forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal ElyRoz (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-elyroz-12055.html)

marinuta 15 oct 2012 07:28:58

re: Jurnal ElyRoz
 
salutare scumpa...ieri am fost cuminte...:P...a fost hramul capitalei si mama ne-a invitat la ea...ne astepta desigur cu bunatati....eu am bagat doar ardei copti...salata de varza multaaaaaaaaaaaaaaaa si niste rosii...si desigur vin de la tara.....in resc toate bine si frumoase...azi o sa pap salata de rosii+1 felie de piine si niste carne de gaina coapta.....:D....Bravo pentru csadere...in cit timp ai scazut aceste 2 kg?[*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*]

ElyRoz 15 oct 2012 11:41:48

Re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1152185)
salutare scumpa...ieri am fost cuminte...:P...a fost hramul capitalei si mama ne-a invitat la ea...ne astepta desigur cu bunatati....eu am bagat doar ardei copti...salata de varza multaaaaaaaaaaaaaaaa si niste rosii...si desigur vin de la tara.....in resc toate bine si frumoase...azi o sa pap salata de rosii+1 felie de piine si niste carne de gaina coapta.....:D....Bravo pentru csadere...in cit timp ai scazut aceste 2 kg?[*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*][*65*]

Bravo ca ai fost cuminte!!>:D<>:D<>:D<
Astea 2 kg le-am slabit in 5 zile.am inceput cu vitamine si apoi un ciclu normal de dieta de 4 zile ,Sunt tare happyyyyyyyy:x:x:x

ElyRoz 15 oct 2012 11:42:31

Re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1152154)
Buna dimineata draga mea>:D<>:D<
Felicitari pentru minus[*76*][*76*][*76*][*76*][*76*][*mainilesus*][*mainilesus*][*mainilesus*][*mainilesus*][*mainilesus*]
iti doresc o zi frumoasa si spor la invatat...
am fugit si eu sa ma aranjez si la servici...:-*

ms ms ms sunt cea mai fericitaaaaaaaaa >:D<>:D<>:D<

marinuta 15 oct 2012 12:10:00

Re: Jurnal ElyRoz
 
si eu peste 7 zile ma voi cintari...:D

ElyRoz 15 oct 2012 14:30:52

Re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1152492)
si eu peste 7 zile ma voi cintari...:D

Eu nu rezist sa ma cantaresc atat de rar :-s
La 4 zile mi se pare ok :>:>:>
Tu o sa vezi si mai multe kilograme slabiteeee :x:x:x
Eu ma mai cantaresc o data pana vine la tine ziua de cantareala :))
Azi am avut proteine,am mancat un strugure dimineata si niste miez de seminte de floarea soarelui si la pranz 2 iaurturi unu simplu si unu cred ca am gresit tare ,era cu miere si nuci,mi-a facut cu ochiu,nu m-am putut abtine.
Si am baut si un iaurt de baut,nu mai intra dar am zis sa il pap,ca sa adun calorii.
Ca diseara mai pap doua 2 iaurturi si gata.
Acum fug la munca.
Pup dulce toate fetele si spor la treaba :>:>:>

Apropo,ce eram racita ieri azi sunt moarta,terminata,nu mai pot,am nasul rosu de cat am tras de el :)) si stranut intr-una si ma doare capul de mor,cu toate medicamentele nu ma lasa deloc,cum il misc putin simt ca se rupe :-s

[*hug*][*hug*][*hug*]

marinuta 15 oct 2012 16:27:04

Re: Jurnal ElyRoz
 
Pina atunci cumintica voi fi....:x

ElyRoz 15 oct 2012 19:54:26

Re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de marinuta (Post 1152681)
Pina atunci cumintica voi fi....:x

Foarte bine asa te vreau.Maine ma gandesc serios sa nu ma duc la facultate,sa stau acasa sa ma fac bine si sa si gatesc ,imi e gandul la niste ardei umpluti,ca maine e zi de amidon. Tu ce ai papat azi?

marinuta 16 oct 2012 07:02:10

Re: Jurnal ElyRoz
 
Neata scumpa...ieri am papat salata de rosii cu 1 felie de piine si carne coapta de gaina...atit la prinz cit si la cina...azi sincer nici nustiu ce voi papa...:)):)):))

mutulica 16 oct 2012 07:57:05

Re: Jurnal ElyRoz
 
http://www.seiza.ro/image/watermark/id/1323/version/0

ElyRoz 16 oct 2012 08:26:21

Re: Jurnal ElyRoz
 
Citat:

Anterior postat de mutulica (Post 1153001)

Sa fie o zi calduroasa de toamna [*ingrijorat*]


Ora este GMT +2. Ora este acum 09:47:03.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO