forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-grasuta88-vreau-fotomodel-9134.html)

grasuta88 17 mai 2011 10:55:48

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de maryanne88 (Post 660662)
Buna >:D<
ohooo, studenta la doua facultati , bravo!!!!! eu abia rezist cu una :D
Si eu am cam acelasi nr de kg pe care l-ai avut tu :-<. Felicitari pentru cele 32 de kg date jos!!!!!!
Sa ai multa ambitie , vointa si curaj! :*.

Multumesc, multumesc:P cat despre facultati mi-au placut amandoua si asa ca le fac pe amandou, e rau dar asta e:D(dai doamne romanului mintea de pe urma):P

Shania 17 mai 2011 14:22:41

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Salutare! Bine-ai venit printre slabute!>:D<

Imi place tare mult la prima vedere cum e ideea acestei diete. Am sa o scriu si eu si s-o analizez poate mai fur idei pentru cate-o masa :)). Iti doresc sa ajungi la rezultatele dorite.:x

Succes si sa auzim de bine!@};-@};-@};-

grasuta88 17 mai 2011 19:37:18

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de Shania (Post 660947)
Salutare! Bine-ai venit printre slabute!>:D<

Imi place tare mult la prima vedere cum e ideea acestei diete. Am sa o scriu si eu si s-o analizez poate mai fur idei pentru cate-o masa :)). Iti doresc sa ajungi la rezultatele dorite.:x

Succes si sa auzim de bine!@};-@};-@};-

Multumesc :) de primire

Animis23 17 mai 2011 19:48:19

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Buna! Bine ai venit printre (viitoare) slabute.
Si eu am o poveste asemanatoare, am luat foarte mult in greutate cand am ajuns la facultate. Nu stiu daca a fost o chestie psihologica, sau pur si simplu iubirea mea de fast-food care era dintr-o data la o aruncatura de bat in permanenta, dar m-am facut si eu cat vaca. Iti urez mult succes, avem cam aceeasi greutate momentan. Sa stii ca sunt cu ochii pe tine! :*

grasuta88 17 mai 2011 20:26:22

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 661207)
Buna! Bine ai venit printre (viitoare) slabute.
Si eu am o poveste asemanatoare, am luat foarte mult in greutate cand am ajuns la facultate. Nu stiu daca a fost o chestie psihologica, sau pur si simplu iubirea mea de fast-food care era dintr-o data la o aruncatura de bat in permanenta, dar m-am facut si eu cat vaca. Iti urez mult succes, avem cam aceeasi greutate momentan. Sa stii ca sunt cu ochii pe tine! :*

Multumesc de primire:) Cat despre kg in plus las k o sa le dam noi jos usor usor:D

grasuta88 18 mai 2011 07:47:48

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Draga jurnalule a venit si ziua decisiva, ziua cantarului:D . In urma cu 10 zile aveam 94 kg azi am 88,7 kg:-o Urrrrrrrrrrrrrrrrrrra[*76*] -5,3 kg in 10 zile.:P

Animis23 18 mai 2011 08:29:47

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 661592)
Draga jurnalule a venit si ziua decisiva, ziua cantarului:D . In urma cu 10 zile aveam 94 kg azi am 88,7 kg:-o Urrrrrrrrrrrrrrrrrrra[*76*] -5,3 kg in 10 zile.:P

Bravooo! Poate ca e un pic cam mult pentru 10 zile, dar daca tu nu te-ai infometat si te simti bine, felicitari si la cat mai multe!!! :D

grasuta88 18 mai 2011 08:58:39

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 661648)
Bravooo! Poate ca e un pic cam mult pentru 10 zile, dar daca tu nu te-ai infometat si te simti bine, felicitari si la cat mai multe!!! :D

Mersi mersi:D. Si eu cred ca sunt f multe kg pierdute in scurt timp:) dar poate am eliminat si apa in exces( inainte de dieta nu prea beam apa, dar aku beau 2-3l pe zi):)
Cat despre senzatia de foame la mine nu a aparut:P

azra 18 mai 2011 10:03:32

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 661693)
Mersi mersi:D. Si eu cred ca sunt f multe kg pierdute in scurt timp:) dar poate am eliminat si apa in exces( inainte de dieta nu prea beam apa, dar aku beau 2-3l pe zi):)
Cat despre senzatia de foame la mine nu a aparut:P

felicitari pt frumoasele rezultate.aveti dreptate e cam mult dar la inceput slabim usor,eliminam multa apa,dupa o perioada mai incet.
cel mai bine este 1kg pe saptamana nu mai mult:)

grasuta88 18 mai 2011 11:08:37

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de azra (Post 661788)

felicitari pt frumoasele rezultate.aveti dreptate e cam mult dar la inceput slabim usor,eliminam multa apa,dupa o perioada mai incet.
cel mai bine este 1kg pe saptamana nu mai mult:)

Dap foarte adevarat:)


Ora este GMT +2. Ora este acum 20:09:47.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO