forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-chriselle-vorba-mr-j-8595.html)

Chriselle 19 mai 2011 22:34:03

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de eliza david (Post 661435)
Hei Chriselle! Ce mai faci? Vad ca esti in continare pe pozitii cu dieta, felicitari pentru rezultate! Eu m-am reapucat de dieta, dar mi se pare din ce in ce mai greu, parca nu mai am nici un fel de ambitie :)) nush ce e cu mine, sper sa-mi revin si sa devin mai fortoasa :))
La tine in jurnal e mare veselie si aglomeratie :D Te pup si iti doresc o seara placuta!

Buna Eliza! Eheee! De o saptamana de cand nu am mai intrat pe aici nu ma mai pot lauda cu aceleasi rezultate. Nu are rost sa ma mai plang ca e vina mea - mi-o fac eu singura. Merci de felicitari dar cred ca am pus la loc o parte din ce am dat jos asa ca acum sunt nemeritate aceste felicitari. Mi-e si teama sa ma sui iara pe cantar.
Mult succes cu dieta. Legat de ambitie te inteleg, se pare ca am ajuns si eu in acelasi stadiu.

Chriselle 19 mai 2011 22:38:43

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 661702)
Buna, ce mai faci? ;;)
Toate bune? :-*

Buna. Hmmm... ce sa fac? :-s Daca vorbim strict de dieta si de slabit nu fac bine deloc.
In rest... sa zicem ca sunt ok. Nu mi-am gasit job nici acum si in concluzie nu am mai facut nimic nou.
Ma gandesc sa ma angajez eu pe mine insami :)) Daca astia nu ma vor sa imi creez eu un loc de munca. Ma bate gandul sa imi deschid o mica afacere desi nu dispun de capital. Deci in ultimele zile cam cu asta ma ocup. Caut idei de afaceri pe net si imi tot solicit creierul cu astfel de ganduri :)
Apropos, daca aveti vreo idee care credeti ca ar prinde intr-o tara nordica in care lumea e destul de reticenta la noutati si in acelasi timp sa nu am nevoie de un capital consistent va rog sa le scrieti aici :)

Monica17 20 mai 2011 00:00:51

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 663844)
Buna. Hmmm... ce sa fac? :-s Daca vorbim strict de dieta si de slabit nu fac bine deloc.
In rest... sa zicem ca sunt ok. Nu mi-am gasit job nici acum si in concluzie nu am mai facut nimic nou.
Ma gandesc sa ma angajez eu pe mine insami :)) Daca astia nu ma vor sa imi creez eu un loc de munca. Ma bate gandul sa imi deschid o mica afacere desi nu dispun de capital. Deci in ultimele zile cam cu asta ma ocup. Caut idei de afaceri pe net si imi tot solicit creierul cu astfel de ganduri :)
Apropos, daca aveti vreo idee care credeti ca ar prinde intr-o tara nordica in care lumea e destul de reticenta la noutati si in acelasi timp sa nu am nevoie de un capital consistent va rog sa le scrieti aici :)

Eee...lasa ca toate mai facem prostii, ti-am zis. Important e sa ne revenim :>:>... Iar in legatura cu afacerile...sunt paralela sau nici atat :)) :">:))....
Te pup :-* si succes cu afacerea, sper sa reusesti :>...

Chriselle 20 mai 2011 00:13:32

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 663908)
Eee...lasa ca toate mai facem prostii, ti-am zis. Important e sa ne revenim :>:>... Iar in legatura cu afacerile...sunt paralela sau nici atat :)) :">:))....
Te pup :-* si succes cu afacerea, sper sa reusesti :>...

Merci de incurajari :D
Sper sa fie totul ok.

Monica17 20 mai 2011 00:14:36

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 663912)
Merci de incurajari :D
Sper sa fie totul ok.

O sa fie, o sa fie! Nu te descuraja :-*.
Acum o sa fug.. ca imi pica ochii pe taste :)).
Te pup:-*. Noapte buna! >:D<

Chriselle 20 mai 2011 00:20:35

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 663913)
O sa fie, o sa fie! Nu te descuraja :-*.
Acum o sa fug.. ca imi pica ochii pe taste :)).
Te pup:-*. Noapte buna! >:D<

Somnic usor si tie! Ne auzim maine! O sa incerc sa intru mai des pe aici.

EveEve 23 mai 2011 15:57:21

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 663818)
Buna dragele mele slabute!

Imi pare rau ca nu am mai intrat de ceva timp pe aici.
Ca sa fiu sincera, motivul e urmatorul: am dat-o in bara! Iara :(( Si nu ca ar fi asta o noutate, dar problema este ca imi e si foarte greu sa imi revin :( Mda... trebuia sa ajung si eu la momentul asta. Nu stiu ce se intampla. Nu stiu daca mi-am pierdut motivatia, daca ambitia mea lasa de dorit sau pur si simplu m-am plictisit...
Of... In schimb mi-e dor de voi chiar daca nu am mai intrat pe aici pentru ca evident, m-am simtit cu musca pe caciula.
Va pup si sper sa va dau vesti bune in curand.

Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 663832)
Ce ma bucur ca ti-ai facut timp sa mai treci pe aici!
Mult succes cu sesiunea. Sper sa ai rezultatele dorite.
Faza cu visatul e adevarata??? Wow! Mi se pare super tare! Mai ales ca stii ca si eu sunt pasionata de interpretarea viselor lui Freud. Chiar, ar trebui sa pun mana din nou pe cartea asta si sa o termin pentru ca e foarte interesanta.
Legat de dieta... precum am scris si in postul de mai sus ma tin de prostioare :( In loc sa fi mers mai departe ca am inceput sa am rezultate, eu m-am culcat incet incet pe o ureche.
Am dat o fuga si pe blogul amintit si intr-adevar pare foarte interesant si are poze foarte dragute :)
Te pup si cand mai ai timp mai treci si pe aici. Mi-e tare dor de tine si mie si ma simt foarte apropiata de tine, desi, practic vorbind suntem doua straine. :)

Buna scumpa mea>:D<:-*!
Ei..n-are rost sa te descurajezi. SI ca sa nu te simti singura, hai sa-ti zic ca si eu am mai dat-o in bara in ultima vreme. Mesele defapt sunt cat de cat corecte. Insa nu stiu cum se mai introduce si cate o inghetata...Dar si mai grav (desi asta nu am mai spus-o la mine in jurnal ca mi-e rusine:)):">), cate un mousse de ciocolata:((Mai ales saptamana trecuta, cred ca am mancat vreo 4 zile la rand cate un mousse:( Apoi imi pare rau, normal. Mai e putin si vine vara, si in loc sa fiu mai motivata eu o dau in bara cum stiu eu mai bine:)). Dar ce sa facem? Asta este. Daca nu ne-am simtit vinovate ani la rand, mancand nesanatos, acuma pentru cateva mici greseli doar nu o sa ne crucificam:P.
Ma bucur ca ti-a placut blogul. Cel putin dulciurile, am zis ca vreau sa le incerc pe toate:)) Saptamana trecuta a facut mama bombonelele alea de ciocolata cu cocos dupa reteta de acolo, si au iesit minunate:X:X.
Da, chiar te-am visat.. Vorbeam pe un messenger..Nu mai stiu despre ce, insa nu despre diete, oricum:)). Mi-e foarte dor de tine, si imi lipsesc mult conversatiile cu voi>:D<. La fel de apropiata de tine ma simt si eu, chiar daca nu ne cunoastem live. Dar poate ajunge si vremea asta, oricum mi-ar placea sa calatoresc odata in Norvegia, si poate ne vedem:D:D.
Iti doresc mult spor in continuare cu dieta, nu te mai ingrijora cand mai gresesti..ca doar suntem oameni, si cred ca ai destule pe cap ca sa te mai ingrijorezi si pentru lucrul asta, care oricum, se poate remedia.
Te pup dulce, si sa ai grija de tine>:D<:-*:-*!

ramo0215 24 mai 2011 19:12:23

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
c mai faci chriselle?cum merge cu dieta?esti cumintica?

Chriselle 11 iun 2011 01:04:12

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Fetelor, am trecut pe aici doar sa va zic ca traiesc :D
Incerc maine sa vin cu niste updateuri. Dar oricum, vad ca majoritatea dintre voi nu au mai trecut pe aici. Sa fie vara cu vacantele aferente sau abandonarea dietei?

Merisor 14 iun 2011 08:47:27

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Buna Chriselle,
Eu una am fost prinsa cu treaba si am dat iama in cirese. De intrat am mai intrat doar ca sa mai citesc ceva de pe aici. Oricum nu ma urc pe cantar decat saptamana viitoare, acum sunt inca plina de cirese si nu indraznesc :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 01:25:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO