forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!! (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-gcm-fapte-nu-cuvinte-10637.html)

GCM 19 nov 2012 15:07:02

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1177085)
Neatza Cretz frumos!

Vazui ca te-ai sarbatorit frumos..
Unde ati fost?
Deci pe 29 bem a? :))
Bun de stiut.. Si-asa pe 30 avem liber deci e numa bine :))

O saptamana minunata! :-*

Bem bem, doar ca pe 29 si pe 30 lucrez:))))
Am fost la Hanovra...retras, simplu, usor romanesc, fara prea multe fitze! :
Si daca tot anul asta ramasei la mare fara lantisor, bubu si ai lui mi-au facut cadou unul nou :P:x

Rallara 19 nov 2012 16:54:08

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Ceau Codrut cretulin, un inceput de saptamana in forta!>:D<>:D<

GCM 19 nov 2012 21:42:42

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Am venit sa trag jaluzeaua... Ma simt franta! Au venit rusii buluc, am fost si la sala, mi-am facut si pachet si dimineata iar ma trezesc la 4. Iar mai nou miercuri tre sa ajung in viteza pana in bc inainte de munca!!!!Da doamne zile de 60 de ore! AMIN!

CCristina D 19 nov 2012 22:07:50

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1177515)
Am venit sa trag jaluzeaua... Ma simt franta! Au venit rusii buluc, am fost si la sala, mi-am facut si pachet si dimineata iar ma trezesc la 4. Iar mai nou miercuri tre sa ajung in viteza pana in bc inainte de munca!!!!Da doamne zile de 60 de ore! AMIN!

Buna scumpa>:D<
Esti foarte tare:)):)):)):))
Ai dreptate...uneori nu ne ajung irele dintr-o zi si bune-ar fi inca pe atatea.:)
Sa ai spor la toate si sa reusesti sa rezolvi tot ce-ti propui.:-*
O seara faina!>:D<

miris 19 nov 2012 22:08:28

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Daca gasesti reteta de lungire a timpului, sunt extrem de interesata de ea!!!!!!
La tine, schema cu managementul timpului ar trebui sa arate cam asa: Piatra - serviciu - Bacau ...

http://ohhsillyme.files.wordpress.co...gement-web.jpg

Somn linistit!

happygirldiana 20 nov 2012 08:50:26

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna dimineata,Codris!>:D<
Sa ai o zi buna, frumoaso!>:D<:-*
http://www.culinar.freshnet.ro/imagini_mari/456.jpg

redeeadoo 20 nov 2012 08:56:17

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neata Cretulino :) (e din partea echipei mama-bebe)

sa stii ca nu am vorbit prostii legat de carnita...iti creaza mediu acid peste masura in corp caci ti-ai limitat fructele si legumele, mananci prea multe proteina animale(acum vorbi viitorul terapeut din mine), :P, macar sa iti faci niste analize dupa ce termini chiar sunt curioasa cum este ficatul si pancreasul tau :P
hai ti pup
http://sentelenggonjet.files.wordpre...-600.jpg?w=700

Kclaudyia 20 nov 2012 13:06:20

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1177515)
Am venit sa trag jaluzeaua... Ma simt franta! Au venit rusii buluc, am fost si la sala, mi-am facut si pachet si dimineata iar ma trezesc la 4. Iar mai nou miercuri tre sa ajung in viteza pana in bc inainte de munca!!!!Da doamne zile de 60 de ore! AMIN!

Codrutz harnicut!! >:D<>:D<
La sala tot fitness si aerobic faci?

Stii ce e important cu toata agitatia asta? Ca dupa ce tragi linie sa fii tu fericita :-*

lacra81 20 nov 2012 18:17:02

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1177200)
Bem bem, doar ca pe 29 si pe 30 lucrez:))))
Am fost la Hanovra...retras, simplu, usor romanesc, fara prea multe fitze! :
Si daca tot anul asta ramasei la mare fara lantisor, bubu si ai lui mi-au facut cadou unul nou :P:x

ce frumos:xsa-l stapanesti sanatoasa:x:x:x

diagio 20 nov 2012 19:57:25

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
salutare codris draga, ete ca aparui si eu....nu prea pot sa mai intru de la munca, dar sper sa intru seara , mai des, de acasa.....eu, nu m-am miscat deloc cu kg....nici nu am mai pus, nici nu am mai dat....sunt inca posesoarea a 67 kg marete.....si mandre rau de ele.....asa de mandre, ca nu vor sa plece deloc...sper sa ajung la 64 pana la sfarsitul anului....vad ca tu te pusasi rau pe slabit si...felicitarile mele. poate daca trec mai des pe la tine, imi dai si mie una dupa ceafa ca sa ma mobilizez. pup cretulin.

GCM 20 nov 2012 20:02:33

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 1178166)
salutare codris draga, ete ca aparui si eu....nu prea pot sa mai intru de la munca, dar sper sa intru seara , mai des, de acasa.....eu, nu m-am miscat deloc cu kg....nici nu am mai pus, nici nu am mai dat....sunt inca posesoarea a 67 kg marete.....si mandre rau de ele.....asa de mandre, ca nu vor sa plece deloc...sper sa ajung la 64 pana la sfarsitul anului....vad ca tu te pusasi rau pe slabit si...felicitarile mele. poate daca trec mai des pe la tine, imi dai si mie una dupa ceafa ca sa ma mobilizez. pup cretulin.

Dau si doua numai sa te faci fata cuminte!!!Si eu calc stramb in ultima vreme(ma rog mult zis stramb)stau pe loc...si tare visez la 55 pana de anu nou!

diagio 20 nov 2012 20:09:41

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1178177)

Dau si doua numai sa te faci fata cuminte!!!Si eu calc stramb in ultima vreme(ma rog mult zis stramb)stau pe loc...si tare visez la 55 pana de anu nou!


trebuie sa ma fac fata cuminte, ca in loc de o miresuca gratioasa o sa fiu o balena ucigasa :).....si da, accept si 2 dupa ceafa, doar doar....:)

GCM 20 nov 2012 20:11:48

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Dam dam...pe cand nunta?

diagio 20 nov 2012 20:14:45

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1178187)
Dam dam...pe cand nunta?

la vara....27 iulie :).

GCM 20 nov 2012 20:16:14

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 1178192)
la vara....27 iulie :).

Ohohoh suficient sa dai si 10 -15 kg ca popa!!!!hai k ne punem pe tine si te slabim de tot pana la vara!

diagio 20 nov 2012 20:21:03

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1178195)

Ohohoh suficient sa dai si 10 -15 kg ca popa!!!!hai k ne punem pe tine si te slabim de tot pana la vara!

10-15???? sa nu exageram :)). daca reusesc sa ajung la 60, sunt foarte multumita :).

GCM 20 nov 2012 20:23:17

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 1178200)
10-15???? sa nu exageram :)). daca reusesc sa ajung la 60, sunt foarte multumita :).

7kg zboara repede!

diagio 20 nov 2012 20:47:05

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
te pup codris draga....merg la tv.

GCM 20 nov 2012 21:10:24

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de diagio (Post 1178220)
te pup codris draga....merg la tv.

O seara frumoasa!

redeeadoo 21 nov 2012 09:46:34

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neata scumpica sa ai o zi frumoasa:) si cu spor la slabit;)
http://www.blogcdn.com/www.diylife.c...90ls052410.jpg

Kclaudyia 21 nov 2012 09:52:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neatza honey!
O zi beton si cu multa energie!

Vuvuzela 21 nov 2012 10:19:21

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Buna dimineata! Iti doresc si eu o zi minunata! >:D<

GCM 21 nov 2012 23:17:42

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Seara buna...abia am ajuns, plecata fiind de la 10.
Am mancat azi de la KFC....2 pulpe, jupuite de pane-ul de pe ele.
Cu cm-ul pe mine...ma simt rotunda :(((( si nu imi place. Am sa incerc sa revin un pic strict la dieta pt 2-3 zile PP pure...
Am rezolvat si cu bursa....luni sper sa ajung iar la scoala, sa vedem pana atunci. Azi am rumegat intruna, si am baut o groaza de apa+ceai...doar ca nu am eliminat mai nimic. Si chestia asta imi da o stare de c..a!
Fug la somn ca pic....vb dimineata poate ma limpezesc!

happygirldiana 21 nov 2012 23:23:16

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1179014)
Seara buna...abia am ajuns, plecata fiind de la 10.
Am mancat azi de la KFC....2 pulpe, jupuite de pane-ul de pe ele.
Cu cm-ul pe mine...ma simt rotunda :(((( si nu imi place. Am sa incerc sa revin un pic strict la dieta pt 2-3 zile PP pure...
Am rezolvat si cu bursa....luni sper sa ajung iar la scoala, sa vedem pana atunci. Azi am rumegat intruna, si am baut o groaza de apa+ceai...doar ca nu am eliminat mai nimic. Si chestia asta imi da o stare de c..a!
Fug la somn ca pic....vb dimineata poate ma limpezesc!

Alo, aaaalooooo!!!!Ce-i cu starea asta pe tine????:-w
E clar ca cm-ul isi face de cap, oboseala la fel!Maine sper sa fii mai bine!>:D<
Noapte linistita si lunga!

GCM 21 nov 2012 23:28:59

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de happygirldiana (Post 1179019)

Alo, aaaalooooo!!!!Ce-i cu starea asta pe tine????:-w
E clar ca cm-ul isi face de cap, oboseala la fel!Maine sper sa fii mai bine!>:D<
Noapte linistita si lunga!

Numarul apelat este ocupat....va rugam reveniti dimineata cu o cafea tare!!!:)):)):)):))
Imi revin.....sambata dau cu cantarul de pereti!!!!va promit!

lacra81 22 nov 2012 07:43:30

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://1.bp.blogspot.com/-vE6YOAxUqU.../cafea+joi.jpg

GCM 22 nov 2012 09:16:10

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Coffe!!!I need more coffe!!!
Morning!!!ce face lumea?! eu nu am chef de nic si nici nu cred sa imi vina :))
azi iar munca, iar maine BLACK FRIDAY :))))) caut cadou de craciun bubului...va pup!

GCM 22 nov 2012 09:18:12

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://2.bp.blogspot.com/_BCw1MtuwxA...yChristmas.jpg

redeeadoo 22 nov 2012 09:53:26

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Hei neata :) ce faci pofticioasa de cafeluta, iti trebuie un ocean de cafea dupa cate vad ;)), eu am niste nervi de dimineata, am avut telefonul in service, si s-a intors mai rau decat atunci cand l-am trimit nu imi mai merge nimic.
asa imi vine sa bat pe cineva [*culturism*]
http://www.lightfm.com.au/images/stories/mc_cafe.jpg

lacra81 22 nov 2012 10:25:44

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1179076)
Coffe!!!I need more coffe!!!
Morning!!!ce face lumea?! eu nu am chef de nic si nici nu cred sa imi vina :))
azi iar munca, iar maine BLACK FRIDAY :))))) caut cadou de craciun bubului...va pup!

ce cadou:-/
si eu vreau un xbox ..dar caut pe net ....nu stiu daca ajung in magazin:(
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1179078)

yammmmmyyyyy

o zi frumoasa:-*:-*:-*

Kclaudyia 22 nov 2012 10:38:11

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Neatza honey!

Offffff femeieeeee!! Stii bine ca atunci cand esti la CM esti balonata, retii apa si te simti ca un balon asa ca nush de ce iti mai faci probleme!
Nu mai bine nu te cantaresti tu deloc sambata asta?? Pana trec rusii?

Brack Friday si tu? Si eu caut ceva cadouas, si ptr mister si ptr mine, dar nu prea stau bine cu finantele :(

O zi faina! :-*

GCM 22 nov 2012 11:15:21

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de redeeadoo (Post 1179101)
Hei neata :) ce faci pofticioasa de cafeluta, iti trebuie un ocean de cafea dupa cate vad ;)), eu am niste nervi de dimineata, am avut telefonul in service, si s-a intors mai rau decat atunci cand l-am trimit nu imi mai merge nimic.
asa imi vine sa bat pe cineva [*culturism*]
http://www.lightfm.com.au/images/stories/mc_cafe.jpg

naspa....nu fi nervoasa ca se enerveaza si bebe :P, am baut doar o cafea, mai urmeaza vreo 2:))
Citat:

Anterior postat de lacra81 (Post 1179131)

ce cadou:-/
si eu vreau un xbox ..dar caut pe net ....nu stiu daca ajung in magazin:(

yammmmmyyyyy

o zi frumoasa:-*:-*:-*

mersic...vreau un gps pt el si eu nu stiu inca pt mine:))un expressor poate.
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1179137)
Neatza honey!

Offffff femeieeeee!! Stii bine ca atunci cand esti la CM esti balonata, retii apa si te simti ca un balon asa ca nush de ce iti mai faci probleme!
Nu mai bine nu te cantaresti tu deloc sambata asta?? Pana trec rusii?

Brack Friday si tu? Si eu caut ceva cadouas, si ptr mister si ptr mine, dar nu prea stau bine cu finantele :(

O zi faina! :-*

Si eu stau prost cu finantele...investesc ultimii banuti in el. Poate ne mai dau astia ceva bani, ca de luat am destui :))))
cu restul nu ma stresez!!!am cateva sute de grame in plus de la ticker....o sa dispara pana sambata, vreau 57 :))

Kclaudyia 22 nov 2012 11:40:11

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Fataaaaaaah asculta aici la baba care a patit si ea la fel.. Cand eram la dieta si eram cu cm-ul pe cap tot asa imi venea sa ma dau cu capul e pereti ca nu scadeam nici de-a boalei.. Si dupa ce treceau rusii pac o scadere spectaculoasa la cantar.
Asa ca sugestia mea e sa nu iti mai fortezi organismul si sa slabesti imediat in doua zile.. Hai ca esti fata desteapta stii si tu... Asteapta sa treaca rusii si te urci dupa aia pe cantar!

GCM 22 nov 2012 11:54:48

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de Kclaudyia (Post 1179190)
Fataaaaaaah asculta aici la baba care a patit si ea la fel.. Cand eram la dieta si eram cu cm-ul pe cap tot asa imi venea sa ma dau cu capul e pereti ca nu scadeam nici de-a boalei.. Si dupa ce treceau rusii pac o scadere spectaculoasa la cantar.
Asa ca sugestia mea e sa nu iti mai fortezi organismul si sa slabesti imediat in doua zile.. Hai ca esti fata desteapta stii si tu... Asteapta sa treaca rusii si te urci dupa aia pe cantar!

Acu doar nu crezi k stau flamanda :))))
am halit pana acum un pestoi mare la gril si o halca de pizza cu tarate, urmeaza iaurt 400ml si un bol de salata de surimi.un ceai, apa si alte cafele :))

redeeadoo 22 nov 2012 12:04:23

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
HEI HEI mai usurel cu cafelutzele :P, ca o sa intri in trepidatii:)

GCM 22 nov 2012 12:16:53

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de redeeadoo (Post 1179221)
HEI HEI mai usurel cu cafelutzele :P, ca o sa intri in trepidatii:)

trebuie sa rezist pana la 23....mai ales ca tre sa stau benoclata numai cu ochii in pc :))))offf ca nu m-a facut mama copchil de bastan sa pice banii din cer si tre sa muncesc sa iau bani cand isi aduc astia aminte!

redeeadoo 22 nov 2012 12:55:47

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Citat:

Anterior postat de GCM (Post 1179235)

trebuie sa rezist pana la 23....mai ales ca tre sa stau benoclata numai cu ochii in pc :))))offf ca nu m-a facut mama copchil de bastan sa pice banii din cer si tre sa muncesc sa iau bani cand isi aduc astia aminte!

da scumpica imi dau seama ca ai mult de lucru, dar sa stii ca e mai bine decat sa fii copil de bani gata, nu cred ca ai mai aprecia lucrurile la adevarata lor valoare:), plus ca ai satisfactia muncii tale, chiar daca nu este rasplatita corespunzator>:D<

diagio 22 nov 2012 14:00:01

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
hello codris draga....ce e cu tine??? vrei o bataita??????

miris 22 nov 2012 22:51:22

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
http://i.chzbgr.com/completestore/20...4196767991.jpg

GCM 22 nov 2012 22:56:48

Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!
 
Seara buna...back from work!!!Mi-au marit salariul!!!!considerabil :)))))
si asa nu vad banii, macar sa ma bucur!!!
Maine si poimaine sch3....ma preg de black friday!!!am de facut ceva shopping...pupici!


Ora este GMT +2. Ora este acum 14:16:28.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO