forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal CCristina D (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-ccristina-d-12068.html)

loredana2200 12 mar 2014 08:47:32

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1337926)
Multumesc Lore:-*

Ce faci azi?? Ieri ai muncit o gramada, azi te relaxezi, nu?:D

am tras ieri ca un magarus:))
mai am si azi cate ceva de lucru dar mai subtirel ca ieri:D
azi merg la piata sa ma aprovizionez cu bunataturi:))
tu ce planuri ai?

CCristina D 12 mar 2014 08:51:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1337930)
am tras ieri ca un magarus:))
mai am si azi cate ceva de lucru dar mai subtirel ca ieri:D
azi merg la piata sa ma aprovizionez cu bunataturi:))
tu ce planuri ai?

Cat mai putem lucra noi femeile, tot timpul ne gasim ceva de facut#:-s
Eu fug la munca imediat, la 10 intru...deci mare lucru nu apuc sa fac, iar pana ma int#:-src cine stie cat o mai fi ceasul ca am si programare la tuns de la 19....iar dimineata merg din nou l amunca, dar de la 7 maine si poimaine, apoi abia astept weekendul sa ma odihnesc ca sunt libera#:-s#:-s

Maine dupa ce vin de la munca, trebuie sa fac si eu o curatenie ca astea 3 zile cat am lucrat asa de la 10 n-am acut mai nimic ca nu apucx-(

marinuta 12 mar 2014 08:54:01

Re: Jurnal CCristina D
 
O zi cit de cit usoara sa ai...si linistita in masura posibilitatilor>:D<

loredana2200 12 mar 2014 08:54:03

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1337933)


Cat mai putem lucra noi femeile, tot timpul ne gasim ceva de facut#:-s
Eu fug la munca imediat, la 10 intru...deci mare lucru nu apuc sa fac, iar pana ma int#:-src cine stie cat o mai fi ceasul ca am si programare la tuns de la 19....iar dimineata merg din nou l amunca, dar de la 7 maine si poimaine, apoi abia astept weekendul sa ma odihnesc ca sunt libera#:-s#:-s

Maine dupa ce vin de la munca, trebuie sa fac si eu o curatenie ca astea 3 zile cat am lucrat asa de la 10 n-am acut mai nimic ca nu apucx-(

pai atunci sa ai o zi usoara;)
si sa te faci frumoasa....adica mai frumoasab-)

CCristina D 12 mar 2014 08:59:07

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de loredana2200 (Post 1337936)
pai atunci sa ai o zi usoara;)
si sa te faci frumoasa....adica mai frumoasab-)

Multumesc!

Da....o s fiu ca o zana:))...acum doar tuns am, luna viitoare ma si vopsesc;)

O zi frumoasa si tie si shopping placut:D!!

azra 12 mar 2014 09:00:02

Re: Jurnal CCristina D
 
neata Cris o zi usoara>:D<>:D<

CCristina D 12 mar 2014 22:47:05

Re: Jurnal CCristina D
 
12/03

Zi de post...ma bucur ca am reusit sa o duc la capat:)

MD- 3 wassa cu zacusca de casa+ cafea cu miere
Pranz- tocanita de soia cu legume, castraveti murati, 1 mar mic
G- cafea cu indulcitor
Cina- 1 para, 1 mar mic, cativa pufuleti, vreo 4-5 stiksuri

CCristina D 12 mar 2014 22:50:35

Re: Jurnal CCristina D
 
noapte buna !!!
incerc sa dorm k dimi la 5.50 suna clocku' >:)>:)x-(x-(:))

CCristina D 13 mar 2014 21:06:26

Re: Jurnal CCristina D
 
13/03

MD- 1 chifla multicereale, 1 ciabatta mica + zacusca, 3 felii subtiri de parizer de pui:">...nici nu stiu ce sa mai mananc la servici ca pana ajung acasa la 16-17 nu mai mananc nimic...si totusi trebuie sa am si putere de munca:(
- cafea cu lapte si indulcitor
G- 2 pere
Pranz (17:00)- ciorba de fasole si ceapa rosie :x
G- cafea cu lapte si putin zahar, 1 mar, cateva seminte de floarea soarelui
Cina- 2 mere, 1 para, 1 carnacior picant:D

sport: fortaaa la greu, la munca:)):))...jogging tot la munca :)):))
#:-s#:-s#:-s si maine o iau de la capat, ar cand termin ies la o cafea cu o prietena, am manat iesirea pt maine;)

apropo.....cand am ajuns acasa azi, al meu sot m-a surprins fetelor, a facut curatenie peste tot....piiii sa nu-l deochi;;);;);;):-*:-* ....pupe-l mama de harnic>:) (acum vreo 3 zile i-am cantat si vad ca so simtit:)):)):))...il rugasem sa aspire in bucatarie doar si nu o facut si m-am suparat:()

mutulica 13 mar 2014 21:09:02

Re: Jurnal CCristina D
 
Superrrr..ai un sot minunat..bravooo lui si tie desigur:D>:D<

Si eu stau prost cu mincatul la ore si dupa...da nu ma ating de dulce:). Poate maine imi gatesc ceva:))

LOREDANA99 13 mar 2014 21:15:05

Re: Jurnal CCristina D
 
Da' unde l-ai gasit Cris? Ca al meu e tare ocupat, el ar vrea sa faca dar nu-i permite timpul :))

mutulica 13 mar 2014 21:17:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de LOREDANA99 (Post 1338507)
Da' unde l-ai gasit Cris? Ca al meu e tare ocupat, el ar vrea sa faca dar nu-i permite timpul :))

:)):)):)):))pai numai plimbarile cit timp ii ocupa:P:))

LOREDANA99 13 mar 2014 21:19:36

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1338510)
:)):)):)):))pai numai plimbarile cit timp ii ocupa:P:))

:)) Daaa...mai...am si uitat de cartea mea, ia s-o citesc eu sa-l pun pe domnu' cu botul pe la labute...ii arat eu lui >:)

CCristina D 13 mar 2014 22:12:47

Re: Jurnal CCristina D
 
Ce haioasa ai fost Lore:)):)):)):-*
Unde l-am gasit???eeee stai linistita ca totul se modeleaza>:)....nu a fost chiar din prima asa...inca mai am la unele chestii de munca cu el, adica la pusul hainelor la locul lor, nu lasate unde da Domnu'...da incet incet vad ca pricepe:)):)):))

Nu pot sa zic ca nu ma ajuta la treburi, ca as minti...ma ajuta, mai putin la gatit ca nu prea stie, dar dc gatesc eu si trebuie sa ma ajute, o face.....ma mai ajuta si la curatenie, DAR nu va ganditi ca zilnic e soare (azi chiar a fost:))), mai are si el zile cand trage mata de coada si zice ca iara vreau sa fac curatenie, numai cand ai facut...esti obsedata (asta asa ca nu are el chef sa participe si sa se scoata:P:P)

Lore, s-a intors sotiorul tau??;;);;);;);;)

LOREDANA99 14 mar 2014 09:04:41

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1338535)
Ce haioasa ai fost Lore:)):)):)):-*
Unde l-am gasit???eeee stai linistita ca totul se modeleaza>:)....nu a fost chiar din prima asa...inca mai am la unele chestii de munca cu el, adica la pusul hainelor la locul lor, nu lasate unde da Domnu'...da incet incet vad ca pricepe:)):)):))

Nu pot sa zic ca nu ma ajuta la treburi, ca as minti...ma ajuta, mai putin la gatit ca nu prea stie, dar dc gatesc eu si trebuie sa ma ajute, o face.....ma mai ajuta si la curatenie, DAR nu va ganditi ca zilnic e soare (azi chiar a fost:))), mai are si el zile cand trage mata de coada si zice ca iara vreau sa fac curatenie, numai cand ai facut...esti obsedata (asta asa ca nu are el chef sa participe si sa se scoata:P:P)

Lore, s-a intors sotiorul tau??;;);;);;);;)

Da, normal :P
L-am anuntat ca data viitoare cand iese la plimbare fara sa anunte si fara mine, doarme la usa:))

CCristina D 14 mar 2014 21:42:14

Re: Jurnal CCristina D
 
14/04

MD- iaurt natural+ musli+ 1 banana+ 2 mere
- cafea cu lapte si miere
G- 1 mar
Pranz -------
G- 1 baton cu cereale
G(17.30)- cafea + 3 bucatele de praji cu visine (de post, dar foarte gustoasa:))
Cina- 1 pahar mic de bere :D, 1 bucata de peste file in pesmet, la tigaia ceramica si ciuperci cu usturoi, cateva linguri de supa crema de legume

Sport: multa munca fizica la servici, ma dor bratele si spatele de la atata ridicat:((:((

Am avut o zi nasoala de tot....mi-am umplut-o cu nervi , am incheiat-o prost.....si nici acum nu-s in apele mele.
Pe maine! Noapte buna! PS...sper sa ma trezesc altfel:(

CCristina D 15 mar 2014 09:53:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Neata jurnal!!

Sunt matinala...la 7.30 m-am trezitx-(, as mai fi vrut sa dorm, dar ceasul biologic m-a desteptat:P
Am mai lenevit pana la 8 si un pic, apoi m-am ridicat, am dormit devreme aseara, ca dupa ziua de ieri am picat bustean:(
Azi am in plan putina curatenie prin baie si poate sterg si ferestrele rapid, apoi plecam la tara la ai mei.....sa ma bucur si eu de soare:x:x si de ziua de azi si maine cat sunt libera :x

M-am urcat si pe cantar ca de cateva zile nu am facut-o si 73.5 kg mi-a aratat:)...e bine....m-am si masurat si am scazut si in cm:D;)
Cel mai mult ma bucura ce vad in oglinda si incepe sa-mi placa tot mai mult;);)
Si apropo de asta, o auzeam pe Carmen Bruma zicand ca ea nu crede in greutatea ideala, ca poti avea mai multe kg decat e ideal pt tine si sa areti bine, ea zice ca oglinda e cea care-ti da greutatea ideala..."adica iti place ceea ce vezi? sau nu?! E foarte simplu"

Sa aveti o zi frumoasa fete dragi!!>:D<:-*

marinuta 15 mar 2014 10:48:43

Re: Jurnal CCristina D
 
cristina un weekwnd frumos sa ai:-*

CCristina D 15 mar 2014 19:47:19

Re: Jurnal CCristina D
 
Helloo jurnal !!!

Se pare ca e ceva "normal" ca atunci cand vii la parinti, sa pacatuiesti >:):)):)):))....deci, Lore, nu esti singura:D:">
Am facut un gratar si noi, apoi dupa masa, mie mi-a trebuit ciocolata......si am mancat vreo 5 patratele:">:">:">, am rontait seminte, mere....simt ca explodez:">:)):)):))

Si al meu sot mi-a lasat sarcina sa-i fac tarta de fructe, iar eu nu vreau, ca nu e bine sa fie in casa si mi-e si lene sincer :D:">:">:">, dar mama....cum sa nu-i faci, ma apuc imd si repede ii fac eu:)):)):)):))
Of, of....e mai bine acasa, ca acolo stau cumintica:D
Se apropie rusii si ma napadesc poftele de dulce:(:(

marinuta 15 mar 2014 21:47:31

Re: Jurnal CCristina D
 
hello toti pacatuiesc azi? eu parca nu:)):)):)) dar na am eu episoade din astea...chiar si ieri aveam un meniu halal de el:)):)):))

mutulica 16 mar 2014 08:25:22

Re: Jurnal CCristina D
 
Neata Cris


https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/...06639435_n.jpg

CCristina D 16 mar 2014 09:47:57

Re: Jurnal CCristina D
 
Neataa!! Neataa:)>:D<

Cam asa m-am trezit eu azi, Cris...ca pisica asta:P

Am dormit la ai mei:)...am dormit bine, doar ca s-a luat curentul de aseara si acum inca nu a venit.....deci nasoala situatia.:-s
M-am intors acasa, la noi e curent:D

Vreau sa mergem o ora la biserica, n-am mai fost chiar de mult....nu ne facem timp si pt Doamne Doamne, din pacate:( si simt nevoia sa merg....

Apoi repede acasa si ma apuc de gatit ca vin ai mei la masa, dc tot nu e curent la ei, am zis sa vina la noi azi la masa:)

O duminica frumoasa si calda!!
PS. La noi e soare, dar cu dinti si bate un vant>:)

Danutzza 16 mar 2014 20:18:35

Re: Jurnal CCristina D
 
Hello draga mea :-*
vad un minus;) ...felicitari>:D< tine o tot asa;)

CCristina D 16 mar 2014 21:15:18

Re: Jurnal CCristina D
 
16/03....nu ma laud deloc, dar mai avem si cate-o zi asa...dau vina pe rusi, ei sunt vinovati de pofta de dulce:(

MD- 2 felii de drob de pui si putin mustar, cafea cu lapte si indulcitor
G- 2 mere, 1/2 patratica de ciocolata alba >:)
G- 1 mar, cafea cu lapte si indulcitor
Pranz- supa de pui cu taitei de casa, putin piept de pui si 1 ciocanel mic de pui fara piele , la cuptor si 1 lingura de piure:">:"> (nu-i mai stiam gustul:P), castraveti murati si salata de sfecla rosie
G- 1 mar, 2 bomboane de ciocolata>:)
Cina- putin gris cu lapte si scortisoara>:)

sport: 5x10 ex pt abdomen...poate fac si bici un pic mai incolo :D
Mama lor de pofte dulcix-(x-(...de maine la munca , macar pana dupamasa cand ajung acasa stiu ca stau cuminte ca nu am timp nici sa ma gandesc la dulce:D#:-s
Azi am avut parintii invitati la masa si am mancat si eu putin mai altfel:P

Dupamiaza m-am odihnit, am dormit vreo 2 ore, iar acum dc tot nu mi-e somn, imi fac manichiura;)

CCristina D 17 mar 2014 21:50:59

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna seara!!

A inceput o noua saptamana, incerc sa-mi potolesc cat pot poftele de dulce,,,,mda...saptamana asta vin rusii si se simte...dar sper sa trec cu bine#:-s#:-s

Desi am venit obosita de la munca, nu credeam ca sunt in stare sa fac ceva sport, dar am dormit asa de bine...cred ca vreo 2 ore:">, iar apoi dupa ce am calcat niste haine si impachetat altele, am zis hai sa-mi fac curaj de ceva miscare si mi-a iesit:P:D

17/03

G(6:00)- 1 baton fibrobar
MD- iaurt cu 2 linguri de musli, 1/2 de para, 1 banana mica, cafea cu lapte si indulcitor
G- 1 mar
G- 1 kiwi
Pranz- supa cu taitei de casa, tocanita cu legume si soia + piept de pui la cuptor, muraturi
G- cafea cu lapte si miere, 2 biscuiti digestivi, cateva stafide (tocmai ce ziceam de dulce:-s)
Cina- 1 mar, 1 portocala, 1 para, 1 patratica de cioco
- 1 ceai

sport: 30 min hip hop abs+ 10 min ex pt spate, brate ;)

Noapte buna!>:D<

CCristina D 18 mar 2014 18:34:57

Re: Jurnal CCristina D
 
18/03

G(6"00) - 1 banana mica
MD- salata mixta(iceberg,castravete, rosie, ardei kapia, ceapa rosie, 4-5 masline) + dressing de iaurt+ 1 ou fiert+ 4 felii subtiri de drob de pui
- 1 mar, cafea cu lapte si indulcitor
G- 1 mar, 1 inghetata mica:">....dar de cand o pofteam>:):))
Pranz- 1 bol cu supa crema de legume, 1 para
G- cafea cu lapte si indulcitor, 2 mere, 1 banana mica
Cina- pizza

sport: 4 km mers pe jos de la munca acasa si poate mai fac ceva cand vin din oras, dc nu e tarziu
;)

Pe langa poftele de dulce, am niste pofte de fructe , de nedescris...as manca fructe 24/24..mai ale mere:-o...dar decat sa mananc alte minunatii mai calorice, mai bine mananc mere:)):))

CCristina D 19 mar 2014 20:52:13

Re: Jurnal CCristina D
 
19/03

MD- iaurt natural+ musli+ 1 banana mica+ 1 kiwi,
- 1 mar, cafea cu lapte si indulcitor
G- 1 mar
Pranz- supa crema de legume, 3 felii subtiri de drob de pui+ 2 ochiuri la tigaia ceramica, castraveti murati
G- 1 para, cafea cu lapte si indulcitor, seminte de floarea soarelui
Cina- cateva bucatele de carne fiarta de porc
- ciuperci cu branza la cuptor, cateva linguri de iaurt natural
G- 1 mar, 1 kiwi


rozica1965 19 mar 2014 20:55:34

Re: Jurnal CCristina D
 
Cristina......scrie pe googu Retete dukan si sa vezi cate bunatati gasesti acolo. Nu numai ca sunt delicioase dar mi se par si cele mai sanatoase .
Nutella dukan...doua linguri branza degresata,doua linguri cacao(sau una daca nu vrei sa fie prea tare),o lingura lapte lichid,esenta,indulcitor. E delicioasa!;)

CCristina D 19 mar 2014 21:26:55

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1340720)
Cristina......scrie pe googu Retete dukan si sa vezi cate bunatati gasesti acolo. Nu numai ca sunt delicioase dar mi se par si cele mai sanatoase .
Nutella dukan...doua linguri branza degresata,doua linguri cacao(sau una daca nu vrei sa fie prea tare),o lingura lapte lichid,esenta,indulcitor. E delicioasa!;)

Merci Rozi, o sa o fac cu siguranta, poate si maine dc nu uit sa-mi iau branza, momentan nu am:)
O sa mai caut si alte retete, ca sa mai fac si cate ceva dulce, de casa, cand ma mai apuca poftele:">:))

rozica1965 19 mar 2014 21:28:37

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1340754)


Merci Rozi, o sa o fac cu siguranta, poate si maine dc nu uit sa-mi iau branza, momentan nu am:)
O sa mai caut si alte retete, ca sa mai fac si cate ceva dulce, de casa, cand ma mai apuca poftele:">:))

Sunt niste poze cu dulciuri de iti ploua in gura!:D:D

CCristina D 19 mar 2014 21:31:23

Re: Jurnal CCristina D
 
Mai adaug si putin sport in seara asta, putin, dar nu am nicio putere sa fac, ma simt obosita, n-am stat deloc de cand am ajuns de la munca....am gatit pt maine...

5x10 ex pt abdomen, brate cu roata+ cateva min exerc pt fese

Mai mult, sper ca reusesc maine:)

CCristina D 20 mar 2014 22:28:12

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna seara jurnal;)

Azi, sunt suparata si dezamagita de mine:">.....Desi am mancat ok de dimineata, dupamiaza am luat-o razna..x-(
Nu-mi trec meniul ca mi-e si rusine:">:">:">, dar zic cam ce alimente am consumat (2 felii de paine cu ceapa:x, 1 inghetata, 25 gr cioco neagra cu indulcitor, 1 felie mare de tarta cu fructe, popcorn....sper ca n-am uitat nimic si au fost doar astea>:):)):)):)))

Doamne, sper ca maine sa fiu mai potolita si sa-mi revin o data, ca numai chestii ingrasacioase si dulci as mancax-(x-(x-(x-(x-(x-(x-(

dau vina pe rusi, dar dc nu-mi revin dupa ce vin, atunci pe cine mai dau vina???>:)>:)

Daca o iau razna, asa sa-mi faceti :D[*125*][*125*][*125*]

CCristina D 22 mar 2014 08:36:55

Re: Jurnal CCristina D
 
http://media1.santabanta.com/full1/M...orning-10a.jpg

CCristina D 23 mar 2014 07:51:46

Re: Jurnal CCristina D
 
http://2.bp.blogspot.com/_8q4XRQCU4v...n_1152x864.jpg
http://fs71.trilulilu.ro/imgs/aimee0...b8d2848f21.jpg

CCristina D 23 mar 2014 07:52:59

Re: Jurnal CCristina D
 
Sa aveti o zi frumoasa si calda!!

Eu azi "dispar" din peisaj, mergem la shopping de dimineata, ca dupamiaza sa ne intoarcem ca sotul merge la munca.
>:D<:-*

CCristina D 23 mar 2014 21:56:53

Re: Jurnal CCristina D
 
Buna seara !!:-*

La ce ore intru si eu pe aici#:-s#:-s....abia adineaori am reusit sa ma asez si eu in pat, toata ziua am umblat, km am facut :)):))...am plecat dimi la 9 si m-am intors in seara asta la 20 acasa#:-s#:-s..Full dayyyy!!!:P

Am fost cu sotul la plimbare si shopping in acelasi timp, am cheltuit ceva banuti , mi-am luat o esarfa noua:D, o pereche de blugi (marimea M mi-au fost buni, sunt elastici si subtiri, dar totusi...pt mine M...e ceva:-o:)):)), dar sa nu ma mai ingras ca sunt numa buni:D:D), o pereche de balerini colorati si 2 perechi de colanti de BBC,sa-i am pt sport ;):D, doar doar ma reapuc serios de treaba:-s:P

Apoi am fost pe la ai mei in vizita, iar apoi am plecat cu ei sa o ducem pe sora mea la facultate si uite-a aasa am mai facut o plimbare si cu ei si a trecut ziua.

Sunt obosita, am avut o zi de nedieta:">, am mancat cam aiurea, dar de maine sper si-mi doresc sa revin la mancat mai ordonat, ca in ultimele zile poftele m-au terminat...aveamm 1 kg plus la cantar azi dimi, fata de ticker....ce e drept sunt si cu rusii pe cap, dar ceva plus tot o fi:(

O saptamana usoara va doresc, de maine la munca si eu, din nou, pana vineri inclusiv:):)

CCristina D 23 mar 2014 22:04:20

Re: Jurnal CCristina D
 
Aaaa...mi-am luat hrisca azi, n-am mancat niciodata, nici nu stiu cum sa o gatesc, dar ma mai informez eu pe aici si intr-o zi o fac:D

CCristina D 25 mar 2014 17:33:33

Re: Jurnal CCristina D
 
Hellooo tuturor!!

Am lipsit din peisaj ieri, total....am fost la munca, iar dupa, am mers la ai mei si am ajuns abia pe la 22 acasa#:-s
Nu ma laud cu nimic nou, incerc sa redresez lucrurile, am lasat-o mai moale cu mancat aiurea.....mai urmeaza sa ma mobilizez si pt sport , si o sa fie bine, sper eu:D

O dupamasa frumoasa!:-*>:D<

mutulica 25 mar 2014 17:54:04

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de CCristina D (Post 1342416)
Hellooo tuturor!!

Am lipsit din peisaj ieri, total....am fost la munca, iar dupa, am mers la ai mei si am ajuns abia pe la 22 acasa#:-s
Nu ma laud cu nimic nou, incerc sa redresez lucrurile, am lasat-o mai moale cu mancat aiurea.....mai urmeaza sa ma mobilizez si pt sport , si o sa fie bine, sper eu:D

O dupamasa frumoasa!:-*>:D<

hello Cris:-*>:D<

si eu cam sint disparuta de aici:">

ce ai facut azi?

eu maninc..azi toata ziua am mincat...doamneeee:-s....mi-au venit azi rusii, asa fara sa-i astept, prea devreme..cred ca de la frig...ca am inghetat tareeee zilele trecute:(...si de aici si pofta de mincare:P

e bine cind ies din casa, nu am timp sa maninc:))

CCristina D 25 mar 2014 20:56:09

Re: Jurnal CCristina D
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1342417)
hello Cris:-*>:D<

si eu cam sint disparuta de aici:">

ce ai facut azi?

eu maninc..azi toata ziua am mincat...doamneeee:-s....mi-au venit azi rusii, asa fara sa-i astept, prea devreme..cred ca de la frig...ca am inghetat tareeee zilele trecute:(...si de aici si pofta de mincare:P

e bine cind ies din casa, nu am timp sa maninc:))

Cris , imi pare bine de vizita>:D<
Azi ...am fost la munca, de dimineata, apoi dupamiaza am dat o tura prin oras sa-mi caut o gecuta de primavara, dar nimic sa-mi placax-(, mai caut , poate poate gasesc ceva:-s
Apoi, dupa ce am mancat pranzul, am zis ca ma pun putin in pat la tv...AHAb-), am luat un somn de vreo juma de ora, bustean am dormit, ca au venit ai mei la noi si au sunat la usa de cateva ori si habar n-am avut, noroc ca era sotul acasa:)):))

Sunt obosita, la lucru e multa munca, apoi ieri dupa munca ,am fost sa o ajut pe mama la curatenie ca au zugravit si abia la 22 am ajuns acasa, iar dimineata am luat-o de la capat...si tot asa....macar weekendul asta il am liber#:-s


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:31:55.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO