forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Cristina (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-cristina-9418.html)

Tudor Cristina 17 iun 2011 19:45:25

Re: Jurnal Cristina
 
fetelor eu ies pupicei multi vb maine:-*

lylye 17 iun 2011 20:39:35

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 692415)
fetelor eu ies pupicei multi vb maine:-*

noapte buna >:D<

Tudor Cristina 18 iun 2011 09:20:14

Re: Jurnal Cristina
 
neatza fetele cf??:-*>:D<;;)

nicoleta100 18 iun 2011 09:25:21

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 692935)
neatza fetele cf??:-*>:D<;;)

Salutare!>:D<
Uite pe aici! :)
Tu? Azi faci sport ,nu-i asa?:-/

Tudor Cristina 18 iun 2011 09:28:36

Re: Jurnal Cristina
 
da asa zic dar deocamdata fac curatenie in casa si dupaia fac sport asa sa te ti de mne in fiecare zi sa fac sport:-*da???dupa ce termin sportu imi fac baitza si ma apuc de invatat ca anu asta am bacu:(:-*>:D<

Tudor Cristina 18 iun 2011 10:11:25

Re: Jurnal Cristina
 
gata am terminat si sportul am facut 26 de min. imi place la nebunie zuuumba:):P:-*

nicoleta100 18 iun 2011 10:19:59

Re: Jurnal Cristina
 
Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 692947)
da asa zic dar deocamdata fac curatenie in casa si dupaia fac sport asa sa te ti de mne in fiecare zi sa fac sport:-*da???dupa ce termin sportu imi fac baitza si ma apuc de invatat ca anu asta am bacu:(:-*>:D<

Citat:

Anterior postat de Tudor Cristina (Post 692981)
gata am terminat si sportul am facut 26 de min. imi place la nebunie zuuumba:):P:-*

Felicitari pt sport(si facutul curateniei e un sport)!!!
Spor la invatat!!!>:D<

Tudor Cristina 18 iun 2011 10:22:19

Re: Jurnal Cristina
 
ms mult:-*

Tudor Cristina 18 iun 2011 12:45:43

Re: Jurnal Cristina
 
fetelor retetele care sunt postate sunt ptr mic dejun nu???ca am vazut multe retete cum ar fi tort dietetic,pizza dietetica??:-/:x:-*

Tudor Cristina 05 iul 2011 17:46:35

Re: Jurnal Cristina
 
buna draga jurnalule ma-m gandit sa imi scriu si eu povestea.
Am 18 ani ma numesc Cristina Maria si pot sa spun ca toata viata am suferit din cauza kg in plus si sper sa am o sansa cu acest site si cu ajutorul slabutelor.Deocamdata acum ma simt foarte singura pe acest site sper sa-mi fac mai multe prt care sunt mai vechi si care ma pot sfatui.
am 90 de kg nici nu stiu cand am ajuns ca intr-un timp slabisem si dupaia nu am mai tinut nicio dieta si nici sport nu prea fac spre rusinea mea dar o sa incerc.

Cel mai mult sufar:(ca nu am putut sa-mi fac niciun prieten bn ca am mai avut dar eu cred ca daka un baiat imi cere sa stau cu el cred ca el vrea sa isi bata joc de mne deoarce sunt mai grasa.=((si mereu ma inchid in mne:(:(sper ca aici sa-mi gasesc prietene de nadejde si sa ma ajute cu sfaturi multe.:):-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 16:42:14.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO