forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal depresiv... (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-depresiv-12736.html)

GCM 14 mai 2017 09:35:35

Re: Jurnal depresiv...
 
Meniu pe ieri..
Mic dejun fresh de capsuni si banana
Pranz chiftelute cu sos si ardei
Cina 2 felii de pizza
Peste 10000 de pasi...

GCM 14 mai 2017 19:59:39

Re: Jurnal depresiv...
 
Zi de relaxare..
Mic dejun sunca, carnat uscat, ardei
O inghetata
Pranzo cina 2 pulpe superioare cu mamaliga
Portocala
O bucatica de prajitura cartof
6000 pasi si multa apa!

alina_neamt 14 mai 2017 20:04:30

Re: Jurnal depresiv...
 
Cum inregistrezi pasii astia? Eu azi am mers o ora jumatate si , cu aplicatia de pe telefon, am ingregistrat 2000 de pasi.

nikytour 15 mai 2017 04:59:26

Re: Jurnal depresiv...
 
eu am o aplicatie pe tel de care sunt multumita se numeste iCare pedometru.

Zoe 15 mai 2017 06:25:18

Re: Jurnal depresiv...
 
Iar eu am una care se cheamă Pacer şi care e decentă.

Zoe 15 mai 2017 06:33:10

Re: Jurnal depresiv...
 
Citat:

Anterior postat de niculina04 (Post 1431374)
Codris tu cumperi carnea de pui?sau o primesti de la mama ta?daca cumperi ti-as sugera sa faci o pauza,are fff multi hormoni care pot sa-ti deregleze sistemul hormonal si influenta fluctuatiile de greutate.

nicule, hormonii la pui sînt interzişi prin lege de aproape 10 ani!
subscriu şi eu la aia cu cafeaua (cu lapte, pt mine), după ceai mi-e foame :))

GCM 15 mai 2017 07:01:35

Re: Jurnal depresiv...
 
Neata!

Am un zewatch care il pun dim la mana si pana seara inregistreaza tot! Il pot imperechea cu tel dar se consuma bateria la max 2 zile.

Azi am inceput doar cu cafea lapte si apa.

Incerc sa mananc mai putin deoarecea supara digestia si inca simt stomacul plin.

Se anunta o sapt plina si eu pic de somn...ma ajuta si vremeA

GCM 15 mai 2017 07:03:28

Re: Jurnal depresiv...
 
[FONT="Georgia"][COLOR="Teal"][SIZE="3"]Am luat pe mine o gecuta care pocneste ..clar trb sa fac un shopping mic 😆😆
Ps pt cunoascatoare..sangerarile intre 2 cm pot fi de la acid folic?

butterfly30 15 mai 2017 08:47:58

Re: Jurnal depresiv...
 
Nu, nu e acidul folic.

LOREDANA99 15 mai 2017 08:48:02

Re: Jurnal depresiv...
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1431284)
Niculici, codruta, haideti sa ne vorbim mai des, sa povestim, intrati aici si hai sa mai schimbam pareri, bune sau rele, despre orice! Mie imi lipsiti, la fel ca ancuta si claudia, miha, nici loredana nu prea mai scrie, Michelina a dispărut si ea. mai povestim sa ne mai descarcam! Toate suntem ici din aceleasi motive, toate avem perioade proaste, eu personal inteleg foarte bine ce inseamna sa te lupti cu toanele cantarului si ma simt bine intre cele care ma inteleg. Cu cine sa vorbesc? Cu sotul, care mananca mult si prost si are masuri de fotomodel? Cu prietena mea care s-a nascut slaba si o sa moara probabil la fel de slaba fara niciun efort? Cu mamicile din parc? Cu cine daca nu cu voi! :-s

Haha...Loredana sufera de oboseala cronica si un soi de depresie usoara, cred.
Eu trag de mine cu slabitul, dar adevarul este ca ma simt atat de obosita si fara chef incat de cele mai multe ori mi se rupe de cantar...aseara imi spunea sotul meu sa nu mai mananc cereale seara ca ingrasa...raspunsul...'nu-mi pasa!' :)) :))


Ora este GMT +2. Ora este acum 11:15:08.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO