forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-grasuta88-vreau-fotomodel-9134.html)

grasuta88 14 iun 2011 15:12:09

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Draga jurnal am atatea lucruri sa-ti spun. 1. mi-am luat laptop:D calculatorul a cedat si asa k mi-am tras ustensila noua:)):)):)), 2. am constatat k detin o mica avere, asa k am inceput sa investesc, primele achizitii 3 rochite si 7 perechi de pantofi si sandale:D(inca o motivatie sa ma tin de dieta) :). Acu sa nu spuneti k is nebuna k de felul meu nu prea dau bani pe lucruri inutile dar daca achizitionez ceva inseamna k o sa il folosesc:D 3. mi-am mai tras si un cantar de bucatarie electronic+ un sorcator de fructe+ o multifunctionala pt laptop:P Tzoalele le puteti vedea la mine in album:-*:-*

gabytza17 14 iun 2011 15:48:33

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Hei, vreau si eu sa fiu fotomodel >:D< Te vizitez si in casuta:D

Deci trebuie sa torni neaparat de unde ai luat rochita cea lunga si pantofitorii, sunt absolut superbi, sa-i porti cu deosebita placere :-*

GiuliaD 14 iun 2011 17:39:17

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
sa stapanesti sanatoasa si slabuta toate achizitiile :*
ai reusit sa te tii de dieta? :D

grasuta88 14 iun 2011 21:03:32

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de gabytza17 (Post 688621)
Hei, vreau si eu sa fiu fotomodel >:D< Te vizitez si in casuta:D

Deci trebuie sa torni neaparat de unde ai luat rochita cea lunga si pantofitorii, sunt absolut superbi, sa-i porti cu deosebita placere :-*

Bine ai venit la mine in barcuta, impreuna o sa vaslim mai usor spre telul nostru:-* rochitele si pantofiori iam luat de pe un site din sua:D dar nu stiu daca am voie sa il pun aici dar incepe cu Am

grasuta88 14 iun 2011 21:04:43

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de GiuliaD (Post 688715)
sa stapanesti sanatoasa si slabuta toate achizitiile :*
ai reusit sa te tii de dieta? :D

Multumesc de urarii:D:-*:-*:P . Dap azi am inceput in forta dieta si sunt foarte mandra de mine:D

grasuta88 14 iun 2011 21:15:38

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Buna jurnal ce mai faci? Eu ma simt f bine azi, am reluat dieta in forta:D am terminat sesiunea si maine seara am balul de absolvire iupi:D sper sa ne distram k asa cum imi cunosc colegi cred k o sa terminam f devreme:( dar asta e:)

grasuta88 14 iun 2011 21:20:22

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Pentru bal o sa imi scot de la naftalina:)):)) pantalonii din voal pe care ii ador si o bluza tot de voal:). Parul e marea mea problema k mi l-am tuns saptamana asta si e cam mic :( de machiaj si unghii ma ocup personal:D a si cel mai important accesoriu e iubi:)):))

grasuta88 14 iun 2011 21:22:06

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Ok fetelor va poopacesc am plecat la somn k pic din picioare, revin maine cu detalii:P:-*:-*:-*:-*:-* noapte buna gagici:))

tyzu 14 iun 2011 21:23:29

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Draga Ioana, felicitari in primul rand pentru ambitia de care ai dat dovada :*:-*>:D<
Pare destul de usor de tinut dieta asta , Monica Ramirez, si de indata ce ai sa ne prezinti rezultate, iti voi cere mai multe detalii:D Mult succes si sa ne tii la curent cu rezultatele>:D<

tyzu 14 iun 2011 21:35:35

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
scuze ;)) dar laptopul meu a luat-o razna.... m-a trimis de la ultima la prima pagina si inapoi :)) vroiam sa aflu rezultatele dietei despre care vorbeai la inceput:D


Ora este GMT +2. Ora este acum 10:11:31.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO