forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-gcm-fapte-nu-cuvinte-10637.html)

grasuta1961 19 mar 2012 18:43:21

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna pustoaico !!!Ce ai scumpa de esti cu psihicul la pamant???!!! Scumpa mea ti-am mai spus si-ti repet ca tu esti o fata frumoasa si nu esti deloc grasa.E alegerea ta daca vrei sau nu sa mai slabesti ,insa asta nu trebuie sa te coste sanatate.Sa stii ca eu nu mai mananc carne.Insa mananc lapte,branza oua si peste si nelipsitele fructe si legume.Mai nou folosesc semintele crude de susan,floarea soarelui,dovleac si sa stii ca ma simt f.f. bine si chiar imi plac.Incearca si tu.Mi-am facut linte si a dost o minunatie.azi fasole boabe rosii.Cica e mai buna decat cea alba.am gasit pe net.Incearca sa mananci sanatos si-o sa vezi ca o sa te simti mai bine.insa oboseala vezi sa nu fie si de la ficat.Ai mare ,mare grija.Te pup scumpica si mai vorbim.Acum mergi si odihnestete.Pa !!!

GCM 19 mar 2012 19:31:48

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 987514)
Buna pustoaico !!!Ce ai scumpa de esti cu psihicul la pamant???!!! Scumpa mea ti-am mai spus si-ti repet ca tu esti o fata frumoasa si nu esti deloc grasa.E alegerea ta daca vrei sau nu sa mai slabesti ,insa asta nu trebuie sa te coste sanatate.Sa stii ca eu nu mai mananc carne.Insa mananc lapte,branza oua si peste si nelipsitele fructe si legume.Mai nou folosesc semintele crude de susan,floarea soarelui,dovleac si sa stii ca ma simt f.f. bine si chiar imi plac.Incearca si tu.Mi-am facut linte si a dost o minunatie.azi fasole boabe rosii.Cica e mai buna decat cea alba.am gasit pe net.Incearca sa mananci sanatos si-o sa vezi ca o sa te simti mai bine.insa oboseala vezi sa nu fie si de la ficat.Ai mare ,mare grija.Te pup scumpica si mai vorbim.Acum mergi si odihnestete.Pa !!!

Nu urmaresc sa slabesc...doar sa imi revin fizic. Sa scap de oboseala. Am sa incep sa introduc nuci, alune, peste si lapte, i oua uneori, branza iaurt nu imi plac...

happygirldiana 19 mar 2012 23:49:51

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Codrina, sa imi spui cum reactionezi de la spirulina.si eu am inceput o cura cu spirulina, simteam ca am nevoie.problema e ca seara nu ma prea nimeresc s ao iau la ora la care trebuie, cu o jum de ora inainte de masa.sper sa isi faca efectul.Doamne ajuta!~
Te pup!
Sa ai o saptamana usoara!

happygirldiana 20 mar 2012 06:42:19

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://media.bigoo.ws/content/glitte...aneous_437.gif

GCM 20 mar 2012 08:14:42

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i302.photobucket.com/albums/n...iopintone2.jpg

Neata....te tin la curent Diana. Ce concentratie iei si cate pe zi?

grasuta1961 20 mar 2012 08:24:44

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i1090.photobucket.com/albums/...ucket/4711.gif

Buna dimineata !!! Te pup scumpa si-ti doresc sa te simti mai bine !! Sa stii ca si sotul meu a luat spirulina si mi-a spus ca sa simtit mai bine.Si eu am incercat insa aveam impresia ca am o pofta de mancare nebuna si am incetat sa mai iau.Insa eu iau omega 369 si mi-a fost bine.O sa mai iau o tura.asta am luat anul trecut.Eu azi dimineata mi-am facut un mic dejun f.f. copios cu mar si multe seminte.Cand am vazut cate cal se aduna am zis ca asta inseamna sa mananci dimineata ca un rege :)).trebuie sa am grija la restul zilei.Cat priveste branza dulce nici mie nu-mi place deloc.Eu nici la fetita nu i-am dat cand era mica ci ii faceam eu in casa cu calciu lactic.Insa iaurtul de baut imi place.Cel natur NU.Si imi place branza cottage,as manca non stop.cat priveste pestele si asta imi place ,insa ma scoate din sarite ca miroase cand il prepar chiar daca e la cuptor,fiert sau gratar.la gratar nu mai spun cat miroase.Cu toate ca dau drumul la hota ,la geam,sotul meu spune mereu ca miroase de la parter:))si noi stam la etj IV.te pup scumpica si-o zi buna !!!

grasuta1961 20 mar 2012 08:34:28

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:
Anterior postat de GCM http://forum.slabute.ro/images/crast...s/viewpost.gif
Neata Miha....sa ai o zi usoara!!! Eu ma pregatesc de sala, si apoi merg la munca!!!am o mare problema cu ce sa imi iau la pachet, ca sa evit atacul frigiderului cand ajung la ora 23.


Buna pustoaica mea.!!!Spor la sala !! Eu la ora 10.30 am bicicleta.Parerea mea e sa mananci bine cand pleci la servici.Nu prea stiu cand pleci la servici si cand ajungi acasa.Insa eu am facut f.f. putin timp schimbul II si niciodata nu mancam cand ajungeam acasa.Mancam inainte de-a pleca la servici cele II feluri de mancare ,la vremea aia fara sa le cantaresc pentru ca eram slaba ca tine.Dupa aia la ora 5 mancam un fruct si la ora 19 mancam felul II de la borcanel :"> sau la vremea asta imi faceam salata cu branza sau muschi sau ce imi permiteam pe vremea aia ca nu prea erau multe pe atunci.mai bine zis nu prea se gasea pe vremea impuscatului ce sa mananci.cred ca asta m-a tinut si supla. ;).insa daca mancam la ora 19-19,30 cand ajungeam acasa imi faceam repede un dus si nu stiam cum sa ma bag mai repede in pat langa sotul meu :">

GCM 20 mar 2012 08:35:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 988128)
http://i1090.photobucket.com/albums/...ucket/4711.gif

Buna dimineata !!! Te pup scumpa si-ti doresc sa te simti mai bine !! Sa stii ca si sotul meu a luat spirulina si mi-a spus ca sa simtit mai bine.Si eu am incercat insa aveam impresia ca am o pofta de mancare nebuna si am incetat sa mai iau.Insa eu iau omega 369 si mi-a fost bine.O sa mai iau o tura.asta am luat anul trecut.Eu azi dimineata mi-am facut un mic dejun f.f. copios cu mar si multe seminte.Cand am vazut cate cal se aduna am zis ca asta inseamna sa mananci dimineata ca un rege :)).trebuie sa am grija la restul zilei.Cat priveste branza dulce nici mie nu-mi place deloc.Eu nici la fetita nu i-am dat cand era mica ci ii faceam eu in casa cu calciu lactic.Insa iaurtul de baut imi place.Cel natur NU.Si imi place branza cottage,as manca non stop.cat priveste pestele si asta imi place ,insa ma scoate din sarite ca miroase cand il prepar chiar daca e la cuptor,fiert sau gratar.la gratar nu mai spun cat miroase.Cu toate ca dau drumul la hota ,la geam,sotul meu spune mereu ca miroase de la parter:))si noi stam la etj IV.te pup scumpica si-o zi buna !!!

Lactate nu consum, dect iaurt cu fructe(pe care incerc sa il evit) si lapte cu 1.5 grasime.
Ma gandeam sa-mi trantesc o portie de legume mexicane cu file de pangasius(nu e cel mai indicat, dar mie imi place, plus ca il fac repede pe teflon sau gril) si uite asa am incropit meniul pt munca!!!si pranz....iar ca gustare intre cele doua, mere/seminte!!!
O zi frumoasa scumpa doamna!

GCM 20 mar 2012 08:37:12

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 988145)
Citat:
Anterior postat de GCM http://forum.slabute.ro/images/crast...s/viewpost.gif
Neata Miha....sa ai o zi usoara!!! Eu ma pregatesc de sala, si apoi merg la munca!!!am o mare problema cu ce sa imi iau la pachet, ca sa evit atacul frigiderului cand ajung la ora 23.


Buna pustoaica mea.!!!Spor la sala !! Eu la ora 10.30 am bicicleta.Parerea mea e sa mananci bine cand pleci la servici.Nu prea stiu cand pleci la servici si cand ajungi acasa.Insa eu am facut f.f. putin timp schimbul II si niciodata nu mancam cand ajungeam acasa.Mancam inainte de-a pleca la servici cele II feluri de mancare ,la vremea aia fara sa le cantaresc pentru ca eram slaba ca tine.Dupa aia la ora 5 mancam un fruct si la ora 19 mancam felul II de la borcanel :"> sau la vremea asta imi faceam salata cu branza sau muschi sau ce imi permiteam pe vremea aia ca nu prea erau multe pe atunci.mai bine zis nu prea se gasea pe vremea impuscatului ce sa mananci.cred ca asta m-a tinut si supla. ;).insa daca mancam la ora 19-19,30 cand ajungeam acasa imi faceam repede un dus si nu stiam cum sa ma bag mai repede in pat langa sotul meu :">

La sala plec la 9, ajung acasa in jur de 12, fac dus rapid, ma schimb si mananc...apoi la 1 plec la munca de unde revin la ora 23. Sper sa ma tin tare. Nu lucrez decat 2 zile pe sapt schII

grasuta1961 20 mar 2012 08:40:47

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
De ce nu-ti faci tu iaurt cu fructe ?? dai merele sau perele pe razatoare si pui miere si ti-ai facut un iaurt cu fructe sanatos.mai pui si niste seminte si poti realiza o gustare sanatoasa si mult mai gustoasa ca cea din magazin.Iti iei un ananas si sa vezi ce iaurt faci.La mine portocalele sunt asa de ieftine,insa eu nu ma omor cu ele.Mie imi plac merele si perele,fructele noastre romanesti.Ai incercat si macroul??
E un peste bun chiar si fiert la abur si in toate felurile.

GCM 20 mar 2012 08:43:12

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de grasuta1961 (Post 988159)
De ce nu-ti faci tu iaurt cu fructe ?? dai merele sau perele pe razatoare si pui miere si ti-ai facut un iaurt cu fructe sanatos.mai pui si niste seminte si poti realiza o gustare sanatoasa si mult mai gustoasa ca cea din magazin.Iti iei un ananas si sa vezi ce iaurt faci.La mine portocalele sunt asa de ieftine,insa eu nu ma omor cu ele.Mie imi plac merele si perele,fructele noastre romanesti.Ai incercat si macroul??
E un peste bun chiar si fiert la abur si in toate felurile.

Da...dar e mai ”greu” de pregatit...prea mult timp. Din ala mai mananc in weekenduri si prefer varianta prajita cu mamaliga :P

grasuta1961 20 mar 2012 08:46:15

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 988168)
Da...dar e mai ”greu” de pregatit...prea mult timp. Din ala mai mananc in weekenduri si prefer varianta prajita cu mamaliga :P

sa stii ca eu mi-am luat o tigaie dry cooker de la mine din oras e mai ieftina ca la reclama de la TV si sincer prepar macroul in 15 min.Mai pun si legume si iese o bunatate.la fetita ii place pieptul de pui facut la ea.Si mie imi placea cand mancam piept de pui.La mine tigaia cost 60 lei fata de cat e la TV.Caut-o si la tine in magazine si sigur o s-o gasesti si merita sa ti-o iei.

Kclaudyia 20 mar 2012 10:06:12

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna dimineata creatzo!!!
Uffff astenia de primavara bat-o vina!
Am vazut zilele trecute un ceau, de la plafar, energizant cu tot felul de plante, ai putea sa incerci..
Poate oboseala se trage si de la munca multa, tu lucrezi si notpile si te mai duci si la sala, ai un program destul de incarcat si ar trebui sa mananci bine.
Am vauzt meniul tau de ieri, dar mi se pare ca ai mancat foarte putin!
Nu cred ca mai e nevoie sa iti spun sa mananci mai mult.. Nu stiu daca e o optiune sa nu mananci carne ptr ca stii si tu ca si ea are rostul ei...

Sper sa te simti mai bine in curand!!!
Te pup! Ai grija de tine!>:D<>:D<

GCM 20 mar 2012 10:42:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Miha, ma gandeam si eu la tigaia aia. O voi achizitiona, cand ma voi muta cu bubu. Am vb cu el si mi'a zis ca sapt asta sau cealalta mergem sa vedem de job pt mine.
Clau wellcome to my house. Nu intentionez sa elimin carnea intrutotul. Doar sa o raresc, sa scot mezelurile. Vine vara. N'as rezista fara gratare! Doar ca vreau sa ma energizez putin mai mult cu vitamine acum. Sper sa ma si tina.

lady alina 20 mar 2012 15:38:52

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
buna draga. mersi pt cafea....eu iti ofer orez cu lapte daca vrei....:-* ce faci? eu ma uit la mireasa pt fiul meu

GCM 20 mar 2012 15:51:00

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna Alina, sunt la munca, si beau o cafea in asteptarea orei 23. Te refuz la orez cu lapte pt ca nu imi place, dar am unda verde la mere si seminte fara sare pt cina.
O zi frumoasa!

happygirldiana 20 mar 2012 15:54:45

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 988116)
http://i302.photobucket.com/albums/n...iopintone2.jpg

Neata....te tin la curent Diana. Ce concentratie iei si cate pe zi?

Cretulino, eu iau 500 de mg parca:D:D de 3 ori pe zi, cu jum de ora inaintea meselor:d Sper sa ma ajute si scap de toate problemele:D Ca am vazut ca e tare benefica.

GCM 20 mar 2012 22:56:12

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 08:22
Baton Fibrobar R cu ceai verde, Redis, 50g - 194 calorii, 12 proteine, 8.7 grasimi, - colesterol, 15.9 carbohidrati, 2.8 fibre, - sodiu, 7.3 zaharuri

Gustare 1, ora 11:54
Alune, 50g - 284 calorii, 13 proteine, 24.5 grasimi, 0 colesterol, 8 carbohidrati, 4.3 fibre, 0 sodiu, 2.2 zaharuri

Prânz, ora 11:55
Amestec de Legume mexicane, Green Grocer's, 200g - 130 calorii, 5 proteine, 6.8 grasimi, - colesterol, 12.2 carbohidrati, - fibre, 600 sodiu, - zaharuri
Ou de gaina, 60g - 86 calorii, 7.6 proteine, 5.9 grasimi, 253.8 colesterol, 0.5 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
File natur de pangasus, Iglo, 375g - 233 calorii, 41.3 proteine, 7.5 grasimi, 0 colesterol, 0 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri

Gustare 2, ora 12:01
Mere Golden, 200g - 98 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, - colesterol, 22.4 carbohidrati, 0.2 fibre, - sodiu, - zaharuri

Cina, ora 11:58
Mere Golden, 400g - 196 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, - colesterol, 44.8 carbohidrati, 0.4 fibre, - sodiu, - zaharuri

Gustare 3, ora 12:00
Seminte floarea soarelui, fara sare, NutLine, 30g - 98 calorii, 3.2 proteine, 8.5 grasimi, 0 colesterol, 4.1 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1319 calorii, 82.1 proteine, (mult)61.9 grasimi, 253.8 colesterol, (mic)107.9 carbohidrati, 7.7 fibre, 600 sodiu, 9.5 zaharuri

ACTIVITATI FIZICE
Bicicleta eliptica, moderat (nivel 11-14), 45min - 427 calorii
Fitness, intens, 30min - 180 calorii
Mers 3.5 mile/ora (5.6 km/h), pas vioi, 90min - 265 calorii
Masaj, realizat in picioare, 30min - 126 calorii
Metabolism bazal - 1363 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 2361 calorii

grasuta1961 21 mar 2012 08:24:35

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i300.photobucket.com/albums/n...orningcafe.gif

Buna pustoaico !!!
Ti-am citit meniul. La nr de cal e bine insa cina e cam saracacioasa si gustarea de la ora 12 ce cauta acolo :-osi mai ales semintele de floarea soarelui.La sport ai nota 10.Ai grija totusi aseara cu semintele sa nu-ti faca rau.Te pup scumpica si sa ai o zi buna !!!

GCM 21 mar 2012 08:30:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i699.photobucket.com/albums/v...ctt/coffe6.jpg
Gustarea a fost aproximativ la ora 7-8...am ajuns la 23 acasa!!!!am adormit pe la miezul noptii...sunt nesarate...desi am scapat cam multa sare pe pestele de la pranz ca am but 1l apa la munca....si simt ca nu am eliminat-o toata!

mutulica 21 mar 2012 08:31:15

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna dimineata>:D<
http://coffeeadmirer.com/images/espresso.jpg

lady alina 21 mar 2012 10:08:43

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
neata...o zi frumoasa sa ai si cu mult soare asa cum e la mine!:-*

GCM 21 mar 2012 12:17:51

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
M-am ghiftuit cu masa de pranz...piure de cartofi si legume congelate!...am avut o dimineata consistenta. Lapte cu fulgi de ovaz, cateva alune, un paharel de coliva si acum pranzul. Sunt treaza de la 6.45....si pana pe la 18-19 nu mai apuc sa mananc!!!deci am ghiozdanu plin. Pt cina am optat pt mere, iar diseara cand ajung acasa am sa beau un pahar de lapte si ma bag la somn!
Acu fug sa ma imbrac!!!si la work cu mine!!!

Kclaudyia 21 mar 2012 14:12:09

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 989956)
M-am ghiftuit cu masa de pranz...piure de cartofi si legume congelate!...am avut o dimineata consistenta. Lapte cu fulgi de ovaz, cateva alune, un paharel de coliva si acum pranzul. Sunt treaza de la 6.45....si pana pe la 18-19 nu mai apuc sa mananc!!!deci am ghiozdanu plin. Pt cina am optat pt mere, iar diseara cand ajung acasa am sa beau un pahar de lapte si ma bag la somn!
Acu fug sa ma imbrac!!!si la work cu mine!!!

Servici usor darling!
Ati inceput sa cautati job-uri in Bc?
Ce anume cauti? Fix pe domaniul tau sau si altceva? Poate aud una alta si te pot ajuta si eu :-*

GCM 21 mar 2012 15:55:56

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna Kclau. Pt inceput avem un mic pont, tot in domeniu dar trebuie sa discutam cu cineva. Cert e ca eu vreau absolut orice. Cum am job, cum ma mut in Bc. Daca ai vreun pont, ;-) ! Voi stati cu chirie? Noi vom fi nevoiti sa stam cu ai lu o sapt 2 pana gasim ceva sa ne mutam.

Kclaudyia 21 mar 2012 15:58:33

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 990160)
Buna Kclau. Pt inceput avem un mic pont, tot in domeniu dar trebuie sa discutam cu cineva. Cert e ca eu vreau absolut orice. Cum am job, cum ma mut in Bc. Daca ai vreun pont, ;-) ! Voi stati cu chirie? Noi vom fi nevoiti sa stam cu ai lu o sapt 2 pana gasim ceva sa ne mutam.

Desigur ca te anunt daca aflu de ceva..
Noi stam la el in aparament. Mama lui e in Italia plecata si noi stam singurei ca doi porumbei :)
O sa gasiti repede, sunt destule apartamente, bani sa aveti :D

GCM 21 mar 2012 16:25:01

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Stiu ca trebuie bani. Pt un start, avem ceva rezerve, iar daca'mi gasesc de munca, ne putem mentine pe linia de plutire. Vreau doar sa fim impreuna, si sa stam singuri.

GCM 21 mar 2012 22:47:37

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
CALORII INGERATE
Mic dejun, ora 08:55
Lapte 1.5%, Oke!, 200ml - 86 calorii, 6 proteine, 3 grasimi, 0 colesterol, 9 carbohidrati, 0 fibre, 0 sodiu, 0 zaharuri
Fulgi de ovaz, Fortin, 30g - 110 calorii, 3.8 proteine, 2.1 grasimi, 0 colesterol, 19 carbohidrati, 1.6 fibre, 1.5 sodiu, 0.2 zaharuri
Stafide, Stilla Dolce, 15g - 42 calorii, 0.3 proteine, 0.2 grasimi, - colesterol, 9.9 carbohidrati, 1.1 fibre, - sodiu, 6.9 zaharuri

Gustare 1, ora 08:57
Alune, 30g - 171 calorii, 7.8 proteine, 14.7 grasimi, 0 colesterol, 4.8 carbohidrati, 2.6 fibre, 0 sodiu, 1.3 zaharuri
Coliva, reteta traditionala, 130g - 360 calorii, 8.2 proteine, 21.6 grasimi, 0 colesterol, 38.2 carbohidrati, 7.3 fibre, 3.1 sodiu, 9.6 zaharuri

Prânz, ora 08:57
Piure de cartofi, 200g - 212 calorii, 4 proteine, 8 grasimi, - colesterol, 32 carbohidrati, - fibre, - sodiu, - zaharuri
Amestec de Legume mexicane, Green Grocer's, 150g - 98 calorii, 3.8 proteine, 5.1 grasimi, - colesterol, 9.2 carbohidrati, - fibre, 450 sodiu, - zaharuri

Cina, ora 09:00
Mere Golden, 350g - 172 calorii, 0 proteine, 0 grasimi, - colesterol, 39.2 carbohidrati, 0.4 fibre, - sodiu, - zaharuri
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1251 calorii, (mic)33.9 proteine, (mult)54.7 grasimi, 0 colesterol, (mult)161.3 carbohidrati, 13 fibre, 454.6 sodiu, 18 zaharuri

ACTIVITATI FIZICE
Masaj, realizat in picioare, 30min - 126 calorii
Mers 3.5 mile/ora (5.6 km/h), pas vioi, 60min - 176 calorii
Metabolism bazal - 1363 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1665 calorii

bellajane 21 mar 2012 23:55:38

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
https://encrypted-tbn2.google.com/im...GaSens-2G4Wz3s

GCM 22 mar 2012 08:06:36

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i952.photobucket.com/albums/a...056052S_1D.jpg

lady alina 22 mar 2012 08:36:22

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
neata....:-*

happygirldiana 22 mar 2012 09:38:43

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neata, Codrina!>:D<

Kclaudyia 22 mar 2012 10:30:50

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neatza!!!! >:D<>:D<>:D<

GCM 22 mar 2012 11:42:03

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de lady alina (Post 990855)
neata....:-*

Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 990992)
Neata, Codrina!>:D<

Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 991147)
Neatza!!!! >:D<>:D<>:D<

Neata netzelor!!!!

GCM 22 mar 2012 11:42:34

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
What a fu...ing life!!!
Iar am o stare de chestie de aia maronie si urât mirositoare. Pe la 2 fug la sala să scap de miros măcar :))
Azi și mâine sunt de noapte....apoi plec la Bc!!!KCLAU!!!păzea că vin!!!
Cântarul arată nesperat de bine...la câte nasolități băgai în mine în ultima vreme!!!Adică un 64...in condițiile în care se anunță musafirii lunari!!!
Ce face Codrys acu!!!!Lucrează intens la una bucată Cv....cu care sa iși schimbe viața. Studiat piața imobiliara in Bc....prețuri decente, locuri de muncă...peste tot over the world!!!VIDEOCHAT!!! :))) vai mi-e rău!!!Bine că nu-s miss fata de la țară, că in lipsă de altceva...mă vedeam nevoită să apelez la așa ceva :))
Weekend-ul ăsta imi incerc norocul undeva tot în domeniul în care lucrez. Plătit bine...nu prea la timp, dar asta e!!!Deja la noi la scîrbici în nici o săptămână au apărut 3 cereri de demisie...cred si eu. Se termină luna martie si noi am luat acu 3 săptămâni restul de plată pentru luna ianuarie. Dar și când îi iau :)))) ma duc cu valiza :D
Deci, în ciuda....răhătoasei mele stări de spirit...sunt pusă pe mari change-uri :))))
kiss ya!!!

GCM 22 mar 2012 11:44:14

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 991147)
Neatza!!!! >:D<>:D<>:D<

Ma uit la kg tale si mi-e si rusine sa nu ma vada!!!Tulai Domne ce invidioase-s ale mele!!!cum bre poti sa le ai pe toate...cm multi pe lungine, kg putine....eu mi-s pe invers :)))))

happygirldiana 22 mar 2012 11:54:49

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 991311)
What a fu...ing life!!!
Iar am o stare de chestie de aia maronie si urât mirositoare. Pe la 2 fug la sala să scap de miros măcar :))
Azi și mâine sunt de noapte....apoi plec la Bc!!!KCLAU!!!păzea că vin!!!
Cântarul arată nesperat de bine...la câte nasolități băgai în mine în ultima vreme!!!Adică un 64...in condițiile în care se anunță musafirii lunari!!!
Ce face Codrys acu!!!!Lucrează intens la una bucată Cv....cu care sa iși schimbe viața. Studiat piața imobiliara in Bc....prețuri decente, locuri de muncă...peste tot over the world!!!VIDEOCHAT!!! :))) vai mi-e rău!!!Bine că nu-s miss fata de la țară, că in lipsă de altceva...mă vedeam nevoită să apelez la așa ceva :))
Weekend-ul ăsta imi incerc norocul undeva tot în domeniul în care lucrez. Plătit bine...nu prea la timp, dar asta e!!!Deja la noi la scîrbici în nici o săptămână au apărut 3 cereri de demisie...cred si eu. Se termină luna martie si noi am luat acu 3 săptămâni restul de plată pentru luna ianuarie. Dar și când îi iau :)))) ma duc cu valiza :D
Deci, în ciuda....răhătoasei mele stări de spirit...sunt pusă pe mari change-uri :))))
kiss ya!!!

Codris, si eu am probleme cu chestia maronie si urat mirositoare.Cam la 6 luni apare iar...Si mereu trebuie sa fac controale....Nu e nimic grav, dar a trebuit sa renunt la tampoane(foloseam luna de luna), mi-a spus medicul sa renunt si la produsele de curatenie intima parfumate gen Avon sau Oriflame....Apoi mai folosesc baie de aburi (apa fierbinte si bicarbonat), am inteles ca e bun si ceaiul de musetel.Iar cand am facut ultimul control mi s-au dat niste picaturi pe care treebuia s ale pun in apa si sa le beau.Este vorba despre extract de alchemilla.Acum...sper ca vb despre aceeasi chestie maronie:))Din aceeasi sursa:))

GCM 22 mar 2012 11:59:31

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 991343)

Codris, si eu am probleme cu chestia maronie si urat mirositoare.Cam la 6 luni apare iar...Si mereu trebuie sa fac controale....Nu e nimic grav, dar a trebuit sa renunt la tampoane(foloseam luna de luna), mi-a spus medicul sa renunt si la produsele de curatenie intima parfumate gen Avon sau Oriflame....Apoi mai folosesc baie de aburi (apa fierbinte si bicarbonat), am inteles ca e bun si ceaiul de musetel.Iar cand am facut ultimul control mi s-au dat niste picaturi pe care treebuia s ale pun in apa si sa le beau.Este vorba despre extract de alchemilla.Acum...sper ca vb despre aceeasi chestie maronie:))Din aceeasi sursa:))

:)):)):)):)):)):)):)):)):))la mine e vb de starea de rahat :D, oarecum de la astenie cred ca se trage!

happygirldiana 22 mar 2012 12:00:24

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 991346)

:)):)):)):)):)):)):)):)):))la mine e vb de starea de rahat :D, oarecum de la astenie cred ca se trage!

=))=))=))=))8-}8-}8-}O ,Doamne!Si ce explicatii iti dadeam eu:))

GCM 22 mar 2012 12:04:55

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 991348)


=))=))=))=))8-}8-}8-}O ,Doamne!Si ce explicatii iti dadeam eu:))

Mai am si d-alea uneori :)))))dar acu ma deranjeaza astealalte psihice!


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:51:39.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO