forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-chriselle-vorba-mr-j-8595.html)

Chriselle 06 apr 2011 14:43:34

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 609133)

Multumesc Ale pt cafea.
Vreau sa iti zic ca azi ma pot lauda ca am facut sport mai mult :D
E foarte obositor pentru ca sunt la inceput, dar incerc sa fac cat mai mult si mai corect.

Monica17 06 apr 2011 19:05:18

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Buna seara Chris>:D<
Mi-a fost tare dor de tine :-*
Acum am tastatura noua si o sa te vizitez mai des >:)
Felicitari pentru sport! :>:>

In rest cum iti merge? :>

Alexandra Andreea 06 apr 2011 20:27:36

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 609946)
Multumesc Ale pt cafea.
Vreau sa iti zic ca azi ma pot lauda ca am facut sport mai mult :D
E foarte obositor pentru ca sunt la inceput, dar incerc sa fac cat mai mult si mai corect.

Cris, cand ma uit in urma, asa eram si eu! :D Acum o luna si ceva nici nu stiam sa dau un pumn calumea! :)) Dar vei vedea ca vei capata mobilitate, si o sa faci miscarile din ce in ce mai bine...si atunci vei simti ca ai mai multi muschi decat credeai! :))

O seara frumoasa! >:D<

Alexandra Andreea 08 apr 2011 06:25:54

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Neatza! >:D< Nu mai treci pe la noi? :-s

http://www.bucatarul.ro/reteteculina...20lapte%20.jpg

CrisetenO 08 apr 2011 10:59:24

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Salut draga Chris,

Cum mai merg lucrurile? Asa-i ca te cam baloneaza dieta incredibil de dezechilibrata pe care o propune nutritionistul? Cum stai cu starea de spirit -- la pamant, nu? Tot timpul obosita, fara chef, desi cred ca nu te infometeaza prea tare dieta. Cred ca bietul tau organism trebuie sa lucreze overtime ca sa poata digera toate proteinele acelea.

Mai spune-ne insa si noua ce se mai intampla cu tine. Ce mai face si cursul de norvegiana? Cu mult drag,

Cristina

Chriselle 08 apr 2011 13:53:31

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 610297)
Buna seara Chris>:D<
Mi-a fost tare dor de tine :-*
Acum am tastatura noua si o sa te vizitez mai des >:)
Felicitari pentru sport! :>:>

In rest cum iti merge? :>

Felicitari pentru achizitie!
Eu nu am mai scris prea mult pe aici ca am mi-am dat seama ca mi-am petrecut prea mult timp aici :D Adevarul e ca ma simt foarte bine cand stau de vorba cu voi, dar am neglijat alte chestii asa ca am vrut sa mai echilibrez putin lucrurile.
Eu, sunt bine in general. Ma tin de treaba. Incerc sa fac si sport in fiecare zi. Dar, asa cum ziceam nu pot sa fac prea mult, desi progresez in fiecare zi :D Nu stiu de ce dar chiar nu mai am conditie fizica deloc - se simte ca nu am mai facut miscare de mult timp.

Chriselle 08 apr 2011 13:56:11

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 612734)
Neatza! >:D< Nu mai treci pe la noi? :-s

http://www.bucatarul.ro/reteteculina...20lapte%20.jpg

Buna! Ba, da, mai trec :D
Dar asa ii spuneam si lui Moni mi se pare ca am petrecut cam mult timp pe aici si am vrut sa ma ocup mai mult de alte lucruri pe care le-am neglijat :)
Ma simt foarte bine sa va am alaturi asa ca chiar daca se intampla sa mai lipsesc revin mereu :)

Chriselle 08 apr 2011 14:03:01

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de CrisetenO (Post 613293)
Salut draga Chris,

Cum mai merg lucrurile? Asa-i ca te cam baloneaza dieta incredibil de dezechilibrata pe care o propune nutritionistul? Cum stai cu starea de spirit -- la pamant, nu? Tot timpul obosita, fara chef, desi cred ca nu te infometeaza prea tare dieta. Cred ca bietul tau organism trebuie sa lucreze overtime ca sa poata digera toate proteinele acelea.

Mai spune-ne insa si noua ce se mai intampla cu tine. Ce mai face si cursul de norvegiana? Cu mult drag,

Cristina

Buna Cristina.

De balonat nu m-am simtit balonata. In schimb, am observat ca de cand am introdus iaurtul m-am constipat un pic (dar inca nu am ajuns la balonare :D) Incep sa cred ca nu prea e bine sa consum lactate de gen lapte/iaurt. Poate asta era problema mea si inainte. Cand am baut lapte obisnuit m-am simtit balonata si putin constipata. In schimb cu laptele de soia nu am avut probleme. Nu stiu ce sa zic... La fel, cand mananc branza nu am observat sa am probleme.
De foame nu imi e foame desi trebuie sa recunosc ca m-am cam plictisit de meniul meu :D Oricum, mai am azi si maine si dupa aia schimb :)
Cursul de norvegiana parca am spus ca l-am terminat. Deci, acum sunt mai mult acasa si sunt in cautarea unui job. Sper sa primesc vesti bune curand, desi sunt putin cam pesimista cand vine vorba de asta.
Tu ce mai faci? De fapt, o sa trec eu si pe la tine prin jurnal sa te mai "citesc".

Monica17 08 apr 2011 21:38:24

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Buna seara Chriss!
Ce mai faci? :-*

Chriselle 08 apr 2011 21:40:40

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 614209)
Buna seara Chriss!
Ce mai faci? :-*

Buna :)
Uite, acum acum mananc o salata :)) Deci servesc cina alaturi de voi :D


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:14:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO