forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Elena Claudia (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-elena-claudia-12681.html)

elena20sverige 28 oct 2015 09:57:18

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Buna !

Meniul de ieri : iaurt de vanilie si o banana

Pranz : peste cu 5 catofi mici si salata
Gustare : 1 banana
Cina : lasagna cu salata de varza.

Azi cantarul mi-a aratat -700 g .

elena20sverige 01 nov 2015 15:44:22

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Buna !

Nu am m-ai scris de mult! Am inceput practica la spital si nu am avut timp! Orcum nici nu am m-ai tinut dieta! Am mancat numai la spital plus multe dulciuri! :((. Dar gata nu ma m-ai las de dieta, de azi chiar ma tin. :D

Aness 01 nov 2015 21:46:48

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Buna Elena! Asa sa fie cum zici tu,de azi sa te tii de treaba mereu .Cica tot de azi ma tin si eu de treaba :)) sper sa si reusesc :D
Nu vrei si tu sa te inscrii in concurs, poate asa o sa fii mai motivata :) Eu chiar daca de multe ori nu scriu nimic , tot intru zilnic sa citesc ce mai scriu fetele , caci ma ajuta sa nu cad prada ispitelor.
Spor la slabit :)

elena20sverige 01 nov 2015 22:21:53

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Citat:

Anterior postat de Aness (Post 1390992)
Buna Elena! Asa sa fie cum zici tu,de azi sa te tii de treaba mereu .Cica tot de azi ma tin si eu de treaba :)) sper sa si reusesc :D
Nu vrei si tu sa te inscrii in concurs, poate asa o sa fii mai motivata :) Eu chiar daca de multe ori nu scriu nimic , tot intru zilnic sa citesc ce mai scriu fetele , caci ma ajuta sa nu cad prada ispitelor.
Spor la slabit :)

Ce concurs?

Aness 02 nov 2015 01:16:27

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Citat:

Anterior postat de elena20sverige (Post 1390993)
Ce concurs?


Se pare ca l-ai gasit singurica :D Si mai e un concurs lunar,il gasesti aici : http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...0-kg-6635.html

elena20sverige 05 nov 2015 12:22:21

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Deci am inceput bine -900 g in cateva zile:D. Sunt foarte multumita de mine si m-ai ales ca am fost foarte cuminte . Nu am mancat deloc prostii. :x. Pentru ca nu am mancat deloc prostii si am mancat numai mancare sanatoasa nici pofta de dulce nu mai am. Da, in primele 3 zile au fost dar m-am stapanit. La practica au fost dulciuri :biscuiti (o gramada). Dar nu am mancat deloc. Mi-am zis ca daca iau un biscuite ma ingras din nou. Acum ca cele 3 zile de chin (sa zicem) au trecut nici nu mi-am am nevoie de dulce. Deci un bun inceput. ;).

Fear will pass, regret is forever. :)

elena20sverige 15 nov 2015 23:07:56

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Nu am m-ai scris de mult in jurnal! Dupa ce m-am ingrasat din nou , am inceput din nou dieta . Astazi a mers bine ,chiar daca nu m-am antrenat, nici nu puteam. Am o raceala de vreo saptamana de nu imi trece deloc. Mai ales ca tusesc de parca as avea tuberculoza. Daca nu imi trece pana maine tusea, ma duc la doctor! :(

Azi dieta a mers bine : Am mancat omleta cu rosii si ardei la micul dejun . Dupa am mancat o clementina si o banana. La pranz piept de pui servit cu couscous si ardei si mazare fiarta si branza feta.
La cina am mancat 1 lipie cu salata (vegetarian). si 1 banana.

Am decis sa scriu in fiecare zi in jurnal. Poate asa ma motivez mai mult:).

elena20sverige 16 nov 2015 22:36:16

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Deci de azi imi scriu in fiecare zi ! M-am saturat ca de fiecare data sa trisez si asa ca m-am hotarat sa scriu ce mananc , chiar daca e sanatos sau nu.

Azi nu am mancat prea mult , nu prea am avut pofta de mancare

Mic-dejun : clatite cu banana
Gustare : 1 banana
Pranz : cam pe la 17:00 pui cu couscous si mazare fiarta

Cam atat am mancat azi , nu prea mult dar cel putin nu am mancat nesanatos.
A 2 zi de dieta in care nu m-am gandit sa ma duc sa imi cumpar ceva. Mai sunt 38 de zile pana la Craciun asa ca sunt hotarata sa slabesc.

rozica1965 16 nov 2015 22:45:14

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Succes Elena! Acum ti-am descoperit casuta!>:D<

elena20sverige 16 nov 2015 22:56:25

Re: Jurnal Elena Claudia
 
Citat:

Anterior postat de rozica1965 (Post 1392131)
Succes Elena! Acum ti-am descoperit casuta!>:D<

Multumesc ! Succes si tie ! La mai multe kg pierdute:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:06:32.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO