceva de la tensiune:). Caldura asta nu e buna deloc, mai ales la lucrat in gradina.

CCristina D 04 iul 2013 13:30:26

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de Alynuta (Post 1275702)
Sanatate mamei, bine ca n-a patit altceva de la tensiune:). Caldura asta nu e buna deloc, mai ales la lucrat in gradina.

Multumesc ALynuta>:D<:-*

LOREDANA99 04 iul 2013 14:02:09

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna Cristinush! Imi pare rau sa aud ca mamei tale i-a fost rau:(...Slava Domnului ca acum e bine! Tu cum te simti? merge Rina? eu am renuntat de tot la diete...te pup!

CCristina D 04 iul 2013 14:24:55

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1275743)
Buna Cristinush! Imi pare rau sa aud ca mamei tale i-a fost rau:(...Slava Domnului ca acum e bine! Tu cum te simti? merge Rina? eu am renuntat de tot la diete...te pup!

Buna Lore:-*
Multumesc de incurajare...sper ca se va face mai bine...nici azi nu se simte extraordinar, azi are dureri de cap, urate de tot..dar sper ca isi va reveni:(:(

Cu dieta mea...ce sa zic...merge...asa incetisor, dar nu ma las...imi place cand vad ca imbrac cate o haina care imi era stramta si acum sta lejer:D:D:D
Chiar daca nu o tin strict, ca la carte, ca nu reusesc in fiecare zi....ma ghidez dupa Rina si imi adaptez meniul...dar merge vad...
Nici nu stiu cate calorii mananc..nu stiu daca consum cate trebuie..dar mi-e bine, nu mi-e foame....:))

Daca tu consideri ca e mai bine fara nici o dieta si mananci sanatos in continuare, e foarte ok...important e sa-ti fie tie bine:)>:D<:-*

CCristina D 04 iul 2013 21:00:26

Re: Jurnal CCristina D
 
O zi grea si azi...credeam ca va trece cu bine, dar nu a fosta sa...am ajuns din nou la urgente cu mama:((:((
Sunt terminata....suparata...ingandurata...nu stiu ce sa mai zic....
Maine dimi voi merge cu ea la neurologie, asa ne-a recomandat....vedem si acolo ce ne zice.....:(
Ma doare cand o vad ca sufera si se gandeste oare ce am..si plange....plang si eu...nu am nici o putere pt nimic:((

Vreau doar sa fie bine si atat!! :((

Cu mancatul am fost ok si azi.....incerc sa fac macar bici...de topait parca nu am putere si spor...:(

Sa aveti o noapte linistita !>:D<

supermire83 04 iul 2013 21:03:37

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1275832)
O zi grea si azi...credeam ca va trece cu bine, dar nu a fosta sa...am ajuns din nou la urgente cu mama:((:((
Sunt terminata....suparata...ingandurata...nu stiu ce sa mai zic....
Maine dimi voi merge cu ea la neurologie, asa ne-a recomandat....vedem si acolo ce ne zice.....:(
Ma doare cand o vad ca sufera si se gandeste oare ce am..si plange....plang si eu...nu am nici o putere pt nimic:((

Vreau doar sa fie bine si atat!! :((

Cu mancatul am fost ok si azi.....incerc sa fac macar bici...de topait parca nu am putere si spor...:(

Sa aveti o noapte linistita !>:D<



offf scumpo, imi pare sincer rau pentru mami tau

Doamne Doamne o sa aibe grija de mami ta si o sa se faca bine, o sa vezi

Te pupicesc si te imbratisez :-*:-*:-*>:D<>:D<>:D<

marinuta 04 iul 2013 21:05:17

Re: Jurnal CCristina D
 
doamne doamne daca nu e una e alta....sper ca doamne doamne va avea grija de mamica ta....eu sapptamina viitoare ajung in Ro...merg la Iasi dupa niste medicamente pentru o prietena ca aici la noi in chisinau nu se gaseste..nustim poate la cluj ajungem....din 2...una alegem...fetele...este un MOLL PALAS? am auzit ca e un moll mare si nu e chiar asa de scump...in cluj sau la Iasi este asa moll?:(

CCristina D 04 iul 2013 21:06:53

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1275838)
doamne doamne daca nu e una e alta....sper ca doamne doamne va avea grija de mamica ta....eu sapptamina viitoare ajung in Ro...merg la Iasi dupa niste medicamente pentru o prietena ca aici la noi in chisinau nu se gaseste..nustim poate la cluj ajungem....din 2...una alegem...fetele...este un MOLL PALAS? am auzit ca e un moll mare si nu e chiar asa de scump...in cluj sau la Iasi este asa moll?:(

multumesc Marinuta>:D<:(

La Iasi probabil e Mall-ul...la cluj e iulius mall si promenada...

marinuta 04 iul 2013 21:09:50

Re: Jurnal CCristina D
 
iaca nustiu..sormea pe fb..are prietene si ele romance si va intreba de ele...as vrea sa imi iau ceva rochite macar 2..ca doar din toamna voi fi dna profesoara..:x

marinuta 04 iul 2013 22:08:53

Re: Jurnal CCristina D
 
da acel mool e in Iasi...acolo ne e destinatia am vazut un mic videa e un loc frumos...vom face si pozici..:)):))

CCristina D 04 iul 2013 22:22:52

Re: Jurnal CCristina D
 
Am pedalat 35 min..atat doar:(
si plimbarea de dimineata cand am fost in oras....
cam atat cu sportul pe azi...:(

mutulica 05 iul 2013 07:42:10

Re: Jurnal CCristina D
 
Neata Cristina! O zi minunata sa ai!!!
Si bravo pentru sport, eu nu am facut deloc ieri:-sx-(..


http://www.lumeasufletului.ro/imagini/cafea.gif

LOREDANA99 05 iul 2013 08:03:00

Re: Jurnal CCristina D
 
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...y67Ogt9Sl-xYuD

Neata Cris! :-*

marinuta 05 iul 2013 08:06:07

Re: Jurnal CCristina D
 
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:A...BbdKQDGT9hOvAw...o fetea dragi fetite,,:-*

CCristina D 05 iul 2013 08:07:26

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1275915)

Neata Lore..mulumesc de cafeluta, chiar am nevoie:D:-*

CCristina D 05 iul 2013 08:08:34

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1275921)

\NEata draga mea, multumesc:-*

CCristina D 05 iul 2013 08:10:17

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1275898)
Neata Cristina! O zi minunata sa ai!!!
Si bravo pentru sport, eu nu am facut deloc ieri:-sx-(..


http://www.lumeasufletului.ro/imagini/cafea.gif

\
NEata Cris, multumesc de cafeluta:-*
Am facut si sport...nu f mult, ca nu aveam dispozitia necesara, dar cat d cat..ma simteam vinovata daca nu:D

GCM 05 iul 2013 08:52:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Cristina sanatate multa mamei tale. Cauta-ti ceva ceaiuri de scazut tensiunea...poate o ajuta.
Marinuto nu stiu ce mall ai auzit tu ca e ieftin, cel putin Pallas-ul din Iasi,ma indoiesc.

supermire83 05 iul 2013 10:19:54

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1275838)
doamne doamne daca nu e una e alta....sper ca doamne doamne va avea grija de mamica ta....eu sapptamina viitoare ajung in Ro...merg la Iasi dupa niste medicamente pentru o prietena ca aici la noi in chisinau nu se gaseste..nustim poate la cluj ajungem....din 2...una alegem...fetele...este un MOLL PALAS? am auzit ca e un moll mare si nu e chiar asa de scump...in cluj sau la Iasi este asa moll?:(

este si la cluj un fel de moll , Polus Center , si acolo sunt reduceri si gasesti lucruri destul de frumoase, daca intri pe facebook pe Polus Center Cluj vezi acolo ce magazine au reduceri si in ce perioade ;)

marinuta 05 iul 2013 11:14:17

Re: Jurnal CCristina D
 
aha...sormea zicea sa mergem si la cluj ca are o prietena acolo...referitor de palas din iasi...cumnata mea mia spus ca acolo e mai ieftin ceea ce tine de haine..etc,,,vedemm unde alegem destinatia...am vrut in Bucuresti dar va trebui sa mergem 12 h...deci raminem la iasi sau cluj:)

CCristina D 06 iul 2013 06:28:11

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna dimineata jurnal

Ieri am avut o zi plina, nu am reusit sa intru aici..decat putin de tot...

Mama s-a simtit bine ieri...a fost la medicul de fam pt trimitere la neuro si i-a recomandat sa faca intai un set de analize si apoi, in functie de rezultat vedem unde trebuie mers.#:-s

Eu, de dimi am fost prin oras ....aveam programare la epilat:)...m-am intalnit cu o verisoara de-a mea care azi are nunta si am plecat la ea:)

Azi, de dimi, merg la ea din nou, sa o vad mireasa:D

Diseara, pe noapte, voi merge la o alta nunta....:))

Pana atunci, mai am pedichiura , manichiura, curatenie...oioooooo, nu ma plictisesc:)):))

Va puuuup, un weekend fain sa aveti !!!!>:D<:-*:x:x

lulus07 06 iul 2013 07:35:28

Re: Jurnal CCristina D
 
Cris, sanatate mamei tale si tie distarctie placuta diseara! te pup cu drag (vad ca scazi foarte frumos, bravo! si felicitaaaaari ptr sport!!!) :-*>:D<:)

CCristina D 06 iul 2013 12:29:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de lulus07 (Post 1276142)
Cris, sanatate mamei tale si tie distarctie placuta diseara! te pup cu drag (vad ca scazi foarte frumos, bravo! si felicitaaaaari ptr sport!!!) :-*>:D<:)

Multumesc mult de tot , draga mea:-*>:D<
Un weekend frumos sa ai !!>:D<

CCristina D 06 iul 2013 12:31:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Ziua buna jurnal:)

Am fost pe drumuri de dimineata...adineaori am ajuns acasa si intai am zis s atrec pe aici sa-mi salut fetele si pe urma ma apuc de treaba:D
Putina curatenie si apoi imi dedic timpul mie, pana diseara ce voi pleca la nunta:))

Aaa...si ceva minus la cantar, m-am urcat azi dimi...si aveam -600gr:D

Zi frumoasa tuturor!!>:D<:-*

Danutzza 06 iul 2013 14:51:33

Re: Jurnal CCristina D
 
felicitari draga>:D<;;)

czuky 06 iul 2013 15:03:42

Re: Jurnal CCristina D
 
Cristina draga vad ca te tii bine de tot. Felicitari si la cat mai multe kg in minus. Te mai bantui eu pe aici :)

mutulica 07 iul 2013 07:34:08

Re: Jurnal CCristina D
 
http://www.desicomments.com/dc2/03/195472/195472.jpg

CCristina D 07 iul 2013 12:34:32

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1276271)

Multumesc mult iubita, asemenea si tie!!:-*>:D<

LOREDANA99 07 iul 2013 16:06:03

Re: Jurnal CCristina D
 
http://indulgy.net/l4/33/hD/22588435...6HtHlewLec.jpg

Salutare Cris! :*


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:28:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO