forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-eve-dieta-weight-watchers-8637.html)

EveEve 30 mar 2011 23:58:22

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Home sweet home..:xIn sfarsit#:-s!


Meniu 30.03.2011
Micul dejun
-250 ml suc de portocale – 118 kcal – 2.25 pt.
-47g paine integrala – 100 kcal – 1.8 pt.
-100g castraveti – 30 kcal – 0.2 pt.
-45g branza de vaca – 67 kcal – 1.57 pt.

Gustare 1
-12g biscuiti integrali fara zahar – 48 kcal – 1.02pt.

Pranz
-300 g castraveti – 45 kcal – 0.6 pt.
-150g rosii - 27 kcal – 0.2 pt.
-80g branza feta – 212 kcal – 5.68pt.

Gustare 2
-200g mere – 104 kcal – 0.9pt.

Cina
-150g pui la rotisor fara piele – 276 kcal – 4.95 pt.
-200g salata verde – 34 kcal – 0 pt.
-100g varza alba – 25 kcal – 0 pt.

Gustare 3
-250 ml Ceai de musetel – 3 kcal – 0 pt.

TOTAL INGERAT: 1089 kcal – 19.17pt

Activitati fizice
-70 min Aerobic – 470 kcal – 7 pt.
-20 min Mers rapid – 71 kcal
-Metabolism bazal – 1398 kcal

TOTAL CONSUMAT: 1939 kcal – 7 pt.

Roxii 31 mar 2011 00:05:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 598841)
Home sweet home..:xIn sfarsit#:-s!


Meniu 30.03.2011
Micul dejun
-250 ml suc de portocale – 118 kcal – 2.25 pt.
-47g paine integrala – 100 kcal – 1.8 pt.
-100g castraveti – 30 kcal – 0.2 pt.
-45g branza de vaca – 67 kcal – 1.57 pt.

Gustare 1
-12g biscuiti integrali fara zahar – 48 kcal – 1.02pt.

Pranz
-300 g castraveti – 45 kcal – 0.6 pt.
-150g rosii - 27 kcal – 0.2 pt.
-80g branza feta – 212 kcal – 5.68pt.

Gustare 2
-200g mere – 104 kcal – 0.9pt.

Cina
-150g pui la rotisor fara piele – 276 kcal – 4.95 pt.
-200g salata verde – 34 kcal – 0 pt.
-100g varza alba – 25 kcal – 0 pt.

Gustare 3
-250 ml Ceai de musetel – 3 kcal – 0 pt.

TOTAL INGERAT: 1089 kcal – 19.17pt

Activitati fizice
-70 min Aerobic – 470 kcal – 7 pt.
-20 min Mers rapid – 71 kcal
-Metabolism bazal – 1398 kcal

TOTAL CONSUMAT: 1939 kcal – 7 pt.

Hello Eve!>:D<Da pe unde mi`ai umblat toata ziua,ah?:-wImi place meniul tau,dar azi ai papat cam putintel.Puteai sa papi mai mult la pranz si era perfect>:D<

EveEve 31 mar 2011 00:31:55

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 598847)

Hello Eve!>:D<Da pe unde mi`ai umblat toata ziua,ah?:-wImi place meniul tau,dar azi ai papat cam putintel.Puteai sa papi mai mult la pranz si era perfect>:D<

Buna Roxi!:x>:D<
Hihih.. pai am o explicatie 2 in 1 pentru asta:))Zilele astea ajung foarte tarziu de la facultate, ca trebuie sa raman cu colegii peste program pentru un proiect. Si aseara cum era tarziu tare, am poposit direct la prietenul meu acasa, ca azi de dimineata trebuia sa primeasca un pachet, si el cum e plecat in eternele lui calatorii:))m-a lasat pe mine sefa peste casa:>Si cand sunt la el nu stau foarte mult pe net, ca ma bucur si eu putin de singuratate completa:))Apoi, din nou la facultate:PSi tot de aia am mancat si mai putin la pranz..Ma invarteam prin frigiderul lui, si nu stiam ce sa mananc:))Si pana la urma am decis sa nu ma complic prea mult, ceva usor si fara sa gatesc:">Dar remediem noi maine:>
Apropo, as manca maine niste paste integrale.. Imi dai si mie o idee cam cum cu ce as putea sa le prepar?;;)

Roxii 31 mar 2011 00:53:57

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 598861)
Buna Roxi!:x>:D<
Hihih.. pai am o explicatie 2 in 1 pentru asta:))Zilele astea ajung foarte tarziu de la facultate, ca trebuie sa raman cu colegii peste program pentru un proiect. Si aseara cum era tarziu tare, am poposit direct la prietenul meu acasa, ca azi de dimineata trebuia sa primeasca un pachet, si el cum e plecat in eternele lui calatorii:))m-a lasat pe mine sefa peste casa:>Si cand sunt la el nu stau foarte mult pe net, ca ma bucur si eu putin de singuratate completa:))Apoi, din nou la facultate:PSi tot de aia am mancat si mai putin la pranz..Ma invarteam prin frigiderul lui, si nu stiam ce sa mananc:))Si pana la urma am decis sa nu ma complic prea mult, ceva usor si fara sa gatesc:">Dar remediem noi maine:>
Apropo, as manca maine niste paste integrale.. Imi dai si mie o idee cam cum cu ce as putea sa le prepar?;;)

Aaa;;)Ok,atunci se accepta:))Mai,mai,dar ocupat tare e iubi tau;;)Te cred ca te bucuri de singuratate,si mie mi`ar place:xPai le poti face cu sos de rosii facut de tine,eventual si niste ciuperci:D>:D<Eu am fugit la somn,te pup si noapte buna!>:D<

EveEve 31 mar 2011 01:00:42

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 598865)

Aaa;;)Ok,atunci se accepta:))Mai,mai,dar ocupat tare e iubi tau;;)Te cred ca te bucuri de singuratate,si mie mi`ar place:xPai le poti face cu sos de rosii facut de tine,eventual si niste ciuperci:D>:D<Eu am fugit la somn,te pup si noapte buna!>:D<

Ocupat e putin spus:))Il vad cam de 4 ori pe luna. Multa lume ne intreaba cum de ne intelegem asa bine, nu ne certam, nu ne contrazicem..Pai cand te vezi 4 zile din 30 cat are luna, unde sa mai incapa si certurile, contrazicerile si tot ce mai tine de o relatie normala?:))In fine:-j
Hmmm buna idee pt paste:XMi se tot plimba prin minte si niste mozzarela, insa pana maine promit ca o voi trimite la plimbare prin alta parte:))
Si eu te pup Roxi, si noapte buna iti doresc!>:D<:-*

Alexandra Andreea 31 mar 2011 06:23:32

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Buna dimineatza Eve! >:D< Astazi vin cu floricele, pentru ca vad ca se face din ce in ce mai cald afara! ;;)
http://img.kudika.ro/comunitate/phot.../2/4252991.jpg

Si mie imi place ce ai papat, dar sunt de aceeasi parere cu Roxi! ;;) Si, puteai sa inlocuiesti pranzul cu cina, ca sa fie mai usoara!;;) Iar seara puteai sa bagi un mar, eventual copt cu scortisoara ;;) ...sau orice alt fruct! >:D<

Spaghetele, eu le fierb doar 5 min, ca sa nu iasa amidonul din ele si sa nu se depuna, si fac cum a zis Roxi, cu sos de rosii si condimente! :x Cateodata in sos mai pun si putin usturoi! :"> Le poti asorta cu legume, gen broccoli si ciuperci, sau simple! >:D<

O zi frumoasa! :-*

Romyna 31 mar 2011 08:40:09

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
http://i588.photobucket.com/albums/s...r4e0dd2678.gif

Roxii 31 mar 2011 09:48:47

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 598866)
Ocupat e putin spus:))Il vad cam de 4 ori pe luna. Multa lume ne intreaba cum de ne intelegem asa bine, nu ne certam, nu ne contrazicem..Pai cand te vezi 4 zile din 30 cat are luna, unde sa mai incapa si certurile, contrazicerile si tot ce mai tine de o relatie normala?:))In fine:-j
Hmmm buna idee pt paste:XMi se tot plimba prin minte si niste mozzarela, insa pana maine promit ca o voi trimite la plimbare prin alta parte:))
Si eu te pup Roxi, si noapte buna iti doresc!>:D<:-*

Offf,aiurea:-s Si eu ma vad rar cu iubitu dar noi tot ne certam..la telefon,pe mess,unde prindem:))Dar cand suntem impreuna nu mai ne certam:D

Trimite`o departe ca are multe calorii:))Te`am pupat,o zi minunata iti doresc!>:D<

EveEve 31 mar 2011 09:55:24

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 598887)
Buna dimineatza Eve! >:D< Astazi vin cu floricele, pentru ca vad ca se face din ce in ce mai cald afara! ;;)
http://img.kudika.ro/comunitate/phot.../2/4252991.jpg

Si mie imi place ce ai papat, dar sunt de aceeasi parere cu Roxi! ;;) Si, puteai sa inlocuiesti pranzul cu cina, ca sa fie mai usoara!;;) Iar seara puteai sa bagi un mar, eventual copt cu scortisoara ;;) ...sau orice alt fruct! >:D<

Spaghetele, eu le fierb doar 5 min, ca sa nu iasa amidonul din ele si sa nu se depuna, si fac cum a zis Roxi, cu sos de rosii si condimente! :x Cateodata in sos mai pun si putin usturoi! :"> Le poti asorta cu legume, gen broccoli si ciuperci, sau simple! >:D<

O zi frumoasa! :-*

Buna dimineata, Ale!
Iti multumesc pentru flori:xWow, asa bine incep dimineata cand intru aici si vad cadourile tale;))8->
Intr-adevar, am mancat mai putin ca de obicei, dar o sa remediem astazi ca am putin mai mult timp sa imi planific bine meniul;)) Si cred ca o sa-mi fac si un mar cu scortisoara pe la gustarea 2, sau 3;)))
Abea astept sa imi fac pastele..8-> Cred ca o sa mi le fac simple, doar cu sos de rosii. Chiar nu am mai mancat demult paste, si imi era pofta;))
O zi frumoasa si tie, si multumesc pentru vizita>:D<!:-*

EveEve 31 mar 2011 09:57:19

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 599086)

Buna dimineata Romyna!>:D<
Tare frumos ursuletul de la tine;))
CUm te-ai trezit in dimineata asta?:D

EveEve 31 mar 2011 10:00:04

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 599278)

Offf,aiurea:-s Si eu ma vad rar cu iubitu dar noi tot ne certam..la telefon,pe mess,unde prindem:))Dar cand suntem impreuna nu mai ne certam:D

Trimite`o departe ca are multe calorii:))Te`am pupat,o zi minunata iti doresc!>:D<

:))Eh..e bine ca va certati. Cearta e sanatoasa;))EVolueaza relatia. A mea sta pe loc, deci n-am nici un avantaj din asta:))
Este deja departe#:-s! Azi m-am trezit doar cu pofta de paste si sos de rosii:x...Asa ca asteptam pranzul;;)
Si eu te pup, si sa ai o zi cel putin la fel de minunata>:D<:-*!

Roxii 31 mar 2011 10:15:48

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599328)
:))Eh..e bine ca va certati. Cearta e sanatoasa;))EVolueaza relatia. A mea sta pe loc, deci n-am nici un avantaj din asta:))
Este deja departe#:-s! Azi m-am trezit doar cu pofta de paste si sos de rosii:x...Asa ca asteptam pranzul;;)
Si eu te pup, si sa ai o zi cel putin la fel de minunata>:D<:-*!

E bine sa te certi asa..rarutz..dar deja el a inceput cam des cu cearta:))

Asa;;)Si eu as papa paste cu rosii,cred ca o sa`mi cumpar si eu :D>:D<

Romyna 31 mar 2011 10:34:39

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599322)
Buna dimineata Romyna!>:D<
Tare frumos ursuletul de la tine;))
CUm te-ai trezit in dimineata asta?:D

Sunt fericita pentru ca am fost sunata pentru cateva interviuri.Cu putin noroc ma angajez si nu mai stau sa ma gandesc numai la mancare.

Acum ma pregatesc de sport,dupa Pasti o sa-mi fac abonament la sala:D

Ma duc la sport va pupacesc:-*:-*:-*

Romyna 31 mar 2011 10:36:09

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599328)
:))Eh..e bine ca va certati. Cearta e sanatoasa;))EVolueaza relatia. A mea sta pe loc, deci n-am nici un avantaj din asta:))
Este deja departe#:-s! Azi m-am trezit doar cu pofta de paste si sos de rosii:x...Asa ca asteptam pranzul;;)
Si eu te pup, si sa ai o zi cel putin la fel de minunata>:D<:-*!

si noi ne certam,bine noi stam si impreuna:)) ne certam din prostii si dupa 1o minute ne impacam.
Cred ca asa fac toate cuplurile:-*

EveEve 31 mar 2011 10:44:33

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 599389)

E bine sa te certi asa..rarutz..dar deja el a inceput cam des cu cearta:))

Asa;;)Si eu as papa paste cu rosii,cred ca o sa`mi cumpar si eu :D>:D<

Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 599466)
si noi ne certam,bine noi stam si impreuna:)) ne certam din prostii si dupa 1o minute ne impacam.
Cred ca asa fac toate cuplurile:-*

Pai..ca sa fiu sincera, si mie mi-ar place sa ne mai certam uneori:))Bine, nu certuri din alea grave, dar asa cat sa spui ce ai pe suflet;))
Dar cand este plecat si vorbim la telefon, avem fiecare cate o zi plina, si chiar daca nu o am eu, o are cu siguranta el:))Asa ca ne consumam energiile in a ne povesti. Cand vine pe acasa, ne consumam energiile si putinul timp in a povesti mai mult&co:))
Mie mi-ar place cateodata sa incep o discutie sa se asemene oarecum cu o mica cearta, dar chiar daca as ajunge la asta, nu cred ca i-as putea spune ce ma deranjeaza.. Asa ca mai bine stau in banca mea;))

EveEve 31 mar 2011 10:50:47

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 599456)
Sunt fericita pentru ca am fost sunata pentru cateva interviuri.Cu putin noroc ma angajez si nu mai stau sa ma gandesc numai la mancare.

Acum ma pregatesc de sport,dupa Pasti o sa-mi fac abonament la sala:D

Ma duc la sport va pupacesc:-*:-*:-*

Yyyyeeeeeyyy!! Felicitari!!:D
Cu siguranta, cand va apare postul potrivit pentru tine, te vei angaja;;) Succes la interviuri, si sa vii numai cu vesti bune;))
E foarte bine daca iti faci abonament la sala...Una e cand faci singurica(desi si asta ajuta extraordinar de mult) si alta cand te indruma cineva:D Eu din pacate inca sunt putin complexata, si nu cred ca m-as simti in largul meu la sala..;)) Insa cand voi mai slabi putin (care apropo, vad ca de data asta este un proces extraordinar de lent!!!:))), cu siguranta o sa ma inscriu si eu.
Eu o sa fac sport diseara cand vin de la cursuri. aseara m-am culcat pe la 3:30, si abea pe la 9:45 m-am trezit si eu:">Asa ca m-am pus direct la invatat, cu mici pauze in care intru pe forum sa mai citesc pe ici pe colo:)).
Bafta la sport, si sa te tii cu dintii de el, ca face minuni!!!;;):-> Pupic:*

Romyna 31 mar 2011 10:54:44

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599513)
Yyyyeeeeeyyy!! Felicitari!!:D
Cu siguranta, cand va apare postul potrivit pentru tine, te vei angaja;;) Succes la interviuri, si sa vii numai cu vesti bune;))
E foarte bine daca iti faci abonament la sala...Una e cand faci singurica(desi si asta ajuta extraordinar de mult) si alta cand te indruma cineva:D Eu din pacate inca sunt putin complexata, si nu cred ca m-as simti in largul meu la sala..;)) Insa cand voi mai slabi putin (care apropo, vad ca de data asta este un proces extraordinar de lent!!!:))), cu siguranta o sa ma inscriu si eu.
Eu o sa fac sport diseara cand vin de la cursuri. aseara m-am culcat pe la 3:30, si abea pe la 9:45 m-am trezit si eu:">Asa ca m-am pus direct la invatat, cu mici pauze in care intru pe forum sa mai citesc pe ici pe colo:)).
Bafta la sport, si sa te tii cu dintii de el, ca face minuni!!!;;):-> Pupic:*

Si eu sunt complexata,dar unde merg eu e non stop:)) si mi-a zis instructorul ca imi promite el ca o sa-mi spuna sa vin cand e mai putina lume:))))))))))

Cand m-am interesat de sala i-am zis ca vin dupa Pasti dar as vrea sa vin mai seara cand nu e multa lume:))))Si dupa ce mi-a explicat ca nu e bine sa fiu complexata s-a dat batut si mi-a zis ca pot venii seara ,atunci nu e multa lume:))

EveEve 31 mar 2011 11:00:45

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 599528)
Si eu sunt complexata,dar unde merg eu e non stop:)) si mi-a zis instructorul ca imi promite el ca o sa-mi spuna sa vin cand e mai putina lume:))))))))))

Cand m-am interesat de sala i-am zis ca vin dupa Pasti dar as vrea sa vin mai seara cand nu e multa lume:))))Si dupa ce mi-a explicat ca nu e bine sa fiu complexata s-a dat batut si mi-a zis ca pot venii seara ,atunci nu e multa lume:))

:))Adevarul e ca, atunci cand ne incapatanam...:))
Eu nu stiu, pentru alte fete vad altfel realitatea...Incurajez pe oricine sa mearga la sala, sa nu se simta complexata, pentru ca de aia e sala. Plus ca, cu siguranta mai sunt si alte persoane cu kg in plus, deci nu ar avea de ce sa se simta complexate. Dar cand e vorba despre mine..Parca se schimba radical lucrurile:))Si raman si fac tot acasa;))

julya 31 mar 2011 11:06:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Buna Eve!ma bag si eu ca musca in lapte :) .La sala unde merg eu vin multe fete care arata super bine!!numai eu si cateva doamne mai plinute....dar incerc sa nu ma gandesc la asta!!Ma gandesc la blugii la care aspir cu cateva numere mai mici si fac mai cu spor!!! ( PS si eu am fost un copil grasut de mic pe care mama il indopa,ma regasesc in povestea ta :( ) Bafta la slabit!!

Alexandra Andreea 31 mar 2011 11:15:09

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Gata! :D Ti-am acceptat! :">

EveEve 31 mar 2011 11:21:38

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de julya (Post 599565)
Buna Eve!ma bag si eu ca musca in lapte :) .La sala unde merg eu vin multe fete care arata super bine!!numai eu si cateva doamne mai plinute....dar incerc sa nu ma gandesc la asta!!Ma gandesc la blugii la care aspir cu cateva numere mai mici si fac mai cu spor!!! ( PS si eu am fost un copil grasut de mic pe care mama il indopa,ma regasesc in povestea ta :( ) Bafta la slabit!!

Buna julya!>:D<>:D<>:D<
Nu te bagi ca musca-n lapte!! Ma bucur tare mult cand am musafiri noi la mine in casuta;))Deci bine ai venit>:D<!
Atunci, daca sunt multe fete care arata bine, priveste-le pe ele, si gandeste-te ca asa vei ajunge si tu daca te vei tine de treaba. Daca ele au putut, poti si tu, si noi toate, cu siguranta;;) Ca sa nu mai vorbim despre cum vor arata blugii pe noua ta silueta..8->Si acum ca vine vara, rochitele, bluzitele de tot felul..:X
Asa-i ca-i aiurea sa te indoape cu de toate cand esti mic?:(( Atunci nu ne dam seama...Dar pe la 12, 13 ani cand hormonii incep sa fiarba in noi:))Si vedem ca prietenele au succes cu baietii iar noi fiind plinute stam pe tusa...Nu mai e deloc funny. Asta, adaugat comentariilor venite de la colegi...Pe mine m-au demoralizat total, eu fiind foarte receptiva la ce imi spun cei din jur, si punand la suflet ceea ce mi se spune litera cu litera... Asa ca am cazut intr-un final in capcana acelei diete, daca o pot numi asa, uracioase, cu care am reusit sa-mi stric o parte din organism..
Dar bine ca am deschis cu toate ochii, ne aflam aici si ne sprijinim una pe alta, pana cand vom ajunge unde ne dorim:x
Tie cum iti merge?:D Multa bafta si tie in lupta cu kg, si te mai astept pe la mine>:D<:-*!

Alexandra Andreea 31 mar 2011 11:32:48

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599513)
Yyyyeeeeeyyy!! Felicitari!!:D
Cu siguranta, cand va apare postul potrivit pentru tine, te vei angaja;;) Succes la interviuri, si sa vii numai cu vesti bune;))
E foarte bine daca iti faci abonament la sala...Una e cand faci singurica(desi si asta ajuta extraordinar de mult) si alta cand te indruma cineva:D Eu din pacate inca sunt putin complexata, si nu cred ca m-as simti in largul meu la sala..;)) Insa cand voi mai slabi putin (care apropo, vad ca de data asta este un proces extraordinar de lent!!!:))), cu siguranta o sa ma inscriu si eu.
Eu o sa fac sport diseara cand vin de la cursuri. aseara m-am culcat pe la 3:30, si abea pe la 9:45 m-am trezit si eu:">Asa ca m-am pus direct la invatat, cu mici pauze in care intru pe forum sa mai citesc pe ici pe colo:)).
Bafta la sport, si sa te tii cu dintii de el, ca face minuni!!!;;):-> Pupic:*

Si de femeile care au vreo 80 de kg ce mai zici? :D Pe mine m-ar motiva! ;;) Saru-mana de comenturi! >:D<

julya 31 mar 2011 11:45:56

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Comentariile de la colegi erau cele mai rele!! Nu am sa pot uita niciodata!!Dar prin clasa a 10-a m-am ambitionat si ca sa arat ca pot am slabit mult,tot asa cu diete draconice,aveam pe atunci 64 de kg b-).Ajunsesem sa fac si 600 abdomene pe seara.Sper ca o sa pot uita in timp.Iti multumesc mult pentru incurajari,inseamna f mult pt mine!! >:D<>:D<>:D< Eu am avut 84,acum am inceput sa stau p loc la 78,4,dar nu ma las deloc!!nu de data asta!!De data aceasta,pot sa spun ca incerc sa adopt un stil de viata sanatos!!!\:D/

EveEve 31 mar 2011 12:10:47

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 599625)

Si de femeile care au vreo 80 de kg ce mai zici? :D Pe mine m-ar motiva! ;;) Saru-mana de comenturi! >:D<

Stiu ca ar fi o motivatie extraordinara...Asta le spun si eu fetelor care le trebuie un impuls ca sa ajunga la sala..;))Insa din pacate, parca imi rasuna in minte unele vorbe din trecut, si de aceea am senzatia ca toata lumea s-ar uita numai la mine si ar rade(ca parca alta treaba n-au de facut saracii oameni:)))..Mi-e rusine si de mama daca intra din intamplare in camera mea cand fac sport:"> Insa sper ca in curand sa ma simt putin mai bine in pielea mea si sa pot trece peste chestiile astea, sa ma duc si eu la sala ca tot omu´..;))
Pentru commenturi nu ai de ce sa-mi multumesti, chiar esti foarte frumoasa!:-*

EveEve 31 mar 2011 12:14:12

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de julya (Post 599651)
Comentariile de la colegi erau cele mai rele!! Nu am sa pot uita niciodata!!Dar prin clasa a 10-a m-am ambitionat si ca sa arat ca pot am slabit mult,tot asa cu diete draconice,aveam pe atunci 64 de kg b-).Ajunsesem sa fac si 600 abdomene pe seara.Sper ca o sa pot uita in timp.Iti multumesc mult pentru incurajari,inseamna f mult pt mine!! >:D<>:D<>:D< Eu am avut 84,acum am inceput sa stau p loc la 78,4,dar nu ma las deloc!!nu de data asta!!De data aceasta,pot sa spun ca incerc sa adopt un stil de viata sanatos!!!\:D/

Si eu stau pe loc.. Adica nu stau pe loc, m-am ingrasat 1 kg cand mi-au venit musafirii:)) Insa m-am cantarit marti, si am dat 300g jos din acel kg, m-am mai cantarit si azi si tot la aceiasi greutate de marti sunt:)) Asa ca am decis sa ma cantaresc mai rar. Macar la 2-3 saptamani, sa vad daca reusesc..Ca ma enervez cand vad ca stau asa mult pe loc:| Insa tot nu ma las>:)Continui sa imi corecez alimentatia si cu sportul..Odata si odata tot o sa fim noi rasplatite pentru asta:>.
Tu urmezi vreo dieta anume?:D

Alexandra Andreea 31 mar 2011 12:18:13

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599701)
Stiu ca ar fi o motivatie extraordinara...Asta le spun si eu fetelor care le trebuie un impuls ca sa ajunga la sala..;))Insa din pacate, parca imi rasuna in minte unele vorbe din trecut, si de aceea am senzatia ca toata lumea s-ar uita numai la mine si ar rade(ca parca alta treaba n-au de facut saracii oameni:)))..Mi-e rusine si de mama daca intra din intamplare in camera mea cand fac sport:"> Insa sper ca in curand sa ma simt putin mai bine in pielea mea si sa pot trece peste chestiile astea, sa ma duc si eu la sala ca tot omu´..;))
Pentru commenturi nu ai de ce sa-mi multumesti, chiar esti foarte frumoasa!:-*

La mine a intrat bunicamea in camera, si faceam Tae-Bo, si era sa-i dau un picior in gura!! :)) >:)

EveEve 31 mar 2011 12:33:55

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 599718)

La mine a intrat bunicamea in camera, si faceam Tae-Bo, si era sa-i dau un picior in gura!! :)) >:)

=))))))))))))))=)))))))))))))=)))))))))))))=)))))) )))))))))))))))))))))))))
:)):)):)):)):)):)):)):)):))
Ce tare!!=)) Chiar m-am amuzat=))=))=))
Saraca de ea:))nu a zis nimic?:))

Romyna 31 mar 2011 14:50:46

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 599718)


La mine a intrat bunicamea in camera, si faceam Tae-Bo, si era sa-i dau un picior in gura!! :)) >:)

Na ca eu eram deprimata cu kg astea multe ale mele si m-ai facut sa rad:)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))

Alexandra Andreea 31 mar 2011 14:53:39

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Ehh...ce sa mai zica saraca! :))) A facut ochii mari si a inchis de urgenta usa! :))) O fi zicand ca au venit turcii! =))

Romyna 31 mar 2011 14:54:55

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de julya (Post 599651)
Comentariile de la colegi erau cele mai rele!! Nu am sa pot uita niciodata!!Dar prin clasa a 10-a m-am ambitionat si ca sa arat ca pot am slabit mult,tot asa cu diete draconice,aveam pe atunci 64 de kg b-).Ajunsesem sa fac si 600 abdomene pe seara.Sper ca o sa pot uita in timp.Iti multumesc mult pentru incurajari,inseamna f mult pt mine!! >:D<>:D<>:D< Eu am avut 84,acum am inceput sa stau p loc la 78,4,dar nu ma las deloc!!nu de data asta!!De data aceasta,pot sa spun ca incerc sa adopt un stil de viata sanatos!!!\:D/

Si clegii mei erau la fel:( Nici nu vreau sa-mi amintesc.La fel ca tine in clasa am slabit mult,aveam 49 de kg tot cu diete draconice...acum am ajuns la 85...ma rog 84 mai nou:(
Groaznic...de data asta poate sa fie tornada,cutrem,sfarsitul lumii ca eu tot slabesc...asta e cea mai mare dorinta a mea...vreau sa fiu slaba

Alexandra Andreea 31 mar 2011 14:55:43

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 600091)
Si clegii mei erau la fel:( Nici nu vreau sa-mi amintesc.La fel ca tine in clasa am slabit mult,aveam 49 de kg tot cu diete draconice...acum am ajuns la 85...ma rog 84 mai nou:(
Groaznic...de data asta poate sa fie tornada,cutrem,sfarsitul lumii ca eu tot slabesc...asta e cea mai mare dorinta a mea...vreau sa fiu slaba

Asa vreau sa fii!!! Optimista! >:D< BRAVO!! :-* Suntem langa tine! :-*

Romyna 31 mar 2011 16:30:14

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Multumesc mult Ale:">:-*:-*:-*:-*

Roxii 31 mar 2011 17:44:28

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599492)
Pai..ca sa fiu sincera, si mie mi-ar place sa ne mai certam uneori:))Bine, nu certuri din alea grave, dar asa cat sa spui ce ai pe suflet;))
Dar cand este plecat si vorbim la telefon, avem fiecare cate o zi plina, si chiar daca nu o am eu, o are cu siguranta el:))Asa ca ne consumam energiile in a ne povesti. Cand vine pe acasa, ne consumam energiile si putinul timp in a povesti mai mult&co:))
Mie mi-ar place cateodata sa incep o discutie sa se asemene oarecum cu o mica cearta, dar chiar daca as ajunge la asta, nu cred ca i-as putea spune ce ma deranjeaza.. Asa ca mai bine stau in banca mea;))

Eh,dar ar trebui sa`i spui daca si cand te deranjeaza cv nu sa tii in tine.Chiar daca va vedeti rar il inveti prost.Daca tu nu`i spui inca de la bun inceput ce te deranjeaza,mai incolo cand veti sta impreuna si va veti vedea mai des o sa incepi sa rabufnesti cand va face cv ce nu`ti convine si atunci va spune ca te`ai schimbat,ca te`ai facut rea,ca inainte nu ziceai nimic si acum nu`ti mai convine si iar nu e bine8-|


Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599701)
Stiu ca ar fi o motivatie extraordinara...Asta le spun si eu fetelor care le trebuie un impuls ca sa ajunga la sala..;))Insa din pacate, parca imi rasuna in minte unele vorbe din trecut, si de aceea am senzatia ca toata lumea s-ar uita numai la mine si ar rade(ca parca alta treaba n-au de facut saracii oameni:)))..Mi-e rusine si de mama daca intra din intamplare in camera mea cand fac sport:"> Insa sper ca in curand sa ma simt putin mai bine in pielea mea si sa pot trece peste chestiile astea, sa ma duc si eu la sala ca tot omu´..;))
Pentru commenturi nu ai de ce sa-mi multumesti, chiar esti foarte frumoasa!:-*

Dar nu trebuie sa`ti fie rusine scumpo.Si eu eram grasana si tot m`am dus la sala.E adevarat ca ma simteam un pic cam prost cand vedeam una slabutza sau care arata bine dar asa ma motivam mai rau si acum vreau sa spun ca desi m`as putea mentine doar mergand de cateva ori pe sapt la alergat sau facand in casa exercitii nu renunt la sala pt ca nu pot.Deja m`au luat in ochi si antrenoarele,m`am imprietenit cu ele si mereu stau in spatele lor ca atunci cand ele mai se plimba prin sala sa corecteze fetele sa raman eu indrumatoare:PSi stai linistita,ca eu vad fete care vin de luni bune si sunt foarte grasutze si nici nu au slabit deloc dar nu le e rusine.Sau mai sunt cate unele care vin la sala si tot se ingrasa:))Mie mi`ar fi fost rusine sa stiu ca fac un sport sa slabesc si de fapt sa vin pe zi ce trece mai grasa:-sDar daca lor nu le e,tie de ce ti`ar fi?>:/


Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 599708)
Si eu stau pe loc.. Adica nu stau pe loc, m-am ingrasat 1 kg cand mi-au venit musafirii:)) Insa m-am cantarit marti, si am dat 300g jos din acel kg, m-am mai cantarit si azi si tot la aceiasi greutate de marti sunt:)) Asa ca am decis sa ma cantaresc mai rar. Macar la 2-3 saptamani, sa vad daca reusesc..Ca ma enervez cand vad ca stau asa mult pe loc:| Insa tot nu ma las>:)Continui sa imi corecez alimentatia si cu sportul..Odata si odata tot o sa fim noi rasplatite pentru asta:>.
Tu urmezi vreo dieta anume?:D

Pai e normal sa ai in plus cand esti pe rosu.Eu am si cate 1.5 kg in plus in perioada aia:))Dar dupa ce pleaca musafirii iau cu ei si kg in plus.Ala nu e grasime,e retinere de apa care dispare dupa ce trec rusii si o sa revii la normal >:D<

EveEve 31 mar 2011 19:52:57

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 600089)
Ehh...ce sa mai zica saraca! :))) A facut ochii mari si a inchis de urgenta usa! :))) O fi zicand ca au venit turcii! =))

Hai ca iar mi-am amintit si am inceput sa rad=))Dupa ce m-am intristat si am scris un roman la Chriselle in jurnal:))
Wahahahaha=))=))=))=))

Alexandra Andreea 31 mar 2011 19:56:23

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Am vazut ce ai scris...si imi place ff tare! >:D< Dar am o intrebare ;;) : de ce crezi ca nu te poti descurca cu 700 de euro pe luna in Ro? :-s

EveEve 31 mar 2011 19:59:16

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Romyna (Post 600091)
Si clegii mei erau la fel:( Nici nu vreau sa-mi amintesc.La fel ca tine in clasa am slabit mult,aveam 49 de kg tot cu diete draconice...acum am ajuns la 85...ma rog 84 mai nou:(
Groaznic...de data asta poate sa fie tornada,cutrem,sfarsitul lumii ca eu tot slabesc...asta e cea mai mare dorinta a mea...vreau sa fiu slaba

Da..comentariie colegilor, mai ales la o varsta frageda te pot demoraliza total:|Plus ca din lipsa de informatii, faci ce te taie capul numai sa te schimbi, sa nu mai fii subiect de ras...Ma rog, uneori inca imi rasuna in minte unele chestii pe care le spuneau.. Insa incetul cu incetul, altele dintre ele incep sa ma amuze:))
De exemplu, stiu ca eram prin clasa:-?...A 5-a sau a 6-a. Ma rog, venea Craciunul, si s-a propus sa facem clasa noastra o scenete despre nasterea lui Isus..etc. Si vorbeam noi cu profesorii, discutam despre ce rol ni s-ar potrivi la fiecare, s.a.m.d. La care un coleg mai rasarit, sare el in sus si zice "Pai..Evelina ar putea fi vaca din staul" :)):)):))
Acum rad, si chiar ma amuz sincer de unele faze, insa stiu ca pe vremea aceea, cred ca am plans vreo cateva luni, fara sa exagerez pentru faza aia...:))Ce copil mic si prostut mai eram..:">Oricum, acel coleg in concret, dupa ce am slabit si m-am facut eu fata frumoasa:))Cred ca a platit saracul de el cu varf si indesat pentru vorbele alea:))>:)
Ar fi bine sa putem uita totul, si sa incepem o noua viata, eliminand partile trecutului care dor...8->

EveEve 31 mar 2011 20:11:00

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 600252)

Eh,dar ar trebui sa`i spui daca si cand te deranjeaza cv nu sa tii in tine.Chiar daca va vedeti rar il inveti prost.Daca tu nu`i spui inca de la bun inceput ce te deranjeaza,mai incolo cand veti sta impreuna si va veti vedea mai des o sa incepi sa rabufnesti cand va face cv ce nu`ti convine si atunci va spune ca te`ai schimbat,ca te`ai facut rea,ca inainte nu ziceai nimic si acum nu`ti mai convine si iar nu e bine8-|




Dar nu trebuie sa`ti fie rusine scumpo.Si eu eram grasana si tot m`am dus la sala.E adevarat ca ma simteam un pic cam prost cand vedeam una slabutza sau care arata bine dar asa ma motivam mai rau si acum vreau sa spun ca desi m`as putea mentine doar mergand de cateva ori pe sapt la alergat sau facand in casa exercitii nu renunt la sala pt ca nu pot.Deja m`au luat in ochi si antrenoarele,m`am imprietenit cu ele si mereu stau in spatele lor ca atunci cand ele mai se plimba prin sala sa corecteze fetele sa raman eu indrumatoare:PSi stai linistita,ca eu vad fete care vin de luni bune si sunt foarte grasutze si nici nu au slabit deloc dar nu le e rusine.Sau mai sunt cate unele care vin la sala si tot se ingrasa:))Mie mi`ar fi fost rusine sa stiu ca fac un sport sa slabesc si de fapt sa vin pe zi ce trece mai grasa:-sDar daca lor nu le e,tie de ce ti`ar fi?>:/




Pai e normal sa ai in plus cand esti pe rosu.Eu am si cate 1.5 kg in plus in perioada aia:))Dar dupa ce pleaca musafirii iau cu ei si kg in plus.Ala nu e grasime,e retinere de apa care dispare dupa ce trec rusii si o sa revii la normal >:D<

Pai nu stiu Roxi...Pe mine de exemplu ma deranjeaza ca e atat de mult timp plecat. Cred ca e singurul si cel mai grav lucru care ma deranjeaza la el. Deci in ritmul asta, relatia nu prea ajunge in nici un loc. Stagneaza, la fel ca kg mele:)) Asa este foarte atent, ma suna mereu, imi face cadouri, imi comanda flori..Ma asculta cand am probleme si stiu ca imi ofera cel mai bun sfat care mi-l poate oferi..
Insa nu pot sa ii spun ca ma deranjeaza ca este atat de mult plecat. Pentru ca stiu de cand inca era el la facultate, imi zicea ca tare si-ar dori un job de genul acesta, sa poata organiza campanii, sa calatoreasca mult, sa fie bine platit..:))Nu vroia chiar in domeniul cu care se coupa firma pt care lucreaza acum, dar ceva cam 90%asemanator. Si eu, stiind ca asta era visul lui, si ca datorita muncii si perseverentei lui in studiu si in a-si perfectiona zi de zi munca(pt ca la capitolele astea este f ambitios), a ajuns sa obtina oarecum postul dorit, cum as putea sa-i cer acum sa-l lase pentru mine? Si daca i-as cere asta, sa zicem ca il cunosc de mult timp, si sunt cam 85% sigura ca imi va face pe plac. Insa asa iar nu m-as simti bine, pentru ca da, ar fi langa mine, insa el nu s-ar simti pe deplin realizat.Si incerc sa ma pun si eu in locul lui..Poate si eu as ceda si as ramane langa el daca mi-ar cere asta, insa nu m-as simti completa...
Asa ca deocamdata, ramanem la perioada de platou:))Sa vedem pt cat timp:-ss
Cat despre sala...:D Cred ca daca iti mai citesc de 3, 4 ori postul, aproape ca m-ai convins:)) O sa ma inscriu eu si la sala...Doar ca putin mai incolo:">Nu stiu, cand sar in sus:))de exemplu la aerobic, parca mi se pare ca am cu 5 tone mai mult de grasime care tremura toata pe mine:))Si ma simt asa...nu stiu..:">
Si eu abea astept sa mi se duca kg...insa o sa ma aliez cu banda metrica:DPoate este putin mai amabila cu mine:P Iar cantarul il las cam din saptamana in saptamana:">

julya 31 mar 2011 20:20:15

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Seara buna EveEve!!!k sa iti rasp la intrebarea de pe la ora 13,eu nu urmez nici o dieta anume.Am grija sa nu mananc prajeli,dulciuri,sucuri carbogazoase si tot ce e rau (aproape). M-am dat si pe orez brun si paste integrale,care le pap o data pe sapt,si paine consum putina,din faina integrala. Nu te descuraja,si eu am facut banda azi si cand alergam aveam impresia ca toti rad de mine,dar sincer nu imi pasa!!!Toate comentariile ma lasa acum rece,experientele anterioare m-au intarit mai mult!De asta se numeste sala,sa vii,sa faci exercitii,sa transpiri!! Nu le mai baga in seama!!chiar dak stiu k e greu,fruntea sus si baga mai cu spor!!sa le arati k nu iti pasa!!!>:D<>:D<>:D<

EveEve 31 mar 2011 20:21:57

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 600531)
Am vazut ce ai scris...si imi place ff tare! >:D< Dar am o intrebare ;;) : de ce crezi ca nu te poti descurca cu 700 de euro pe luna in Ro? :-s

Pai Ale.. Nu am mai trait in Romania de 10 ani jumate. Insa vorbesc din ce aud de la lumea care a plecat "de tot" in Romania iar la cateva luni s-a intors, din experientele mele din vacante, si din buletinele de stiri.
Acolo am auzit spre exemplu despre chiriile unui apartament in care sa traiesti cat de cat decent, in Bucuresti. Ma rog, poate le-au aratat doar pe cele mai scumpe, dar totusi!:-oM-am minunat. Unele sunt la fel de scumpe ca aici, poate chiar mai mult.
Apoi sa adaugam intretinerea. Care sincer nu stiu exact cam intre ce sume oscileaza, asa ca nu ma bag. Apoi tansportul. Poate vrei sa folosesti masina. Combustibilul este foarte scump. Transportul public, cu siguranta costa si el cativa banuti. Apoi mancarea. Deci preturile alimentelor sunt exact ca aici:| Ca sa nu vorbim despre salariile din Romania, care le consider mizere..De exemplu, cumnata mea lucreaza ca directoare adjuncta la o firma cunoscuta in Romania. Si nu ia nici 1000 de euro salar????:-o:-oCand aici postul ei ar fi platit cel putin, si in cele mai rele cazuri cu 3-4000 de euro. Plus ca mai exista si salarii din alea de 100, 200 de euro care mi se par intr-adevar jalnice!
Deci alimentele. Apoi ceea ce iti trebuie pentru studiu..carti, xerox etc. Si ala este un cost. Apoi ca sa iti iei o haina nu scumpa, dar cat de cat calitativa, cat sa nu se destrame sau sa iasa atisoare din ea dupa prima spalare, iar costa. Care apropo, ma uitam la preturile din H&M din Romania, si sunt mai scumpe ca aici:-s
Ca fata, mai ai nevoie de o crema, mai mergi odata sa iti faci parul, o vopsea...etc:) Iar daca vrei sa iesi din cand in cand cu vreo prietena, inca niste banuti care se adauga sumei totale.
Sincer, si din suflet iti spun, apreciez oarecum f mult oamenii care reusesc sa se descurce in Romania..Sunt niste eroi! Mai ales cei care traiesc, cum am spus, cu salarii de 100, 200, 300 de euro:|

Roxii 31 mar 2011 20:23:22

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 600568)
Pai nu stiu Roxi...Pe mine de exemplu ma deranjeaza ca e atat de mult timp plecat. Cred ca e singurul si cel mai grav lucru care ma deranjeaza la el. Deci in ritmul asta, relatia nu prea ajunge in nici un loc. Stagneaza, la fel ca kg mele:)) Asa este foarte atent, ma suna mereu, imi face cadouri, imi comanda flori..Ma asculta cand am probleme si stiu ca imi ofera cel mai bun sfat care mi-l poate oferi..
Insa nu pot sa ii spun ca ma deranjeaza ca este atat de mult plecat. Pentru ca stiu de cand inca era el la facultate, imi zicea ca tare si-ar dori un job de genul acesta, sa poata organiza campanii, sa calatoreasca mult, sa fie bine platit..:))Nu vroia chiar in domeniul cu care se coupa firma pt care lucreaza acum, dar ceva cam 90%asemanator. Si eu, stiind ca asta era visul lui, si ca datorita muncii si perseverentei lui in studiu si in a-si perfectiona zi de zi munca(pt ca la capitolele astea este f ambitios), a ajuns sa obtina oarecum postul dorit, cum as putea sa-i cer acum sa-l lase pentru mine? Si daca i-as cere asta, sa zicem ca il cunosc de mult timp, si sunt cam 85% sigura ca imi va face pe plac. Insa asa iar nu m-as simti bine, pentru ca da, ar fi langa mine, insa el nu s-ar simti pe deplin realizat.Si incerc sa ma pun si eu in locul lui..Poate si eu as ceda si as ramane langa el daca mi-ar cere asta, insa nu m-as simti completa...
Asa ca deocamdata, ramanem la perioada de platou:))Sa vedem pt cat timp:-ss
Cat despre sala...:D Cred ca daca iti mai citesc de 3, 4 ori postul, aproape ca m-ai convins:)) O sa ma inscriu eu si la sala...Doar ca putin mai incolo:">Nu stiu, cand sar in sus:))de exemplu la aerobic, parca mi se pare ca am cu 5 tone mai mult de grasime care tremura toata pe mine:))Si ma simt asa...nu stiu..:">
Si eu abea astept sa mi se duca kg...insa o sa ma aliez cu banda metrica:DPoate este putin mai amabila cu mine:P Iar cantarul il las cam din saptamana in saptamana:">

Ah...am inteles...pai atunci asta a fost o alegere de comun acord iar tu din pacate nu ai dekt sa il accepti asa ori sa iti vezi mai departe de viata.Acum depinde si de fiecare daca poate accepta.Eu una nu as putea sa traiesc asa.Eu ma uit asa la rel mea cu iubitu,desi ne vedem mai des dekt voi ne certam aiurea si fara motiv,doar pt ca ne apuca dorul si nu stim cum sa ne manifestam altfel:))Dar clar nu`i poti cere sa faca asta pt tn pt ca nu te`ai simti nici tu bn si nici el desi ati fi impreuna mai mult.:(

Eh,ti se pare tie.E normal sa te simti greoaie pt ca nu esti multumita cu tn,dar sa stii ca nu ai dc sa iti fie rusine.Din contra,eu cand vad o fata mai grasutza care vine la aerobic zic in sinea mea"uite ma,asta chiar se intereseaza de propria persoana si face ceva pentru ea"...altfel sta treaba cu cele care se ingrasa in timp ce vin la sala,dar nu va fi si cazul tau pt ca tu esti atenta si la alimentatie!>:D<Oricum,daca tu nu te simti bine,continua sa faci sport unde iti place.Cat despre cantar,ai luat o decizie inteleapta,e cel mai bine sa te cantaresti o data pe saptamana si nu de mai multe ori,altfel devii obsedata de el si greu te dezvetzi,iti spun din proprie experienta:))>:D<


Ora este GMT +2. Ora este acum 13:47:56.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO