forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   jurnal de fluturas (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-fluturas-12627.html)

Kclaudyia 12 mai 2015 09:01:49

Re: jurnal de fluturas
 
Bravo Fluturas! Felicitari!
>:D<>:D<
Vreau si eu sa ajung la Lidl sa imi iau pantaloni din aia.. cum sunt? transparenti? eu mi-am cumparat o pereche de la selgros, dar sunt cam transparenti :-s
Ce antrenament nou a facut antrenoarea? :D Acuma ca sunt si eu in breasla, sunt curioasa ce fac si alti antrenori :D

butterfly30 12 mai 2015 09:32:22

Re: jurnal de fluturas
 
mie imi plac pantalonii, m-am uitat si parca nu sunt transparenti, dar sa ii vad la sala, ca acolo e mai lumina si mai multe oglinzi. ;)
antrenament nou...impropriu spus, a schimbat miscarile, dar in acelasi registru. a fost fain ca au fost miscari noi iar cele de brate le-am facut cu cate 2 gantere de 1 kg in loc de una si cam 8 repetari in timp ce ea facea 10, lent si mi-a epuizat muschii, in sfarsit!!!!! am simtit eu ca am lucrat mai eficient, muschii tremurau, pielea era rosie peste tot, pulsul crescut, a fost bine. :D

butterfly30 13 mai 2015 14:35:36

Re: jurnal de fluturas
 
azi m-am trezit cu o foame maxima si pana acum am avut o zi proasta alimentar vorbind, sper ca macar de acum sa ma cumintesc ca daca mananc prost in prima parte a zilei mai e ce e, dar daca mananc aiurea seara se vede imediat. dimineata ar fi trebuit sa merg la sala, dar prietena mea tusea si avea gatul inflamat si mi-a fost frica sa o las cu bbii, asa ca nu m-am mai dus. :( si de aici m-a luat depresia si nu am mai iesit din ea. nici nu constientizam cat ma ajuta iesitul asta din casa singura, fara copii, sa fac ceva doar cu mine si pt mine:(. bona vine luni, sper sa nu ma dilimanesc pana atunci.:((

butterfly30 13 mai 2015 14:42:03

Re: jurnal de fluturas
 
si, ca veste buna: ieri mi s-a nascut finuta!!!!! prima pe anul asta, a doua urmeaza peste o luna.:)

Laura 13 mai 2015 14:47:29

Re: jurnal de fluturas
 
Felicitari Fluturas, sa fie sanatoasa! Ce greutate a avut la nastere? Eu azi ma duc sa fac ultimul control.
Voiam sa te intreb despre imunitate, sa imi spui mai multe, eu nu ma pricep pe partea asta:)

lucia ely 13 mai 2015 14:48:57

Re: jurnal de fluturas
 
Citat:

Anterior postat de butterfly30 (Post 1381969)
si, ca veste buna: ieri mi s-a nascut finuta!!!!! prima pe anul asta, a doua urmeaza peste o luna.:)

Sa va aduca numai bucurii!
Iar tu fluturas capul sus!:* va fi bine, fa azi un lucru care te face fericita si sa te relaxeze putin, o baie cu spuma, o masca orice.
>:D< >:D<>:D<

butterfly30 13 mai 2015 14:52:01

Re: jurnal de fluturas
 
:)) daca as avea timp de o baie... :)):)):)):)):))

butterfly30 13 mai 2015 14:55:08

Re: jurnal de fluturas
 
Citat:

Anterior postat de Laura (Post 1381970)
Felicitari Fluturas, sa fie sanatoasa! Ce greutate a avut la nastere? Eu azi ma duc sa fac ultimul control.
Voiam sa te intreb despre imunitate, sa imi spui mai multe, eu nu ma pricep pe partea asta:)

multumesc! 3450g, voinica!!! sa ma anunti ce ai facut.

vara trecuta m-am documentat mai mult cu imunitatea, din pacate nu am notat si am cam uitat, vara asta o iau iar de la capat si promit ca iti spun si tie. oricum, in locul tau eu nu as ducee-o pe cea mare in colectivitate pana nu face cea mica macar 4-5 luni, ca e greu tare cu bebe bolnav, al meu a facut 3 viroze pana acum, toate luate de la fetita, si e f greu cu bb mic bolnav!:(

butterfly30 13 mai 2015 14:56:20

Re: jurnal de fluturas
 
lucia, eu am doi copii si niciun ajutor, crede-ma ca si dusul a devenit un lux!!:))

butterfly30 13 mai 2015 17:57:12

Re: jurnal de fluturas
 
klaudia, ma auzi? i-am zis antrenoarei de la sala ca de cand ma duc la sala ei am slabit 3 kg si 7 cm pe burta. bine, i-am zis ca am facut si acasa si am si mancat corect, dar i-am zis ca mananc imediat dupa sport si intotdeauna proteine. si a zis vaaai, va rog nu mai spuneti asta ca eu militez pt nemancat doua ore si proteine deloc 5ore dupa antrenament si imi stricati fetele. si le explica la fete cum daca ai un metabolism nashpa poti sa te ingrasi f rau daca mananci cum spun eu. acu, va intreb eu, cum sa ai un metabolism bun daca te trezesti, nu mananci nimik sau max un mar/o banana, vii la sala, lucrezi 50 min destul de intens, si 2 ore dupa nu mananci nik? na, minte de blonda, no offece!:D am vrut s-o intreb :daca e corect ca ea de ce in loc sa aiba patratele pe burta are treburici, dar am lasat-o in legea ei!!! dar ma intreaba oaaaaaau, cum am asa un abdomen lucrat daca abia am nascut? cu siguranta nu mancand gem cu paine si ce mai recomanda ea la fete!!!!!:)):)):)):)) si crede-ma, abdomenul meu nu arata bine, dar fata de al ei...


Ora este GMT +2. Ora este acum 07:28:24.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO