forum.slabute.ro

forum.slabute.ro (http://forum.slabute.ro/)
-   Arhiva jurnale slabit (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/)
-   -   Jurnal Madalina Nenciu (http://forum.slabute.ro/arhiva-jurnale-slabit/jurnal-madalina-nenciu-8244.html)

Madalina Nenciu 21 feb 2011 10:05:41

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
De azi incep o viata noua;;)
Succes mie si da Doamne la multa ambitie!!![*plecaciune*]

popa oana 21 feb 2011 12:48:55

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna Madalina .bine,ai ai venit....bafta cu dieta..hai sa nu,i mai zicem dieta ca suna cam drastic..sa,i zicem noul stil de viata sanatos..sper sa reusesti tot ce ti.ai propus ..si eu sunt tot asa ca tine,avem cam aceleasi kg..vad ca tu ti,ai propus sa fii o slabuta de paste..multa bafta..si eu de cand ma stiu am avut numai tentative din astea de slabit dar nimic,in sensul ca le,am abandonat rpd..eu am luat,o usor am eliminat ce e nociv ,cu sportul stau cam rau..e foarte bine ca mergi la sala ..asta o sa te ajute mult..cu o alimentatie sanatoasa vom reusi..tr sa ne punem in minte..ca vom reusi..si eu ma mai lupt cu poftele dar mi,am pregatit ceva cuburi d fructe ..am o pofta pac un cubulet de mar..desi sa fiu sincera am mai scapat la 3 bucati de ciocolata..am mai gustat.la ambitie avem de lucrat noi..mie una imi cam lipseste ..si cu sportul la fel..te pup si te astept pe la mine sa mai schimbam idei..bafta

Madalina Nenciu 21 feb 2011 14:24:51

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna Oana!
Ce sa zic ,se pare ca ne asemanam f mult..>:D<
Imi pare bn ca intru cu tine in gasca...asa pot sa ma motivez mai mult...:DOricum azi am inceput..daca ma tine sunt cea mai tare:PNu vreau sa trisez cu absolut nik...de pofta de dulce probabil ca o sa mai manc batoane fitness...sau vb ta fructe cubulete:))...asta este ,asa ne trebuie șn-am stiut sa zicem stop cand a trebuit ,acum vrem sa fim slabute;)Lasa ca trecem noi si peste asta;;)
Te pup si mult succes si tie in ceea ce ti-ai propus:-*

LicuriciColorat 21 feb 2011 14:37:09

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 536640)
Buna Oana!
Ce sa zic ,se pare ca ne asemanam f mult..>:D<
Imi pare bn ca intru cu tine in gasca...asa pot sa ma motivez mai mult...:DOricum azi am inceput..daca ma tine sunt cea mai tare:PNu vreau sa trisez cu absolut nik...de pofta de dulce probabil ca o sa mai manc batoane fitness...sau vb ta fructe cubulete:))...asta este ,asa ne trebuie șn-am stiut sa zicem stop cand a trebuit ,acum vrem sa fim slabute;)Lasa ca trecem noi si peste asta;;)
Te pup si mult succes si tie in ceea ce ti-ai propus:-*


mult succes si sa ne auzim cu vesti bune
incerca in loc de batoanele alea fitness sa papi mai bine 3 bucatele de ciocolata amaruie peste 75%cacao,e mult mai sanatoasa si ajuta si la slabit(dar nu foarte des) sau o salata de fructe,ori un mar la cuptor cu o lingurita de miere si 2 nuci;)

Madalina Nenciu 21 feb 2011 15:30:07

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Eu sper sa nu am pofta de dulce:D
Mersi pentru incurajari!:-*Succes si tie!

Madalina Nenciu 22 feb 2011 14:20:26

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Slabutelor..mai vorbiti si cu mn ...:((
Sunt si eu aici printre voi, nimeni nu ma vede...:(
Is tare singurik...in lupta cu kilogramele[*33*]

LicuriciColorat 22 feb 2011 15:05:15

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 538538)
Slabutelor..mai vorbiti si cu mn ...:((
Sunt si eu aici printre voi, nimeni nu ma vede...:(
Is tare singurik...in lupta cu kilogramele[*33*]


buna Mada
daca vrei ca slabutele sa te mai bage in seama,poti face tu primul pas,de exp sa colinzi subiectele sau jurnalele lor,sa le intrebi una alta,de poti astepta sa intre ele la tine dar tu sa nu faci nimic,suntem cu sutele pe aici:)))

cum merge dieta?>:D<

Madalina Nenciu 22 feb 2011 15:42:45

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Pana acum ma simt f bn.Sunt satula si nu mi-e pofta de nik..:D
Acum imi cautam pe site-ul slabutei ce sa pap maine la pranz,ca sunt la munk si imi trebe ceva sa pot "transporta'':))Am gasit acolo multe retete delicioase;;)
M-am horatat sa imi fac =buseu cu dovlei si urda=..mie imi pare papa bun si acusik plec la cumparaturi si fac...:P

bebelusha 22 feb 2011 15:54:09

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Buna scumpa..am venit in vizita ca auzeam ca ai chef de vizite :D
despre buseul respectiv pot doar sa-ti spun ca e superb iar gustul e desavarsit..eu care nu prea gatesc, mi-am cumparat special tava si l-am facut..in 2 zile era gata papat (l-am facut de revelion si m-a laudat lumea)
bafta la slabit..si la gatit :)

LicuriciColorat 22 feb 2011 16:00:02

Re: Jurnal Madalina Nenciu
 
Citat:

Anterior postat de Madalina Nenciu (Post 538745)
Pana acum ma simt f bn.Sunt satula si nu mi-e pofta de nik..:D
Acum imi cautam pe site-ul slabutei ce sa pap maine la pranz,ca sunt la munk si imi trebe ceva sa pot "transporta'':))Am gasit acolo multe retete delicioase;;)
M-am horatat sa imi fac =buseu cu dovlei si urda=..mie imi pare papa bun si acusik plec la cumparaturi si fac...:P



e bine ca nu ai pofte
da buseurile sunt super bune
am facut si eu cu ciuperci:x


Ora este GMT +2. Ora este acum 03:10:11.

Powered by vBulletin Versiunea 3.8.4. Copyright ©2000-2024 Jelsoft Enterprises Limited.


SEO by vBSEO