forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-chriselle-vorba-mr-j-8595.html)

Chriselle 15 iul 2012 22:28:22

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Fetele,

De maine incerc sa revin pe baricade. Imi lipseste perioada de mancat ordonat, din timpul dietei. Nu am cuvinte de multumire pentru faptul ca nu am pus toate kilogramele la loc. M-am cantarit de dimineata: 64.5 kg. Sunt socata! La ce am bagat in gurita saptamaniile astea, ma declar un miracol viu si slab:))=))=))=))
Dar sigur, acum nu trebuie sa intind coarda ca sa vad cat timp pot sa mananc ca un porcusor. Nu stiu daca o sa reusesc sa imi trec meniurile dar macar o sa incerc sa mananc ce trebuie.
As vrea din suflet sa va trimit putina ploaie sa va racoriti si voi la randul vostru sa imi trimiteti zile senine...
Mi-a fost tare dor de voi, daca as putea v-as imbratisa pe toate prietenele mele invizibile dar de mare ajutor. Va pup si tinem legatura. O saptamana frumoasa pentru fiecare slabuta care imi deschide jurnalul.

deadcountess 15 iul 2012 22:34:18

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1092230)
Oh, merci ;;) Jobul dureaza pana la mijlocul lui august. Dar stii ca acum s-a schimbat legea pentru romani si nu mai e musai sa avem job fulltime b-) Numai sa vedem daca dupa sezatoarea "concetatenilor nostrii" din centrul Osloului de saptamana asta, mai are cineva chef de angajat romani...
Da... cu diferentele probabil merge daca vreau sa mai incerc la anu...
Dar nu mai zic nimic. Mai e atat de putin pana pe 20... :-s si vin cu vestea cea mare.

Nu cred ca o sa fie probleme, lumea stie ce fel de romani sunt aia din centru :-&

Oricum primul pas e facut, ai un job, vei avea referinte, o sa vezi ca o sa fie mai usor. :)

Iti tin pumnii sa vii cu o veste buna in 20 >:D<

Chriselle 15 iul 2012 22:39:12

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1092234)
Nu cred ca o sa fie probleme, lumea stie ce fel de romani sunt aia din centru :-&

Oricum primul pas e facut, ai un job, vei avea referinte, o sa vezi ca o sa fie mai usor. :)

Iti tin pumnii sa vii cu o veste buna in 20 >:D<

Doamne ajuta. Sa fie de bine :)
Parca nu imi vine sa cred ca vorbesc cu tine >:D< Mi se pare ca a trecut atata timp de cand nu am mai intrat pe aici. Nici nu stiu cum am reusit sa stau atata timp departe.

deadcountess 15 iul 2012 22:45:38

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1092239)
Doamne ajuta. Sa fie de bine :)
Parca nu imi vine sa cred ca vorbesc cu tine >:D< Mi se pare ca a trecut atata timp de cand nu am mai intrat pe aici. Nici nu stiu cum am reusit sa stau atata timp departe.

Pai inseamna ca ai avut chestii intereseante de facut :P

Eu ma gandeam ca ai disparut ca te-ai intors in tara.

Chriselle 15 iul 2012 22:53:30

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1092242)
Pai inseamna ca ai avut chestii intereseante de facut :P

Eu ma gandeam ca ai disparut ca te-ai intors in tara.

Da, se poate spune si asa :D sau ca sunt super obosita. Chiar nu cred ca stau mai mult de o ora la calc in conditiile in care inainte cam cu asta imi ocupam ziua. Dar o sa recuperez, promit.
In tara nu am fost din pacate. Desi mi-e dor tare. :x Poate la iarna de sarbatori.
Si ca vorbeam de oboseala... simt ca mi se inchid ochii acum... Mai am 6 ore de somn deci trebuie sa ma retrag din pacate. Te pup si vorbim maine sa va zic cum m-am descurcat.

happygirldiana 18 iul 2012 09:56:20

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Mornin', Chris!>:D<
Te pup si iti urez o zi minunata!

Jen 19 iul 2012 09:40:17

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Salut draga mea!
M-am intors si eu! Cum esti? Ce mai faci? >:D<:-*

deadcountess 31 iul 2012 15:11:17

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Ce mai faci Chris?


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:10:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO