forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-eve-dieta-weight-watchers-8637.html)

Monica17 13 apr 2011 17:31:18

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Felicitari pentru noul sts >:)! >:D<

Ce mai faci? :-*

EveEve 13 apr 2011 17:41:58

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 620991)
Felicitari pentru noul sts >:)! >:D<

Ce mai faci? :-*

Merci mult:D:-*:-*
Pai ce sa fac, ne-au trimis azi profii la biblioteca sa mai avansam cu un proiect care il avem anul acesta, ca ei aveau o intrunire. Si m-am gandit eu..De ce as avansa cu proiectul cand pot sa intru aici pe forum?>:):)):">
Oricum, mai stau putin si ma pun la treaba, ca dupa ce am spus asta, mi-a sunat foarte urat si mie s-a facut rusine:">:P
Tu ce mai faci??>:D<:-*

Monica17 13 apr 2011 17:47:48

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 621003)
Merci mult:D:-*:-*
Pai ce sa fac, ne-au trimis azi profii la biblioteca sa mai avansam cu un proiect care il avem anul acesta, ca ei aveau o intrunire. Si m-am gandit eu..De ce as avansa cu proiectul cand pot sa intru aici pe forum?>:):)):">
Oricum, mai stau putin si ma pun la treaba, ca dupa ce am spus asta, mi-a sunat foarte urat si mie s-a facut rusine:">:P
Tu ce mai faci??>:D<:-*

PAi apuca-te de treaba!>:)>:)
Eu ma pregatesc sa mai sar putin coarda si apoi cred ca ma bag putin in pat. Afara ploua, gatul meu e cam intepenit... asa ca nu am chef de nimic :D...

Chriselle 13 apr 2011 23:48:13

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Hello! Felicitari pentru status! Ce sa mai! Slabuta cu acte in regula :D
Am vazut ca ai papat porumb si eu din cate stiu nu e bun intr-o dieta ca are indicele glicemic foarte mare, cica e chiar mai rau decat cartoful. Dar, oricum, la cateva grame cate ai papat tu nu e bai. Si ai si facut sport la greu. Dar na... ma gandeam sa iti zic pentru viitor.
De abia astept sa ma duc si eu la mare - cine stie cand o sa fie asta. Azi a fost si la noi mai frumos, asta dupa ce ieri a plouat mocaneste de dimineata pana seara :(

EveEve 14 apr 2011 02:03:21

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 621017)
PAi apuca-te de treaba!>:)>:)
Eu ma pregatesc sa mai sar putin coarda si apoi cred ca ma bag putin in pat. Afara ploua, gatul meu e cam intepenit... asa ca nu am chef de nimic :D...

Off..Aiurea:-s Si pe mine ma deprima vremea urata...:-s Imi creaza o stare foarte aiurea:-s
Ti-as fi zis sa ai spor la sarit coarda, dar la ora asta cred ca deja faci nani..:P Asa ca nu-mi ramane decat sa-ti urez noapte buna!>:D<:x:-*

EveEve 14 apr 2011 02:09:30

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Chriselle (Post 621487)
Hello! Felicitari pentru status! Ce sa mai! Slabuta cu acte in regula :D
Am vazut ca ai papat porumb si eu din cate stiu nu e bun intr-o dieta ca are indicele glicemic foarte mare, cica e chiar mai rau decat cartoful. Dar, oricum, la cateva grame cate ai papat tu nu e bai. Si ai si facut sport la greu. Dar na... ma gandeam sa iti zic pentru viitor.
De abia astept sa ma duc si eu la mare - cine stie cand o sa fie asta. Azi a fost si la noi mai frumos, asta dupa ce ieri a plouat mocaneste de dimineata pana seara :(

Multumesc>:D<:-*! Asa mandra m-am simtit cand am vazut astazi statusul schimbat;)):P
Iti multumesc mult pentru informatie:D:-*>:D< Inainte eram aproape dependenta de porumb..:X Cel putin la salate, nu-mi lipsea niciodata, la paste si pizza la fel:">. Insa acum ma limitez sa pun putin la paste, pana o sa-l elimin de tot;)):D
Ma bucur ca s-a mai imbunatatit vremea si la tine:D:D Sa speram ca o sa fie numai asa de acum..;)):D
Iar pana mergi tu la mare, hai ca-ti culeg eu un pic de soare de pe plaja, sa-ti aduc si tie>:D<:-*:-*!
Te pup, si noapte buna iti doresc:x:-*>:D<!

julya 14 apr 2011 07:07:37

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Neata neata!!! Felicitari pt status si kg in minus!!!:-*>:D<>:D<>:D<

steffany 14 apr 2011 09:11:25

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 620466)
Heyy fetelor!! Mi s-a schimbat statusul:D:D Sunt una dintre slabute:-> ;)) :X

buna eve ce faci? felicitari pentru status>:D<>:D<. cum mai esti? eu am azi o zi de casa de nebuni si abia astept sa treaca . tu cum mai esti? cum iti place in madrid? cum te-ai adaptat? ai grija de tine >:D<>:D<:-*:-*

Monica17 14 apr 2011 09:38:23

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 621499)
Off..Aiurea:-s Si pe mine ma deprima vremea urata...:-s Imi creaza o stare foarte aiurea:-s
Ti-as fi zis sa ai spor la sarit coarda, dar la ora asta cred ca deja faci nani..:P Asa ca nu-mi ramane decat sa-ti urez noapte buna!>:D<:x:-*

Buna dimi Eve! >:D<
Daaa...dormeam la ora aia ;)).
Dar am sarit 30 de minute coarda, iar acum ma dor gambele de moorrr :))>

O zi minunata iti doresc! :-*

nienna 14 apr 2011 21:38:45

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Hei, Eve, felicitari pentru status! Esti o slabuta fidela slabutelor!

Ce studiezi? Ca vad ca lucrezi la proiecte, etc.

Te pup!

Alexandra Andreea 15 apr 2011 06:37:26

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Neatzaa! >:D<

http://www.revistafelicia.ro/uploads...ri_exotice.jpg

EveEve 15 apr 2011 13:20:50

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de julya (Post 621547)
Neata neata!!! Felicitari pt status si kg in minus!!!:-*>:D<>:D<>:D<

Buna July, si merci mult:-*:-*!

EveEve 15 apr 2011 13:25:55

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 621747)

buna eve ce faci? felicitari pentru status>:D<>:D<. cum mai esti? eu am azi o zi de casa de nebuni si abia astept sa treaca . tu cum mai esti? cum iti place in madrid? cum te-ai adaptat? ai grija de tine >:D<>:D<:-*:-*

Buna Steff>:D<! Merci mult:x!
Cum a trecut ziua de ieri??:-ss
Eu sunt bine, acum fac ultimele pregatiri de plecare;))Sunt si foarte fericita pentru ca nu m-am ingrasat saptamana asta, ba am mai pierdut si 100g;)):">
M-am adaptat aici..dupa aproape 11 ani ar fi si culmea sa nu ma adaptez;))Practic am stat mai mult aici decat in Romania:D Mi-a luat ceva timp, ce-i drept, insa acum ma simt in lumea mea;)) Si Madrid-ul imi place din aproape toate punctele de vedere. Daca era situat undeva si pe la mare, ar fi fost perfect:)) Hai ca..prea le vreau si eu pe toate..:))
Iti doresc un sf de saptamana splendid>:D<:-*!

EveEve 15 apr 2011 13:27:28

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 621839)
Buna dimi Eve! >:D<
Daaa...dormeam la ora aia ;)).
Dar am sarit 30 de minute coarda, iar acum ma dor gambele de moorrr :))>

O zi minunata iti doresc! :-*

Buna Moni>:D<:-*:-*! Lasa ca e bine, esti foarte harnicuta si iti meriti toate rezultatele pe care le ai>:D<!
Mie imi place cand am febra musculara:))Asa stiu ca a fost intens exercitiul si ca ma va ajuta sigur;))
Sa ai un sf de sapt minunat>:D<:-*!

EveEve 15 apr 2011 13:32:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de nienna (Post 622937)
Hei, Eve, felicitari pentru status! Esti o slabuta fidela slabutelor!

Ce studiezi? Ca vad ca lucrezi la proiecte, etc.

Te pup!

Buna nienna:x:x Nu te-am mai vazut demult, ce mai faci??>:D<
Iti multumesc pentru felicitari:">>:D<!
Eu sunt in anul 3 la Sociologie, si avem pentru anul asta un proiect de investigare:D E super, imi place foarte mult sociologia, dar nu stiu de ce, nu ma prea vad lucrand in domeniul asta:">Eu de toata viata m-am visat in tribunale(ca aparator, nu ca acuzat:))). Asa ca, cand o sa am ceva banuti, nu o sa astept nici o secunda pentru a incepe Dreptul;)):P.
Si eu te pup, si imediat o sa trec pe la tine sa vad daca ne-ai mai spus ceva despre tine si despre fetita;;)>:D<!
Sa ai un sf de saptamana splendid:-*!

EveEve 15 apr 2011 13:33:37

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 623228)

Wow, Ale!! Acum chiar ca m-ai dat pe spate:x:x:x;))!!
Il vreau numaidecat pe cel de afineeeeee:x:x:x:x!

EveEve 15 apr 2011 13:41:49

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Dragul meu jurnal,
Te rog sa-mi scuzi absenta de ieri, insa am fost super ocupata cu pregatirile. Acum am venit pe la prietenul meu pe acasa sa-i pregatesc si lui cate ceva, ca diseara, cum ajunge, plecam imediat, nu mai are timp de pregateli;)) Off..3 saptamani..Abea astept sa-l vad8->
Hai ca ma iau cu astea, si uit ce e mai important de spus;;).
Mi-am schimbat ziua de cantar saptamana asta din azi, in ieri:D Pentru ca, credeam ca o sa dorm aseara aici, si aici nu am cantar. Si....Surpriza:D:D:D:D Nu m-am ingrasat dupa detoxifiere, ba am slabit inca 100g...;)) Nu e mult, dar dupa perioada in care nu mai dadeam nici 50g, sunt fericita;)) Deci 62.88-> Macar plec fericita;))
La mare nu stiu ce o sa mananc, dar o sa incerc sa aleg mancarurile cele mai sanatoase care o sa le gasesc acolo:-ss... Prietenul meu isi ia laptopul lui cu el(deci cred ca o sa mai intru pe aici:D), dar nu cred ca o sa imi iau filmuletele de sport la mine...Dar o sa inot, si o sa ma plimb muuult:P
Deci aici te las, draga jurnal, sa ai grja de fetitele mele, si ne vedem cat de curand>:D<:-*:-*:-*!

Alexandra Andreea 15 apr 2011 14:06:03

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Eve, felicitari pentru kg!!!! >:D<

[*103*][*103*][*103*][*103*]

Si sa te distrezi la maxim cu iubi tau!! :x:x:x:x

Cat stai? :D

:-*

steffany 15 apr 2011 14:47:00

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 623843)
Buna Steff>:D<! Merci mult:x!
Cum a trecut ziua de ieri??:-ss
Eu sunt bine, acum fac ultimele pregatiri de plecare;))Sunt si foarte fericita pentru ca nu m-am ingrasat saptamana asta, ba am mai pierdut si 100g;)):">
M-am adaptat aici..dupa aproape 11 ani ar fi si culmea sa nu ma adaptez;))Practic am stat mai mult aici decat in Romania:D Mi-a luat ceva timp, ce-i drept, insa acum ma simt in lumea mea;)) Si Madrid-ul imi place din aproape toate punctele de vedere. Daca era situat undeva si pe la mare, ar fi fost perfect:)) Hai ca..prea le vreau si eu pe toate..:))
Iti doresc un sf de saptamana splendid>:D<:-*!

buna eve ce faci? am inteles ca mergi la mare in concediu ?:-/ si eu vreau:( adorr marea da lasa ca si eu am sa merg la vara. distractie placuta scumpa. ziua mea de ieri a trecut cu greu dar a trecut. ieri a fost vezi doamne rajoy si am tinut discurs si am mancat in hotelul unde lucrez eu asa ca iti dai seama ce nebunie am avut pe acolo si prensa si politie si tot ce vrei am avut pe acolo:D dar a trecut si maine sunt libera si merg la zaragoza sa-mi ridic pachetul care mi l-a trimis mama de pasti:x:x abia astept. felicitari pentru gramele pierdute:D:D si eu am pierdut 500 grame saptamana asta:D:D incet da sigur slabim si noi. sa vi cu detalii cum a fost la mare . apropo unde mergi la mare?

EveEve 15 apr 2011 15:45:45

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 623925)
Eve, felicitari pentru kg!!!! >:D<

[*103*][*103*][*103*][*103*]

Si sa te distrezi la maxim cu iubi tau!! :x:x:x:x

Cat stai? :D

:-*

Multumesc, Ale:x:x:-* Nu-mi venea sa cred ieri cand m-am urcat pe cantar..am Chemat-o si pe mama sa se uite, sa fiu sigura ca nu am halucinatii:))
Pai nu stau mult la mare, ca decat 2 zile libere a putut sa-si ia Marius, in afara de sfarsitul de sapt. Deci pana marti:D ;))

EveEve 15 apr 2011 15:51:09

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 623979)

buna eve ce faci? am inteles ca mergi la mare in concediu ?:-/ si eu vreau:( adorr marea da lasa ca si eu am sa merg la vara. distractie placuta scumpa. ziua mea de ieri a trecut cu greu dar a trecut. ieri a fost vezi doamne rajoy si am tinut discurs si am mancat in hotelul unde lucrez eu asa ca iti dai seama ce nebunie am avut pe acolo si prensa si politie si tot ce vrei am avut pe acolo:D dar a trecut si maine sunt libera si merg la zaragoza sa-mi ridic pachetul care mi l-a trimis mama de pasti:x:x abia astept. felicitari pentru gramele pierdute:D:D si eu am pierdut 500 grame saptamana asta:D:D incet da sigur slabim si noi. sa vi cu detalii cum a fost la mare . apropo unde mergi la mare?

Da, diseara vine prietenul meu sa ma ia si plecam:X:X Si eu ador marea:X:X Si muntele imi place, dar parca imi da o senzatie asa de singuratate:-ss Dar imi place si la munte sa ma relaxez;))
Oh..Rajoy..ce nu-l suport pe omul ala:))Bine, nici pe Zapatero, ca sa fiu sincera:)) E bine ca a trecut cu bine ziua de ieri...cred ca ai ajuns acasa rupta de obosita dupa atatea persoane..:-ss
MMmmmmm sa ne spui si noua ce bunatati primesti din Romania:x:xMie nu imi mai trimite nimeni pachet:)):P
Felicitari si tie pentru cele 500g:x:x:x:x:xEu am dat mai putin ca tine, dar ma asteptam sa ma ingras putin dupa detoxifiere...Asa ca a fost o surpriza;))
O sa mai vin sa va mai spun cum e la mare, o sa mai intru si de acolo:D
Merg in Peñíscola:D Tu unde vrei sa mergi la mare??:D Eu in vara m-as duce prin Canarias sau prin Portugalia..:-??

steffany 15 apr 2011 18:30:51

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 624043)
Da, diseara vine prietenul meu sa ma ia si plecam:X:X Si eu ador marea:X:X Si muntele imi place, dar parca imi da o senzatie asa de singuratate:-ss Dar imi place si la munte sa ma relaxez;))
Oh..Rajoy..ce nu-l suport pe omul ala:))Bine, nici pe Zapatero, ca sa fiu sincera:)) E bine ca a trecut cu bine ziua de ieri...cred ca ai ajuns acasa rupta de obosita dupa atatea persoane..:-ss
MMmmmmm sa ne spui si noua ce bunatati primesti din Romania:x:xMie nu imi mai trimite nimeni pachet:)):P
Felicitari si tie pentru cele 500g:x:x:x:x:xEu am dat mai putin ca tine, dar ma asteptam sa ma ingras putin dupa detoxifiere...Asa ca a fost o surpriza;))
O sa mai vin sa va mai spun cum e la mare, o sa mai intru si de acolo:D
Merg in Peñíscola:D Tu unde vrei sa mergi la mare??:D Eu in vara m-as duce prin Canarias sau prin Portugalia..:-??

eu cand merg de obicei vara merg la mediterana pe langa salou e un orasel super frumos, plaja curata , apa calda, si linistit se numeste altafulla si e destul de aproape de mine ca nu am foarte multe zile la dispozitie de obicei( bine aproape 300 km , doar ca aici ii faci mult mai repede). am auzit la stiri ca incepe sa iasa lumea in vacanta de azi pentru pasti, eu sincer e cand mai mult lucru saptamana viitoare asa ca imi zboara pastile nici nu-mi dau seama:-/ da asta e mai bine asa decat fara;;). sa te distrezi si sa aveti grija de voi>:D<>:D<

Monica17 15 apr 2011 22:21:26

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Buna seara Eve! Concediu placut! >:D<

Alexandra Andreea 16 apr 2011 06:08:53

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Neatza Eve! >:D< Sa te distrezi pe cinste! :-*

http://www.sanatatea.com/art/images/...i_20090304.jpg

rozeta 16 apr 2011 07:06:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Buna dimineta Eve.Concediu placut si timp frumos.

Roxii 16 apr 2011 10:24:57

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Hello Eve!>:D<Am trecut sa iti urez un concediu placut si sa te distrezi si pt noi!>:D<

moniniful 17 apr 2011 00:53:05

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Am venit sa iti multumesc pentru vizita si sfaturi >:D<

wow, pleci la mare! ce frumos!


stiu ca vor fi multe tentatii, dar sunt si multe posiblitati ...poti sa alergi pe malul marii si sa inoti contra valurilor...si sigur te intorci muult mai slabuta :P

te asteptam sa ne povestesti cum a fost :*

Alexandra Andreea 17 apr 2011 07:08:10

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Si cafelutza de dimineatza! ;))

http://cache.gawker.com/tech/weiner_altered_coffee.jpg

Alexandra Andreea 18 apr 2011 06:29:59

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
A venit dimineaza si a adus primavara! :x Sa ai o zi minunata! >:D<

http://bloguluneitipe.files.wordpres...mavara-roz.jpg

EveEve 19 apr 2011 20:29:09

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Bine te-am regasit draga jurnal, si bine v-am regasit fetele mele scumpe:x:-*
In sfarsit m-am intors..acum vreo ora:P:D
Pana la urma nu am mai intrat pe aici, pentru ca nu si-a mai luar prietenul meu pc-ul, ca sa nu "pierdem timpul cu prostii" zicea el..:P
In fine:D Mini vacanta a fost super:X Mi-a placut foarte mult locul unde am mers, e printre cele mai frumoase plaje din Spania:X Aduce putin asa cu Coasta de Azur..8->
Am avut timp foarte frumos, desi apa era putin rece, nu puteam sta prea mult:D Dar afara era foarte cald:D Iar astazi cand am plecat noi a inceput ploaia:))Deci am prins numai bine:P.
De inotat, nu prea am putut sa inot ca era apa cam rece, precum am spus:D Insa l-am convins pe al meu prieten sa abandoneze masina in garaj, si seara mergeam mult, pentru ca era inca un orasel langa al nostru, care erau unite intre ele. Si mergeam asa pe faleza cam vreo 4 km dus, 4 km intors:D Plus ce ne mai plimbam si pe acolo pe la noi.
Cuminte...nu stiu sa zic daca am fost sau nu..:P In comparatie cu alte dati in care mergeam, am fost extraordinar de cuminte, insa in comparatie cu, cum ar fi trebuit sa fiu, nu prea:)) Deci s-o lasam pe undeva la mijloc. Adica, la mancaruri am fost cuminte...Gratare, legume, salate...Dar m-am cam impiedicat la deserturi..Adica inghetate, Iced Coffes cu inghetata de vanilie, si cea mai mare greseala (comisa ieri) un tiramisu:">din care am mancat cam jumatate:">. In rest mult peste, care la mare mi se pare ca este cel mai bun peste, proaspat si gustos, un pic de pui intr-o zi, si ieri putina carnita de miel.
Astazi pe drum, mi-a zis prietenul meu ca defapt sta toata saptamana in Madrid, dar ca nu mi-a zis de la inceput ca sa nu-mi faca toate surprizele odata>:P Si m-am cam enervat pe el putin, pentru ca aseara am fost aproape toata seara abatuta ca stiam ca de azi iar pleaca, in ciuda tuturor eforturilor pe care le facea ca sa ma binedispuna:))Dar mi-a trecut repede..Cum sa nu-mi treaca cand stiu ca stau o saptamana intreaga cu el;))8-> Asa ca, cand am ajuns, am venit direct la mine acasa, ca sa ne vada mama ca suntem bine si intregi(cel putin trupeste:))), si de maine mergem si stam la el ca sa fim singurei:">pana duminica cand pleaca din nou:-<.
Mi-a fost foarte dor de voi>:D<:-*:-*!

EveEve 19 apr 2011 20:37:25

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 624215)
eu cand merg de obicei vara merg la mediterana pe langa salou e un orasel super frumos, plaja curata , apa calda, si linistit se numeste altafulla si e destul de aproape de mine ca nu am foarte multe zile la dispozitie de obicei( bine aproape 300 km , doar ca aici ii faci mult mai repede). am auzit la stiri ca incepe sa iasa lumea in vacanta de azi pentru pasti, eu sincer e cand mai mult lucru saptamana viitoare asa ca imi zboara pastile nici nu-mi dau seama:-/ da asta e mai bine asa decat fara;;). sa te distrezi si sa aveti grija de voi>:D<>:D<

Buna Steff:-*!
Da..Mediterana e superba:X Toate orasele de pe mediterana imi plac enorm:X Am fost acum cativa ani in nord la marea cantabrica, in Asturias.. O fi ea plaja, dar cand vedeam muntele in spate, parca nu era nici una nici alta:))Plus ca plajele rocoase nu prea sunt genul meu:P
M-am uitat acum pe google la poze cu Altafulla...arata superb si oraselul asta:X Trebuie sa incercam si acolo;;)
Oricum, cand o sa ai o vacanta mai mare si o sa ai timp...Iti recomand din suflet Peñiscola, e absolut superb:X:X:X Plajele sunt de vis, iar oraselul e superb atat ziua cat si noaptea..:X
Imi dau seama ca acum ai mult de munca...:-sMai ales ca stai si intr-o statiune si sigur se umple de turisti...Dar nu are nimic, esti norocoasa ca ai serviciu stabil, si asta conteaza:D
Iti doresc saptamana cat mai usoara>:D<:-*:-*!

EveEve 19 apr 2011 20:38:57

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Monica17 (Post 624425)
Buna seara Eve! Concediu placut! >:D<

Buna Monica, si multumesc pentru urare>:D<:-*!
Si tu ai vacanta acum, nu??:D:D
Sa te distrezi si sa te odihnesti mult>:D<:-*!

EveEve 19 apr 2011 20:40:20

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de rozeta (Post 624515)
Buna dimineta Eve.Concediu placut si timp frumos.

Va multumesc mult:D Adevarul este ca am avut un timp superb, desi dupa ce am plecat noi astazi s-a stricat;)) SI ne-am si distrat foarte bine:D
Va pup:-*:-*!

EveEve 19 apr 2011 20:41:19

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Roxii (Post 624643)
Hello Eve!>:D<Am trecut sa iti urez un concediu placut si sa te distrezi si pt noi!>:D<

Buna Roxi, si merci mult de tot>:D<:-*:-*!
Chiar m-am distrat...A fost super:D:P

EveEve 19 apr 2011 20:43:23

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de moniniful (Post 625159)
Am venit sa iti multumesc pentru vizita si sfaturi >:D<

wow, pleci la mare! ce frumos!


stiu ca vor fi multe tentatii, dar sunt si multe posiblitati ...poti sa alergi pe malul marii si sa inoti contra valurilor...si sigur te intorci muult mai slabuta :P

te asteptam sa ne povestesti cum a fost :*

Buna Moni, si bine ai venit pe la mine>:D<:-*!
Nu ai pentru ce sa-mi multumesti, pentru asta suntem aici:x:-*:-*:-*! O sa mai trec pe la tine sa vad cum iti mai merge;;):*
DIn pacate apa a fost cam rece putin...Asa ca nu prea am putut sa inot:-s Insa am compensat eu cu altele;)):P
Merci inca odata pentru vizita, te mai astept pe la mine>:D<:-*!

EveEve 19 apr 2011 20:46:15

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 625181)

Uahh...:xTrebuie sa aleg sau pot sa raman si cu cafeluta?:P:D
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 625908)
A venit dimineaza si a adus primavara! :x Sa ai o zi minunata! >:D<

http://bloguluneitipe.files.wordpres...mavara-roz.jpg

Ce stare de bine imi inspira pomii infloriti...Isi revine natura la viata...:X
Merci mult Ale ca ti-ai amintit de mine si ca ai trecut pe aici, esti o dulce:-*:-*:-*!

Alexandra Andreea 20 apr 2011 06:12:01

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
http://media.superpimper.com/graphic...orning-112.jpg

Eve, de cand ai plecat tu la mare s-a facut si la noimai frumos afara! :x:x:x E soare de dimineatza astazi!!! :x Si cred ca ma duc sa imi cumpar niste pantaloni si o agenda (moartea mea:D)!

Ma bucur ca iubi tau iti face surprize peste surprize! :> Le meriti pe toate! >:D< >:D< >:D<

Sa ai o zi minunata! :-*

steffany 20 apr 2011 08:41:42

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 628030)
Bine te-am regasit draga jurnal, si bine v-am regasit fetele mele scumpe:x:-*
In sfarsit m-am intors..acum vreo ora:P:D
Pana la urma nu am mai intrat pe aici, pentru ca nu si-a mai luar prietenul meu pc-ul, ca sa nu "pierdem timpul cu prostii" zicea el..:P
In fine:D Mini vacanta a fost super:X Mi-a placut foarte mult locul unde am mers, e printre cele mai frumoase plaje din Spania:X Aduce putin asa cu Coasta de Azur..8->
Am avut timp foarte frumos, desi apa era putin rece, nu puteam sta prea mult:D Dar afara era foarte cald:D Iar astazi cand am plecat noi a inceput ploaia:))Deci am prins numai bine:P.
De inotat, nu prea am putut sa inot ca era apa cam rece, precum am spus:D Insa l-am convins pe al meu prieten sa abandoneze masina in garaj, si seara mergeam mult, pentru ca era inca un orasel langa al nostru, care erau unite intre ele. Si mergeam asa pe faleza cam vreo 4 km dus, 4 km intors:D Plus ce ne mai plimbam si pe acolo pe la noi.
Cuminte...nu stiu sa zic daca am fost sau nu..:P In comparatie cu alte dati in care mergeam, am fost extraordinar de cuminte, insa in comparatie cu, cum ar fi trebuit sa fiu, nu prea:)) Deci s-o lasam pe undeva la mijloc. Adica, la mancaruri am fost cuminte...Gratare, legume, salate...Dar m-am cam impiedicat la deserturi..Adica inghetate, Iced Coffes cu inghetata de vanilie, si cea mai mare greseala (comisa ieri) un tiramisu:">din care am mancat cam jumatate:">. In rest mult peste, care la mare mi se pare ca este cel mai bun peste, proaspat si gustos, un pic de pui intr-o zi, si ieri putina carnita de miel.
Astazi pe drum, mi-a zis prietenul meu ca defapt sta toata saptamana in Madrid, dar ca nu mi-a zis de la inceput ca sa nu-mi faca toate surprizele odata>:P Si m-am cam enervat pe el putin, pentru ca aseara am fost aproape toata seara abatuta ca stiam ca de azi iar pleaca, in ciuda tuturor eforturilor pe care le facea ca sa ma binedispuna:))Dar mi-a trecut repede..Cum sa nu-mi treaca cand stiu ca stau o saptamana intreaga cu el;))8-> Asa ca, cand am ajuns, am venit direct la mine acasa, ca sa ne vada mama ca suntem bine si intregi(cel putin trupeste:))), si de maine mergem si stam la el ca sa fim singurei:">pana duminica cand pleaca din nou:-<.
Mi-a fost foarte dor de voi>:D<:-*:-*!

neata eve ma bucur tare mult ca te-ai distrat , e super fain la mare si pentru manacre nuti face griji ca doar oameni suntem si trebuie sa mancam putin din toate . da o intrebare daca nu sunt prea indiscreta. iubi tau nu sta cu tine in madrid?:P. acum ca ai revenit te astept cu drag si la mine in casuta:D. te pusic dulce si profita la maxim zilele cu iubi tau>:D<>:D<

EveEve 20 apr 2011 09:34:13

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de Alexandra Andreea (Post 628417)
http://media.superpimper.com/graphic...orning-112.jpg

Eve, de cand ai plecat tu la mare s-a facut si la noimai frumos afara! :x:x:x E soare de dimineatza astazi!!! :x Si cred ca ma duc sa imi cumpar niste pantaloni si o agenda (moartea mea:D)!

Ma bucur ca iubi tau iti face surprize peste surprize! :> Le meriti pe toate! >:D< >:D< >:D<

Sa ai o zi minunata! :-*

Buna dimineata Ale:-*:-*:-*!
Ma bucur ca s-a imbunatatit si acolo vremea:x La mine azi sunt ceva nori:-s Dar n-are nimic, ca n-am timp sa ma gandesc cat de tare ma deprima vremea:)):P
Sa ai spor la shopping, si sa ne arati si noua ce iti cumperi:x
Iti doresc o zi minunata si tie, si profita cat mai mult de soare>:D<>:D<:-*!

EveEve 20 apr 2011 09:43:02

Re: Jurnal Eve - Dieta Weight Watchers
 
Citat:

Anterior postat de steffany (Post 628569)
neata eve ma bucur tare mult ca te-ai distrat , e super fain la mare si pentru manacre nuti face griji ca doar oameni suntem si trebuie sa mancam putin din toate . da o intrebare daca nu sunt prea indiscreta. iubi tau nu sta cu tine in madrid?:P. acum ca ai revenit te astept cu drag si la mine in casuta:D. te pusic dulce si profita la maxim zilele cu iubi tau>:D<>:D<

Neata Steff>:D<:-*:-*:-*!
Asa e, suntem oameni si mai gresim din cand in cand:">Oricum, nu am avut tupeu sa ma cantaresc, si cred ca saptamana asta nici nu am s-o fac, ca sa nu am suprize neplacute:))

Nu esti indiscreta>:D
Ma rog, ma cam enerveaza situatia, dar pe de alta parte e bine, ca ne ducem dorul si cand ne intalnim mereu petrecem foarte bine timpul impreuna, n-avem timp de certuri..etc. Totusi sper ca situatia asta sa ne se lungeasca mult timp, si sa-si revina la normal vreodata:)):P
O sa trec imediat si pe la tine, sunt sigura ca am numai lucruri bune de citit;;):D:-*
Sa ai o zi splendida si servici cat mai usor>:D<:-*:-*!


Ora este GMT +2. Ora este acum 17:59:51.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO