forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-chriselle-vorba-mr-j-8595.html)

Chriselle 14 iul 2012 10:20:09

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1091586)


Atunci e bine, un kg nu e mult si se va duce repede:)Si cu atat mai bine e ca nu esti demoralizata:)
EU sunt bine, momentan acasa, deseara intru la serviciu. Ma topesc de cald ca e moarte in tara, canicula in adevaratul sens al cuvantului si...cam atat. Incerc si incerc sa slabesc, asa cum ma stii:))

Pai e foarte bine ca te tii de slabit. Si am vazut la ticker ca ai si rezultate >:D<
Da, imi tot zic si ai mei ca e canicula in tara. Dar mie parca imi lipseste canicula asta. Cand ma gandesc ca acolo e cald si frumos si ca eu zilele astea am fost cu hanoracul pe mine.. A plouat saptamana asta zi de zi si cu galeata.. Ma intreb de unde atata apa? Sa va trimit si voua? :)
Cu serviciul cum iti mai merge?

Jen 14 iul 2012 10:24:53

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Heeeeeeeeeeei, eu acum plec si nu o sa am net o vreme, cateva zile :( pacat ca nu apuc sa vbesc cu tine.
Sper sa mai intri! te puuuuup! :-*

Chriselle 14 iul 2012 10:27:40

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 1091595)
Heeeeeeeeeeei, eu acum plec si nu o sa am net o vreme, cateva zile :( pacat ca nu apuc sa vbesc cu tine.
Sper sa mai intri! te puuuuup! :-*

Unde pleci?
Sigur intru sa mai filozofam impreuna :)
Ai scapat de licente si tot ce te tinea ocupata? :P Acuma apar eu mai rar pe aici dar o sa incerc sa recuperez.
:-*

Jen 14 iul 2012 10:39:22

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1091599)
Unde pleci?
Sigur intru sa mai filozofam impreuna :)
Ai scapat de licente si tot ce te tinea ocupata? :P Acuma apar eu mai rar pe aici dar o sa incerc sa recuperez.
:-*

La parinti. Am fost plecata undeva pe la niste bazine dar nu am gasit cazare si m-am intors ieri si merg acasa pana miercuri.
De joi is aici :D

Chriselle 14 iul 2012 10:49:41

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Jen (Post 1091613)


La parinti. Am fost plecata undeva pe la niste bazine dar nu am gasit cazare si m-am intors ieri si merg acasa pana miercuri.
De joi is aici :D

Ok. Atunci "ne vedem joi" vorba cantecului :D

happygirldiana 14 iul 2012 10:57:05

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1091589)
Pai e foarte bine ca te tii de slabit. Si am vazut la ticker ca ai si rezultate >:D<
Da, imi tot zic si ai mei ca e canicula in tara. Dar mie parca imi lipseste canicula asta. Cand ma gandesc ca acolo e cald si frumos si ca eu zilele astea am fost cu hanoracul pe mine.. A plouat saptamana asta zi de zi si cu galeata.. Ma intreb de unde atata apa? Sa va trimit si voua? :)
Cu serviciul cum iti mai merge?

da,da, mie trimite-mi niste ploaie, ar fi binevenita!
e bine cu serviciul, acum macar nu mai stau degeaba ca asta-iarna, acum am activitate din plin! am zile atat de agitate su de zapacite incat nici numele nu mi-l mai stiu. dar cu plata tot in urma suntem:)) noi sa fim sanatosi:))

Chris, eu te pup, poate ne mai auzim deseara daca esti. Acum ies ca am niste treburi pe aici si deja am pierdut timp destul...

happygirldiana 15 iul 2012 04:57:38

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Buna dimineata!
http://fs68.trilulilu.ro/imgs/jimanm...46121829e5.jpg

deadcountess 15 iul 2012 20:19:01

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 1091565)
Hei!

Nu am mai intrat de muuuuult pe aici :">
S-au intamplat destul de multe si asta m-a tinut departe de obiceiurile de alta data...
Printre altele m-am angajat - am gasit un job pe perioada de vara, deci nu sunt in vacanta.
Si acum astept cu nerabdare raspunsul de la facultate. Am indicii destul de clare ca nu o sa fie medicina din pacate... pentru ca mi-au trimis un e-mail si mi-au zis daca pot sa le trimit mai multa documentatie cum ca am studiat chimie si fizica de real - ceea ce nu am facut.. Eh, astept sa vad ce iese.
Tu ce mai faci? Cum e cu apartamentul? Ati terminat?
Dau rapid o tura prin jurnale pe aici sa ma pun la curent cu ce se mai intampla :)

Felicitari pt job >:D<
Daca nu ai facut fizica si chimie la real s-ar putea sa-ti ceara sa dai ceva diferente. Si asta s-ar putea sa te avantajeze la punctaj pt ca oricum tu chiar daca nu ai facut la real sigur ai facut mai mult de cat ei care la majoritatea materiilor sunt cu cateva clase in urma.

Chriselle 15 iul 2012 22:15:13

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1091627)

da,da, mie trimite-mi niste ploaie, ar fi binevenita!
e bine cu serviciul, acum macar nu mai stau degeaba ca asta-iarna, acum am activitate din plin! am zile atat de agitate su de zapacite incat nici numele nu mi-l mai stiu. dar cu plata tot in urma suntem:)) noi sa fim sanatosi:))

Chris, eu te pup, poate ne mai auzim deseara daca esti. Acum ies ca am niste treburi pe aici si deja am pierdut timp destul...

Ei, e bine daca aveti multi clienti. Inseamna ca o sa vina si banii la timp cat de curand ;)
Eu am intrat acum un pic dar vreau sa iti zic ca de cand am inceput serviciul sunt rupta de somn. Ma trezesc in fiecare zi pe la 5... Deci pe la 9.30 seara nu prea te mai intelegi cu mine :"> Da uite ca acum in weekend am rezistat un pic mai mult b-)

Chriselle 15 iul 2012 22:20:21

Re: Jurnal Chriselle - De vorba cu Mr. J
 
Citat:

Anterior postat de deadcountess (Post 1092144)
Felicitari pt job >:D<
Daca nu ai facut fizica si chimie la real s-ar putea sa-ti ceara sa dai ceva diferente. Si asta s-ar putea sa te avantajeze la punctaj pt ca oricum tu chiar daca nu ai facut la real sigur ai facut mai mult de cat ei care la majoritatea materiilor sunt cu cateva clase in urma.

Oh, merci ;;) Jobul dureaza pana la mijlocul lui august. Dar stii ca acum s-a schimbat legea pentru romani si nu mai e musai sa avem job fulltime b-) Numai sa vedem daca dupa sezatoarea "concetatenilor nostrii" din centrul Osloului de saptamana asta, mai are cineva chef de angajat romani...
Da... cu diferentele probabil merge daca vreau sa mai incerc la anu...
Dar nu mai zic nimic. Mai e atat de putin pana pe 20... :-s si vin cu vestea cea mare.


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:31:30.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO