forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Floriana Simona (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-floriana-simona-11368.html)

happygirldiana 05 apr 2012 22:44:53

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1007639)
:">Inca o lenesa. Din ce am observat eu, cand nu fac sport am tendinta sa ma indop mai mult si mai prost.:-sSo...ne apucam de pilates macar?

Pe bune?La mine e invers.Daca fac sport sunt ambitionata sa mananc sanatos si sa imi vad de dieta.Dar daca am zile fara sport, calc stramb rau de tot la mancare.Asa sunt in ultimele zile....Mi-oi reveni naiba si eu, o data si odata....

Floriana Simona 05 apr 2012 22:46:13

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de jess (Post 1007639)
:">Inca o lenesa. Din ce am observat eu, cand nu fac sport am tendinta sa ma indop mai mult si mai prost.:-sSo...ne apucam de pilates macar?

Bine ai venit.:)))nu pot sa cred si eu de cateva saptamani mananc miere in prosta fara limita:)))Eu o sa fac tot tae bo insane abs,pilates-ul nu-l suprt se misca in reluare mie imi trebuie ceva sa trag tare"cum ar zice paula".Sper sa pastram legatura eu o sa te bat la cap.Stiu cum e cand vrei sa te ajute cineva>:D<Asa ca..multa bafta nou:))

Floriana Simona 05 apr 2012 22:47:07

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1007643)


Pe bune?La mine e invers.Daca fac sport sunt ambitionata sa mananc sanatos si sa imi vad de dieta.Dar daca am zile fara sport, calc stramb rau de tot la mancare.Asa sunt in ultimele zile....Mi-oi reveni naiba si eu, o data si odata....

L fel si eu,cand fac sport ma ambitionez:))

Floriana Simona 05 apr 2012 22:48:15

Re: Juranal Simonna:)
 
Cred ca o sa tin tot hipocalorica nu ma vad in stare sa-mi pregtesc tot felul de retete.A dat rezultate odata de ce nu ar da si a doua oara:))

Floriana Simona 05 apr 2012 22:53:32

Re: Juranal Simonna:)
 
Fetelor multumesc frumos.Mai vorbim maine eu ma pun la nani.Multume frumos pt sprijin>:D<

jess 05 apr 2012 22:55:52

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1007643)

Pe bune?La mine e invers.Daca fac sport sunt ambitionata sa mananc sanatos si sa imi vad de dieta.Dar daca am zile fara sport, calc stramb rau de tot la mancare.Asa sunt in ultimele zile....Mi-oi reveni naiba si eu, o data si odata....

:))Asta spuneam si eu.

jess 05 apr 2012 23:00:38

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de Floriana Simona (Post 1007647)
Cred ca o sa tin tot hipocalorica nu ma vad in stare sa-mi pregtesc tot felul de retete.A dat rezultate odata de ce nu ar da si a doua oara:))

Deci hipocalorica, dar fara miere, da?:>Te astept pe la mine prin jurnal sau macar aici. Cred ca ma apuc acum de aerobic:">poate imi vine gustul odata pentru sportul ala.

jess 05 apr 2012 23:02:47

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de Floriana Simona (Post 1007651)
Fetelor multumesc frumos.Mai vorbim maine eu ma pun la nani.Multume frumos pt sprijin>:D<

Noapte buna:-*Sper sa nu visezi pizza:))sau alte porcarii.

happygirldiana 05 apr 2012 23:15:53

Re: Juranal Simonna:)
 
Fetelor, imi cer scuze pentru disparitie, imi venisera niste clienti si a trrebuit sa ii cazez.Ati fugit la somn?
Daca da, noapte buna!Somn usor!

jess 05 apr 2012 23:18:44

Re: Juranal Simonna:)
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1007661)
Fetelor, imi cer scuze pentru disparitie, imi venisera niste clienti si a trrebuit sa ii cazez.Ati fugit la somn?
Daca da, noapte buna!Somn usor!

I´m here:DMai stau pana la 23. Am facut aerobic pru un picior,acus fac si pentru stangul:))M-ati pus la munca grea fetelor.


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:39:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO