forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-grasuta88-vreau-fotomodel-9134.html)

grasuta88 20 mai 2011 12:39:21

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de ancad26 (Post 663748)
Bravo pt sport eu fac eliptica , inot is cycling dar in curand ma apuc de tae bo .

Noapte buna te pup :D
In cat timp ai slabit asa ?

in vreo 6 luni

grasuta88 20 mai 2011 12:43:31

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Ziua buna draga jurnal, azi am fost o fata f cuminte am papat numai cruditati si un pic de iaurt:
m1- iaurt cu seminte de in
m2- milkshake din lapte , o banana si 100 g capsuni
m3- salata de cruditati si piept de pui la gratar
spor am facut disco groove si zumba pana acu :D revin pe seara cu restul

EveEve 23 mai 2011 16:07:46

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Buna Ioana>:D<:x! Desi tarziu, foarte tarziu, vreau sa iti doresc si eu mult succes in lupta cu kg, desi vad ca deja il ai;)).
Este interesanta dieta ta..Cat ai slabit mai exact de cand o tii?:D As incerca-o si eu:P.
Iti multumesc mult pentru vizita ta si pentru urari, si te rog sa ma scuzi ca vizita mea s-a lasat asteptata. O sa te mai urmaresc cu siguranta, desi deocamdata mai rar din cauza sesiunii.
Mult succes in continuare si sa auzim numai de bine!:x:-*:-*

Animis23 23 mai 2011 16:56:32

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de grasuta88 (Post 664512)
Ziua buna draga jurnal, azi am fost o fata f cuminte am papat numai cruditati si un pic de iaurt:
m1- iaurt cu seminte de in
m2- milkshake din lapte , o banana si 100 g capsuni
m3- salata de cruditati si piept de pui la gratar
spor am facut disco groove si zumba pana acu :D revin pe seara cu restul

Uuuu... disco groove suna foarte bine. Ce e si UNDE gasesc? ;))

AnDrAdAxl 23 mai 2011 17:24:12

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 666919)
Uuuu... disco groove suna foarte bine. Ce e si UNDE gasesc? ;))

Iti raspund eu:D!Disco Groove face parte din programul Rockin'Body al lui Shaun T:x.Dragoste la prima vedere garantat;;)!Ia vezi;)!Spor!

grasuta88 23 mai 2011 20:40:54

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de Animis23 (Post 666919)
Uuuu... disco groove suna foarte bine. Ce e si UNDE gasesc? ;))

Citat:

Anterior postat de AnDrAdAxl (Post 666947)

Iti raspund eu:D!Disco Groove face parte din programul Rockin'Body al lui Shaun T:x.Dragoste la prima vedere garantat;;)!Ia vezi;)!Spor!

Buna fete bine v-am regasit :) si ai dreptate Andra e dragoste la prima vedere:D Eu abia astept sa fac exercitiile cu Shaun t stie sa te motiveze:P

grasuta88 23 mai 2011 20:41:32

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de EveEve (Post 666895)
Buna Ioana>:D<:x! Desi tarziu, foarte tarziu, vreau sa iti doresc si eu mult succes in lupta cu kg, desi vad ca deja il ai;)).
Este interesanta dieta ta..Cat ai slabit mai exact de cand o tii?:D As incerca-o si eu:P.
Iti multumesc mult pentru vizita ta si pentru urari, si te rog sa ma scuzi ca vizita mea s-a lasat asteptata. O sa te mai urmaresc cu siguranta, desi deocamdata mai rar din cauza sesiunii.
Mult succes in continuare si sa auzim numai de bine!:x:-*:-*

Mersi de urari:x:-*

grasuta88 23 mai 2011 20:50:38

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Draga jurnal te-am cam parasit zilele acestea dar am fost ocupata cu o nunta:D Dieta nu am prea tinut, dar spre surpriza mea in aceasta dimineata cantarul arata o greutate de 87 kg[*3*]De maine reiau dieta Monicai si revin la raport. Va pooooopacesc pe totiii:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

AnDrAdAxl 23 mai 2011 20:55:20

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Felicitari Ioana!Vad ca ai rezultate foarte bune...cred ca o sa incerc si eu dieta ta de saptamana ce vine:D.Nu ne scanezi si noua cartea:D?;;)Ma tenteaza si pe mine 5 kg in 10 zile:P!
In rest ce mai faci?

grasuta88 24 mai 2011 09:22:42

Re: Jurnal grasuta88...vreau sa fiu fotomodel
 
Citat:

Anterior postat de AnDrAdAxl (Post 667103)
Felicitari Ioana!Vad ca ai rezultate foarte bune...cred ca o sa incerc si eu dieta ta de saptamana ce vine:D.Nu ne scanezi si noua cartea:D?;;)Ma tenteaza si pe mine 5 kg in 10 zile:P!
In rest ce mai faci?

Mersi iubita, o sa incerc sa o scanez cand o sa am un pic de timp liber:). Sunt un pic cam obosita dar sper sa imi revin:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*


Ora este GMT +2. Ora este acum 19:09:52.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO