forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal dessire (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-dessire-3490.html)

dessire 19 apr 2010 16:04:01

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de mika_me (Post 156256)
:((...imi pare rau pentru tine desirre...sper sa se rezolve cu maseluta....eu nu stiu daca mi-a crescut maseaua de minte...daca da inseamna ca nu a fost asa dureros...daca trebuie sa fie asa dureros....inseamna ca nu mi-a crescut...
o zi frumoasas i fara tentatii!ai grija d etine!

La unele persoane cresc fara probleme, fara dureri, poate esti una dintre norocoase!:D
Eu am fost la dentist azi - merg pe antiinflamatorii si apa de gura dezinfectanta, nu mi-a facut nici o incizie cum m-am asteptat, a zis sa o lasam sa creasca in legea ei, si poate intr-o saptamana scap! Bine ca e ultima! Eu am avut probleme si cu primele 3 dar la dentist nu am ajuns, nu dureau chiar asa tare!
Partea buna in toata treaba asta e ca nu prea imi arde de mancare, doare cand mestec, am papat supica de pui cu zarzavat si iaurt - astea nu trebuiau mestecate:D

ianna 21 apr 2010 14:55:26

Re: Jurnal dessire
 
Cum rezisti la South Beach? Ai trecut la faza 2?

dessire 21 apr 2010 16:01:21

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 159797)
Cum rezisti la South Beach? Ai trecut la faza 2?

Am incheiat ieri faza I:D, de astazi sunt la faza II...dar cum nu am apucat sa merg la cumparaturi azi mananc ca pana acum + 1 kiwi;;).
In cele 2 saptamani de faza I am reusit sa scap de 4 kg;), acceptabil nu?
Nu pot sa ma bucur de rezultat intrucat sunt foarte racita:-s si m-am saturat de luat pastile:-w- parca nu au nici un efect:(( si imi vine sa [*125*] pe cineva.

La tine cum merge treaba?

ianna 21 apr 2010 16:25:16

Re: Jurnal dessire
 
:-o4 kg ! wow superb! felicitaaaaaaaaari>:D<

eu sunt la pauza ca tre sa vina rusii si sunt "invadata" de pofte :))

dessire 21 apr 2010 17:18:17

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 160007)
:-o4 kg ! wow superb! felicitaaaaaaaaari>:D<

eu sunt la pauza ca tre sa vina rusii si sunt "invadata" de pofte :))

Multumesc ianna!
Si la mine trebuiau sa vina dar se lasa asteptati:))

dessire 21 apr 2010 19:20:00

Re: Jurnal dessire
 
Mi-am promis ca dupa astea 2 saptamani de faza I ma apuc si de sport!:> sincer nici eu nu ma cred ce spun[*12*]
Momentan am scuza ca sunt foarte racita si ma dor muschii chiar si fara sport:((...dar raceala asta trece...si de saptamana viitoare ..
.prietenul meu ma :-@ca trebuie si sport, dar eu sunt o mare lenesa!!:-t
Ma tot gandesc ce sport sa fac..sa ma duc la sala[*25*], sa fac cardio acasa[*15*], hmm grea decizie... cred ca sportul meu preferat e somnul!!

dessire 21 apr 2010 19:33:56

Re: Jurnal dessire
 
[*64*]Am avut o revelatie, cred ca o sa ma apuc de dans...candva imi placea foarte mult sa dansez. Dau fuguta sa imi fac un playlist cu melodii mai ritmate[*20*]

andra_aly 21 apr 2010 19:43:57

Re: Jurnal dessire
 
Orice miscare este buna>:D< pune muzica si danseaza si sa vezi cum arzi caloriile:)

ianna 21 apr 2010 19:51:59

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de dessire (Post 160301)
[*64*]Am avut o revelatie, cred ca o sa ma apuc de dans...candva imi placea foarte mult sa dansez. Dau fuguta sa imi fac un playlist cu melodii mai ritmate[*20*]

fii un pic smechera...uita-te la o "tzopiala" gen zumba...ce miscari fac... mai trage cu ochiul si la tae-bo...si apoi iti pui ce muzica iti place tie in playlist si danseaza facand si ceva miscari din ce ai vazut la zumba si sau tae bo;)

dessire 21 apr 2010 21:03:33

Re: Jurnal dessire
 
Citat:

Anterior postat de ianna (Post 160329)
fii un pic smechera...uita-te la o "tzopiala" gen zumba...ce miscari fac... mai trage cu ochiul si la tae-bo...si apoi iti pui ce muzica iti place tie in playlist si danseaza facand si ceva miscari din ce ai vazut la zumba si sau tae bo;)

Superrr taaaaare ideea cu zumba!!! chiar imi place, cu asta o sa incep!![*3*][*3*][*3*]
thanks ianna!


Ora este GMT +2. Ora este acum 08:59:48.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO