forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal dessire (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dessire-3490.html)

andra_aly 26 iun 2010 17:00:12

Re: Jurnal dessire
 
Buna :) ce mai faci? esti bine? cum merge dieta?

LicuriciColorat 30 iun 2010 18:38:20

Re: Jurnal dessire
 
Hello Dessire
nu mai treci pe aici?>
ce mai faci>?dieta cum e?hai mai da-ne de veste>:D<

dessire 01 iul 2010 15:27:43

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de LicuriciColorat (Post 236321)
Hello Dessire
nu mai treci pe aici?>
ce mai faci>?dieta cum e?hai mai da-ne de veste>:D<

Buna, nu pot sa ma laud ca dieta merge bine pentru ca nu prea am avut cum sa o tin, am avut niste deplasari prin tara in interes de servici si nu am avut posibilitatea sa tin dieta cum trebuie...adica dulciuri nu am mancat ...dar in rest nu ma pot lauda cu nimic. Aseara am revenit in oras si intentionez sa ma apuc maine de dieta (sa dea Domnul). Azi o sa mananc o felie de tort ca ziua mamei mele...dar de maine sper sa revin la sb.
la tine cum merge treaba?

LicuriciColorat 01 iul 2010 16:32:29

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de dessire (Post 237413)

Buna, nu pot sa ma laud ca dieta merge bine pentru ca nu prea am avut cum sa o tin, am avut niste deplasari prin tara in interes de servici si nu am avut posibilitatea sa tin dieta cum trebuie...adica dulciuri nu am mancat ...dar in rest nu ma pot lauda cu nimic. Aseara am revenit in oras si intentionez sa ma apuc maine de dieta (sa dea Domnul). Azi o sa mananc o felie de tort ca ziua mamei mele...dar de maine sper sa revin la sb.
la tine cum merge treaba?


hey ma bucur ca revii la dieta
nu mai stiam nic de tine
poi eu bine cred,m-am apucat iarasi de disociata Iannei,si vreau so tin,bine nu o tin foarte strict dar nah,eu sper sa mai dau cateva kg jos:D
mult succes cu dieta
si La multi ani mamei tale>:D<

andra_aly 03 iul 2010 09:55:42

Re: Jurnal dessire
 
Buna:) cum a fost? ai trecut cu bine de ziua mamei tale? sau te-ai dat si la altceva?:)
mult succes iti doresc! si mai hai si pe la noi la raport cand mai ai timp>:D<

Slabuta 03 iul 2010 14:39:52

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de dessire (Post 237413)


Buna, nu pot sa ma laud ca dieta merge bine pentru ca nu prea am avut cum sa o tin, am avut niste deplasari prin tara in interes de servici si nu am avut posibilitatea sa tin dieta cum trebuie...adica dulciuri nu am mancat ...dar in rest nu ma pot lauda cu nimic. Aseara am revenit in oras si intentionez sa ma apuc maine de dieta (sa dea Domnul). Azi o sa mananc o felie de tort ca ziua mamei mele...dar de maine sper sa revin la sb.
la tine cum merge treaba?

Dessire, eu sa stii ca sunt suparata pe tine :P
Te-am asteptat, te-am tot asteptat si tu nu ai aparut pe orizontul Dietei South Beach :D

Eu deja am ajuns la 12 zi si de marti intra fructele, am slabit frumos. Asa ca daca nu te gasesc nici de data asta, vin si te iau cu maturicea :D:P

Felicitari mamei tale >:D<
Se admite doar o singura abatere :P

dessire 03 iul 2010 14:42:46

Re: Jurnal dessire
 
Buna, de ziua mamei mele am trecut cu bine, caci in afara de felia de tort nu am mancat altceva decat carne la gratar. In rest nu stiu ce sa zic, m-am cantarit dar avand in vedere ce erau ''rusii'' in vizita nu stiu daca era tocmai greuatea reala. O sa ma cantaresc si maine, si promit ca ma apuc serios de treaba.

dessire 03 iul 2010 14:48:37

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de slabuta (Post 239611)


Dessire, eu sa stii ca sunt suparata pe tine :P
Te-am asteptat, te-am tot asteptat si tu nu ai aparut pe orizontul Dietei South Beach :D

Eu deja am ajuns la 12 zi si de marti intra fructele, am slabit frumos. Asa ca daca nu te gasesc nici de data asta, vin si te iau cu maturicea :D:P

Felicitari mamei tale >:D<
Se admite doar o singura abatere :P

Stiu, daca ma tineam de treaba era gata faza 1, dar bata-l vina sef s-a apucat el sa treaca pe rosu la semafor si sa ramana fara carnet si uite asa m-am transformat eu in soferul lui personal:-s:(( si mi-a dat el mie toate planurile legate de dieta peste cap!!!
Ieri am baut o cafea mare cu zahar:-o, mi-am dat seama abia dupa ce am baut-ox-(
Azi am fost cuminte, omleta la mic dejun(la ora 11.30)cu pastrama de pui si salata de rosii si castraveti cu boabe de piper verde. ce mai urmeaza nu stiu....

Slabuta 05 iul 2010 15:57:56

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de dessire (Post 239624)

Stiu, daca ma tineam de treaba era gata faza 1, dar bata-l vina sef s-a apucat el sa treaca pe rosu la semafor si sa ramana fara carnet si uite asa m-am transformat eu in soferul lui personal:-s:(( si mi-a dat el mie toate planurile legate de dieta peste cap!!!
Ieri am baut o cafea mare cu zahar:-o, mi-am dat seama abia dupa ce am baut-ox-(
Azi am fost cuminte, omleta la mic dejun(la ora 11.30)cu pastrama de pui si salata de rosii si castraveti cu boabe de piper verde. ce mai urmeaza nu stiu....

Dessire, viata nu este perfecta si mereu vor aparea situatii care iti dea planurile peste cap. :)

Nimeni nu traieste intr-un mediu perfect, la tine sunt unele probleme, la alte slabute sunt altele, ideea e sa putem trai impreuna cu ele, nu sa ne opunem si ori de cate ori mai apare cate ceva sa nu ne dea chiar toate planurile peste cap.

Iti dai seama ca problemele nu se termina niciodata :D

Hai ca eu te astept de azi si nu mai accept nici o scuza. :P

LicuriciColorat 08 iul 2010 09:08:00

Re: Jurnal dessire
 
Hey Dessire
ce mai faci?dieta mai tii?
nu mai treci pe la noi?


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:46:34.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO